Skocz do zawartości
Walker

Warszawa do raportu! "PROJEKT OGNISKO"

Rekomendowane odpowiedzi

i wyjątkowo nie było NIC o polityce :)

Dzięki. Było naprawdę super :thumbup:

Czekam już na następne.....

a to dla tego Tomku, że siedzieliśmy w % części stołu :)

Edytowane przez rekin (wyświetl historię edycji)

d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to zwykle bywa przy okazji takich spotkań powstały już plany kolejnego spotkania które będzie naszpikowane różnego rodzaju atrakcjami (niekoniecznie akwarystycznymi) ale o tym napisze za chwilę. Mam nadzieję że pomysł się Wam spodoba i będziemy się świetnie bawić :-D

Super było i frekwencja spora, jak w cytacie plany powstają. Założenie jest stworzyć dobrą atmosferę aby każdy "wycisnął" z tego jak najwiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za spotkanie, ale ja bym byl za tym zeby to bylo w jakims cichszym miejscu. strasznie nie lubie odgadywac z ruchu warg co kto mowi :) jak dla mnie idealem by byla salka przy remizie strazackiej :) czy inna swietlica. zamowilo by sie pizze jakies flaszki przyioslo ze sobą jak ktos lubi i niezmotoryzowany. byle bylo gdzie usiasc i pogadac


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo spotkania przy akwariach domowych - whisky, pizza i akwarium :) Za każdym razem u kogoś innego. Taka luźna propozycja.


opti 100/40/50, odpieniacz Deltec SC 1455, obiegowa NJ 4500, oświetlenie Blau Lumina 639 T5 6x39W (5 włączone), cyrkulacja Jebao RW-8, sól Preis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..... zamowilo by sie pizze jakies flaszki przyioslo ze sobą.....

no prosze bardzo :) od tej strony kolegi nie znałem :p


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok trochę już tajemnicy zostało sprzedanej więc może więcej konkretów

Termin: 22 listopad (sobota)

Miejsce: Jednostka Straży Pożarnej w Warszawie

Konkrety:

Dzięki uprzejmości jednego z kolegów mamy możliwość zorganizowania kolejnego spotkania w jednostce straży pożarnej na Warszawskim Ursynowie. Pomysł wydaje się być o tyle ciekawy że mogli byśmy skorzystać na miejscu z projektora wiec prezentacja jakichś fajnych filmików czy zdjęć nie stanowiła by większego problemu itd. Dodatkowo dla przyjezdnych i tych bardziej "zmęczonych" istnieje możliwość wynajęcia pokoju w cenie "promocyjnej".

Dodatkowe atrakcje to oczywiście zwiedzanie jednostki i jakieś zabawy sprzętem strażackim (męskiej części chyba nie nie muszę tłumaczyć jaka to frajda bo przecież każdy z nas kiedyś chciał być strażakiem ;)) szczegóły tej części imprezy myślę ze lepiej opisze Leszek.

Biorąc pod uwagę to że będziemy tam sami we własnym sosie myślę że będzie to też świetne miejsce na zorganizowanie giełdy o której rozmawialiśmy.

Oczywiście napoje i jakieś żarcie trzeba będzie zorganizować samemu ale to w dzisiejszych czasach nie stanowi większego problemu

A teraz najważniejsze - pytanie do Was czy chcenie bawić się w ten sposób czy zostajemy przy tradycyjnej formie spotkania?

Ankieta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowilem, remiza strazacka to jest to :) jestem zaaa!


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszek czyli kto ???

po za tym jestem na Tak


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Leszek czyli kto ???

po za tym jestem na Tak

popatrz na nicki - nie trudno zgadnąć ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak w poście #384 potwierdzam wszystko co ujął Marcin. Na miejscu mamy salę wykładową dla siebie, jeśli chodzi o żywienie jest świetna dostawa kilku barów z polskim jedzeniem, bardzo dobre więc zamówienie tak jak w restauracji i czas dostawy zbliżony. Tak jak wspomniane jest projektor można coś "zapodać" i do tego my sterujemy muzyką więc nie trzeba się przekrzykiwać. Na miejscu parking dla przyjezdnych i możliwość noclegu- tu konieczne jest wyprzedzenie 2tyg. abym zablokował pokój gdyż jest spore obłożenie.

Główna atrakcja to oczywiście akwarystyka i oczywiście giełda. Świetnie jakby udało się zaprosić Naszych ulubionych sprzedawców aby można było "wyssać" z nich informacje :). Atrakcje dodatkowe to oczywiście czerwone samochody, jazd na sygnałach nie będzie :), dodatkowo będzie okazja wcielić się w rolę strażaka- popracować w zadymieniu (bezpiecznym), w pełnym sprzęcie, cel: znaleźć osobę poszkodowaną i ją uratować - wskazana koszulka na zmianę.

Ze względu iż jest to w miarę młoda jednostka 10lat, nie posiadam "rury do zjeżdżania" (ześlizg) :(

Edytowane przez firefighter1 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu iż jest to w miarę młoda jednostka 10lat, nie posiadam "rury do zjeżdżania" (ześlizg) :(

W takim razie lipa - mnie nie będzie :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zadymieniu t proponuje zawody w znalezieniu rybki która wyskoczyła z akwa i się szamocze, ot takie zajęcia praktyczne ;)


731450e5ecb50e0ff9c2e1941b208841u392a365.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie: zaprosiłem lokalnych "sąsiadów" (straży). Swoją chęć uczestnictwa wyraził p.Łukasz z Acropory oraz p.Paweł z AquaMedic. W planie mam jeszcze zaproszenie dla sklepu Akwarysta na Ursynowie głownie akwarystyka słodka na półce ale morskie nie jest im obce ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek z Akwarysty to kumpel mojego kumpla, całkiem sympatyczny gość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
....jazd na sygnałach nie będzie

to się da załatwić.... podpalimy Real :D

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to się da załatwić.... podpalimy Real :D

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

No nie bardzo - tam jest akwarystyczny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli woda będzie na miejscu :D

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez rekin (wyświetl historię edycji)

d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamowilo by sie pizze jakies flaszki przyioslo ze sobą jak ktos lubi i niezmotoryzowany. byle bylo gdzie usiasc i pogadac

Popieram :thumbsup:

Albo spotkania przy akwariach domowych - whisky, pizza i akwarium :) Za każdym razem u kogoś innego. Taka luźna propozycja.

Tutaj żony mogą protestować :cursin:

Ze względu iż jest to w miarę młoda jednostka 10lat, nie posiadam "rury do zjeżdżania" (ześlizg) :(

A liczyłem na jakieś widowisko z tańcami na niej :mooning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz "enty" jest organizowane spotkanie, jak zawsze traficie mi w termin kiedy mam wykłady. Ale ch..... z wykładami, może raz się poświęcę.

Marku, jakbym nie wyłapał na bieżąco co i jak ze spotkaniem daj znać, masz do mnie fona.. :evil:

Generelnie miejsce obojętne, oby się spotkać i pogadać bo jakoś mnie to zawsze mija!

ps. i bez samochodów, komunikacja w w-wie jest b.dobra, a człowiek nie wielbłąd, pić musi


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.