Skocz do zawartości
luft

Zlot Zimowy 2014 co, gdzie, jak? Milówka?

Rekomendowane odpowiedzi

Świrek - brzmi super. Ewentualnie pociągnął byś temat i popytał się władz ośrodka o możliwość zorganizowania zlotu? Czujesz sie na siłach i chęciach? byłoby super jesli masz sprawdzone miejsce, które by nas mogło ugościć. Termin marzec (co by zainteresowane osoby miały szansę zabukowania sobie urlopu)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rs - ja deche mialem w Milowce za kazdym razem ;) To że nie wyskoczyłem było związane z innymi tematami ;) Teraz też jeśli to będzie Zakopane to na pewno pojade do Białki bo na zakopianskie stoki nawet nie chce wjezdzac. Oczywiście pod warunkiem, że śnieg będzie. Kto mnie zna to wie, że i tak pojadę jeśli nawet to będzie Zakopane choć szczęśliwy z tego powodu nie będę :p Ja po prostu nie trawie tego miejsca z wiadomych powodów. I racja w Tatry raczej nie pójdziemy, co najwyżej "tramwajem" na Gubałówke.


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świrek - brzmi super. Ewentualnie pociągnął byś temat i popytał się władz ośrodka o możliwość zorganizowania zlotu? Czujesz sie na siłach i chęciach? byłoby super jesli masz sprawdzone miejsce, które by nas mogło ugościć. Termin marzec (co by zainteresowane osoby miały szansę zabukowania sobie urlopu)

Oczywiście chęci mam, siły pewnie też ;) Oczywiście będę Was prosił o stronę merytoryczną, czyli jakieś ciekawe wykłady. 16 lutego kończą się ferie, więc środki opustoszeją a śnieg jeszcze powinien być. Bo w tej lokalizacji fajne jest to, że wyciąg jest po drugiej stronie ulicy, 5 minut piechotą.

Więc na początek proponuję termin 28 luty - 2marzec i proszę o uzupełnianie listy zainteresowanych:

1. Świrek+Kinga+Ala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się już nie dopisuję... bo co się dopiszę to nie dojeżdżam :(

Michał - miej mnie w pamięci :D


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście chęci mam, siły pewnie też ;) Oczywiście będę Was prosił o stronę merytoryczną, czyli jakieś ciekawe wykłady. 16 lutego kończą się ferie, więc środki opustoszeją a śnieg jeszcze powinien być. Bo w tej lokalizacji fajne jest to, że wyciąg jest po drugiej stronie ulicy, 5 minut piechotą.

Więc na początek proponuję termin 28 luty - 2marzec i proszę o uzupełnianie listy zainteresowanych:

1. Świrek+Kinga+Ala

Dobrze, w takim razie dopytaj się, czy proponowany przez Ciebie termin jest możliwy i jakie ceny dostaniemy. Wtedy otworzysz/otworzymy nowy temat w którym podane zostaną informacje o zlocie: miejsce, termin (moze byc ewentualnie ktory proponujesz), koszty, forma rezerwacji. Jesli potrzebujesz jakieś merytoryczne rady pisz do mnie, Leoniego i innych kolegów, którzy organizowali jakiś zlot. Także do dzieła Panie.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam zamiar dzwonić i pytać. Jednak chciałbym mieć chociaż przybliżoną liczbę osób zainteresowanych, bo zapewne cena od tego będzie zależeć, dlatego proszę o wpisywanie zainteresowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Świrek+Kinga+Ala

2. rs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świrek - na każdym zlocie chcielibyśmy wiedzieć ile osób będzie, ale się niestety nie da

rada taka - podaj liczbę z kapelusza, że około 70 osób, ale i 100 może być

i otrzymaj cenę. Dlatego padła propozycja terminu po feriach by właściciele miejsc starali się o nas. Powiedz, że jesli dobrze wyjdzie pobyt to miejscówka moze stac sie cyklicznym zakątkiem posolonych. Uwierz mi - dobra gadka to połowa sukcesu, a nie sztywne liczby, które beda dopiero pozniej. Zapytaj tez co nam udostępnią nieodpłatnie - czyli salę, w której mozna bedzie sie spotkać i porozmawiać w szerszym gronie.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam zamiar dzwonić i pytać. Jednak chciałbym mieć chociaż przybliżoną liczbę osób zainteresowanych, bo zapewne cena od tego będzie zależeć, dlatego proszę o wpisywanie zainteresowanych.

Tworzenie listy zajmie dłuższą chwilę.

Myślę że jako minimum można przyjąć ilość z tegorocznego zlotu.

Może być tylko lepiej.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma być w Ustroniu ?

Tak. Na zboczu Równicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,bywam w Ustroniu często,na obiad nawet lubię tam wpaść do Góralskiej Chaty.Dojazd do Ustronia jest bardzo dobry,jak napisał Michał,Wiślanką można bez korków dojechać bezpośrednio,natomiast z innej strony Polski drogami A4 potem A1 zjeżdżamy w Świerklanach i od tego miejsca do Ustronia jedzie się około 40 minut.

