Skocz do zawartości
Walker

Warszawa do raportu! "PROJEKT OGNISKO"

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy moi, sezon akwarystyczny zaczął się już na dobre większość z Was wróciła już z urlopów dlatego pomyślałem że warto by odkurzyć temat po tytułem Warszawskie spotkanie przy piwku :). Niestety historia pokazuje że ciężko wyciągnąć warszawskich amatorów słonej wody z domów i na ostatnie planowane spotkanie zgłosiły się aż dwie osoby :(. Ale co co tam może termin był słaby i nikomu nie pasowało ;)

Tak czy inaczej proponuje zmienić bieg historii i zorganizować wspólne spotkanie przy złocistym trunku.

Wstępny termin 28/09/2013, miejsce do uzgodnienia ale tak żeby każdy miał tak samo daleko ;) - może uda się skręcić jakąś konferencję online z ekipą z BB ;)

Zapraszamy oczywiście również wszystkich z poza warszawy, tych co będą tylko przejazdem, tych co są służbowo i w ogóle wszystkich chętnych - mam nadzieję że uda się skręcić jakąś przyzwoitą ekipę ;)

Kto pierwszy ten startuje z listą :)

Naprawdę na Was liczę :cheers::w00t:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem :)

1. Walker

2. jjablonski

3. bkrywo


7689_7899.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok fajnie że jest jakiś odzew z waszej strony :) dostałem kilaka wiadomości że termin "za szybki". Jeśli o mnie chodzi to nie ma problemu możemy zrobić korektę na 05/10/2013. Myślę natomiast że nie ma też sensu przekładać terminu w nieskończoność wiec proponuje potraktować ten termin jako ostateczny. I jeszcze jedna prośba wszystkie pytana organizacyjne proszę pisać w tym wątku nie na moje PW czy GG - tak będzie nam wszystkim łatwiej się ogarnąć ;). I oczywiście zapraszam osoby która do mnie pisały do wpisywania się na listę ;)

Za dnia czy na wieczór początek ?

Myślę że godz.17-18 będzie ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Walker

2. jjablonski

3. bkrywo

4. Snajpa

Chętnie poznam nowych ludzi:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Spiskowcy rozkoszy to całkiem fajne miejsce. Dobry browar, samo centrum - żurawia 47. Wczoraj nawet tam byłem niby na jeden browar ale niestety było jak zwykle... Ten termin jest dość odległy. W między czasie można by było zrobić spotkanie wstępne.

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty reklamujesz knajpę czy wpisujesz się na listę? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Proponuję miejsce. A sam nie ogarniam więcej niż 3 dni do przodu i dla mnie październik jest tak odległy że mój mózg nie potrafi złapać z nim kontaktu.

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być na Żurawiej nie ma problemu choć myślę że miejsce będziemy "domykać" gdzieś tydzień przed samym spotkaniem. Termin odległy żeby każdy mógł sobie na spokojnie w notesiku krzyżyk postawić mam nadzieję że dzięki temu uzbiera się większa grupa :)

W końcu każdy jest zapracowany ale bez przesady nie możemy przecież spotykać się tylko w sklepach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje lotos na belwederskiej :)


7689_7899.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian SOGO odpada bo jest selekcja - mogą mnie nie puścić ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcia wpadne jak bedę miał czas, tylko z piwkiem będzie problem.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Menaton nic się nie martw soczek na pewno też jakiś będzie ;)

W związku z tym że cały czas są zastrzeżenia odnoście terminu padła propozycja dodatkowego punktu ankiety żeby termin został wybrany drogą eliminacji :). Tak wiec ankieta rozbudowana o kilka terminów zapraszam do głosowania. (ankieta jest wielokrotnego wyboru)

ps. I jeszcze raz bardzo proszę wszystkie wnioski odnoście terminu miejsca i ewentualnego programu pisać tu w tym temacie tym bardziej że padło kilka naprawdę fajnych propozycji a ja nie czuje się władny żeby decydować za wszystkich :baby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Ja do tekno łomiarni nie wejdę nawet jeśli mi dopłacą 2000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrad co Ty znowu wymyślasz? Myślę że jesteś tak barwną postacią na forum że zrobimy zrzutę i zapłacimy ci 2100zł żebyś poszedł z nami gdziekolwiek pójdziemy ;) a Ty nam w zamian jakiś wykładzik z chemii zrobisz ;)

Nie kombinuj :cheers: tylko się wpisuj:

1. Walker

2. jjablonski

3. bkrywo

4. Snajpa

5. Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa u kogos gdzie przekimac? Sofa lub podloga przed baniakiem

W Stolicy jeszcze na zlocie nie bylem :thumbup: Termin Piatek/Sobota 11/12 pazdzienik pasuje.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa u kogos gdzie przekimac? Sofa lub podloga przed baniakiem

W Stolicy jeszcze na zlocie nie bylem :thumbup: Termin Piatek/Sobota 11/12 pazdzienik pasuje.

Grzegorz jeśli o mnie chodzi to mogę zapewnić Ci opiekę rezydenta na cały pobyt niestety z noclegiem raczej chudo :( ale oczywiście jak się zadeklarujesz to czegoś poszukam bo jakby możliwości spore w stolicy mamy wiec nie będzie większego problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

@Grześ u mnie możesz się przekimać. Niestety jednak na nocleg w "baniakowni" są marne szanse dlatego że zapewne wrócimy do Wawra bo po "nafcie" i w nocy do Sulejówka nie da rady dojechać.

ps wykładów nie będzie bo ja to generalnie cichy, skromny, spokojny, wstydliwy i małomówny jestem.

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa u kogos gdzie przekimac? Sofa lub podloga przed baniakiem

W Stolicy jeszcze na zlocie nie bylem :thumbup: Termin Piatek/Sobota 11/12 pazdzienik pasuje.

Nie wiem jak bedzie z sofą bo przeprowadzam baniak ale na balkonie się zmieścisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach ta Polska goscinnosc

Bilety lotnicze w ludzkiej cenie, ale nie chcialbym zginac w stolicy jak ciotka w Czechach.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.