Przypomniałem sobie,że byłem w tym ośrodku z dwa razy.

Edytowane przez inmar (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Świrek+Kinga+Ala

2. rs

3.inmar+Inga+Bartek

4. VDR + Basia

nie przesadzajcie ze 100 osobami. Jak ja bym uslyszal 100 osob dalbym super cene, jak przyjedzie 20 osob jak na ostatniej milowce wlasciciel moze miec lekki klopot a i ceny pojda zapewne w gore. Najlepiej to zrobic tak jak ja pytalem pod Warszawa. Jaka cena dla tylu osob a jaka dla tylu. Proponuje realne 30 osob + alternatywne 50 w gore.


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej Świrku, zeby Twoja mateczka pytała jeśli ma tam przetarte szlaki. Z góry powiem, że 87zł za nocleg ze sniadaniem i obiadem to dobra cena i skup się na tym. Możecie z mama postawic szczerze sprawę, że liczba jest nieznana, ale na takie zloty jeździ 50 osób średnio. Ważne by nie było ukrytych kosztów, które mogłyby cień rzucić na dobrą atmosferę. Dlatego proszę Cie o dobry wywiad by wszystko było z góry ustalone z władzami ośrodka.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ośrodek wygląda super, kto wie może żona mnie puści :)


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musowo się dopiszą,nie ma innej opcji.Ustroń jest piękny.W centrum jest wspomniana przeze mnie Góralska Chata gdzie jest super żarcie i w dobrej cenie,jest inna Karczma 200m dalej nazywa się Wrzos,w środku którego są kadzie z piwem i można się świeżego piwa napić,jest smażalnia ryb,można wjechać na Równicę na której jest stare schronisko,kilka innych karczm i wiele innych atrakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał, przy okazji, wystosować apel :)

Oczywiście, morskich tematów nie zabraknie, ale...

Jeśli ktoś ma jakiś kawałek doświadczenia, którym chciałby się podzielić, to może warto podać to w formie niezobowiązującej prezentacji.

Nie chodzi o slajdy i czytanie tekstu umieszczonego na ekranie, ale o zaproszenie do zwykłej rozmowy, na konkretny temat, poparty przemyślaną "strategią".

Pamiętacie jak np. kilka lat temu Sławek Dyl pokazywał swoją pierwszą lampę na LED'ach? Może i nie wszystko było zgodnie z obowiązującymi dziś zasadami, ale duch pionierstwa i chęci tworzenia "nowego" był wyraźny :) To było spotkanie przy zwykłym stoliku, gromadzące osoby żywo zainteresowane tematem. Jasne odpowiedzi na pytania i miła, koleżeńska atmosfera - naprawdę, było bardzo sympatycznie. I choć później dyskusja zeszła na szczegóły, to ogólna forma bardzo mi przypadła do gustu.

Pewnie, że prelekcje o "szarkach" i np. pokarmach dla morskich zwierzaków były bardzo wartościowe, ale każdy z nas jest "w czymś dobry", więc może warto się "pokazać"? Nie tylko dla sławy, pieniędzy i pięknych kobiet (albo mężczyzn, jeśli ktoś woli), ale dla zwykłej zabawy i podgrzania dyskusji. Realizacja sprzętowych projektów DIY, alternatywna filtracja biologiczna, kontrowersyjne terapie zwierząt... Cokolwiek, bo to "otwiera głowy" i pozwala spojrzeć szerzej na problem.

Myślę, że nawet nie musi to być ujęte w oficjalnym programie zlotu, ale byłoby świetnie gdyby kilkoro takich "prowokatorów" się znalazło.

Cieszę się, że coś się zaczęło dziać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że pomysł spotkał się z uznaniem :) Oczywiście "mateczka" jest już wtajemniczona i pomoże w załatwieniu. Jutro postara się skontaktować z managerem.Nie spodziewam się ukrytych opłat, przynajmniej jeśli chodzi o ośrodek. Sześć lat temu miałem tam wesele i z noclegiem i obiadem następnego dnia wyszło 185zł od osoby. Pomysł jest taki, aby w pierwszy dzień była kolacja (tradycyjna, grill lub ognisko), w drugi śniadanie i obiadokolacja, a w niedzielę śniadanie i obiad, po którym byśmy się zbierali do domów. Jak pisze Marek Inmar, atrakcji jest sporo w okolicy. Jak będzie śnieg, to można na narty, a dzieci przed domem mają olbrzymią bezpieczną górkę, jak nie będzie śniegu to... wycieczka np kolejką linową na Czantorię (oczywiście wycieczki fakultatywne płatne we własnym zakresie ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Świrek+Kinga+Ala

2. rs

3. inmar+Inga+Bartek

4. VDR + Basia

5. AnT

6. Włodzimierz + Ania


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Świrek+Kinga+Ala

2. rs

3. inmar+Inga+Bartek

4. VDR + Basia

5. AnT

6. Włodzimierz + Ania

7. LUK4344+Marta + Marysia

Edytowane przez LUK4344 (wyświetl historię edycji)

Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.