Skocz do zawartości
robi

Co to znaczy ,jest ?

Rekomendowane odpowiedzi

"Acropora Kingdom ...soon..." taki baner - napis ciągle przeczytać i obejrzeć mogę ,ale co on , to znaczy ??? to że LPSy widać świadczy chyba o akwarystyce morskiej a co więcej ? gdyby to był "odsyłacz" do strony www to rozumiem a tak...

Edytowane przez robi (wyświetl historię edycji)

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to taka podobna reklama do hejah :)

przez pół roku łapa czerwona.... a potem nowa telefonia

tyle ze nie wypaliła :)


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może pan Kur szykuje cosik ???

ps. Kur - Łukasz Kur.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Debora , nowo "narodzona" jesteś :thumbup: ?


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"acropora kingdom", to raczej sps i ja na reklamie tez widze sps :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra niech "budiet" sps ale... co dalej ??? " szto eto " i na dodatek ktoś ciągle zmienia coś ! moim zdaniem jesteśmy traktowani "przedmiotowo" mamy to łyknąć i tyle ! a szefostwo milczy bo ma do tego prawo i wara nam od tego ...

Edytowane przez robi (wyświetl historię edycji)

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w ogole nie kumam o co chodzi z tym tematem.

:(

Moze ktos lopatologicznie wytlumaczyc o co kaman.


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic tylko pogratulować reklamy...sam szukałem....i nic nie znalazłem....żeby się od razu denerwowac?

a mówią że cierpliwosć przy tym hobby to skarb....

chyba w swoim czasie się dowiemy...


http://7140_7307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy to łyknąć i tyle ! a szefostwo milczy bo ma do tego prawo i wara nam od tego ...

Istnieje takie pojęcie jak "Reklama na raty" i generalnie jak w każdej reklamie chodzi o to żeby wzbudzić jak największe zainteresowanie u jak największej grupy odbiorców. Jak widać w tym przypadku pomysł trafił w dziesiątkę a ten temat jest tego najlepszym dowodem ;).

Robert cierpliwość jest cnota pielęgnuj ja w sobie, będzie dobrze obiecuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walker , mylisz się ! zainteresowanie tym tematem jest raczej nikłe a ja brnę w to tylko z ... ciekawości (reklama na mnie nigdy nie miała wpływu) próbując uświadomić co niektórych o... OSZUSTWIE jakim jest reklama , a zwłaszcza tego typu reklama .W tym przypadku to świadome oszustwo (zgodne z prawem) które wpływa na naszą psychikę. Jak domyślam się temat zaraz zostanie zamknięty bo ... choć to off topic.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walker , mylisz się ! zainteresowanie tym tematem jest raczej nikłe a ja brnę w to tylko z ... ciekawości (reklama na mnie nigdy nie miała wpływu) próbując uświadomić co niektórych o... OSZUSTWIE jakim jest reklama , a zwłaszcza tego typu reklama .W tym przypadku to świadome oszustwo (zgodne z prawem) które wpływa na naszą psychikę. Jak domyślam się temat zaraz zostanie zamknięty bo ... choć to off topic.

O rety ale strasznie negatywne emocje Tobą targają... :shock:

Kto Cię oszukuje?

Jak?

Przecież tam tyko napisane co będzie "wkrótce"... zaczekasz chwile i się dowiesz po co te nerwy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie nerwy ! nic w tym stylu , widzę że też jesteś przesiąknięty "cywilizacją" , czy trzeba jakiegoś "chwytu - sztuczki" aby coś komuś pokazać ?coś co jest dobre , pomyśl nad tym .


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robi, jak Ci cywilizacja nie pasuje to pobiegaj po lesie, pobaw się z kotem, nakarm rybki ale proszę, nie zakładaj bzdurnych tematów z których nic a nic nie wynika :)


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie nerwy ! nic w tym stylu , widzę że też jesteś przesiąknięty "cywilizacją" , czy trzeba jakiegoś "chwytu - sztuczki" aby coś komuś pokazać ?coś co jest dobre , pomyśl nad tym .

Jane że nie trzeba ale to jest internet i reklama - autor miał taki pomysł a nie inny i ja to szanuje i mi się podoba. Czy jak milka pokazuje w TV niebieska krowę to jest oszustwo? Robert dystansu trochę nikt Ci kitu nie wciska. Przecież nie wszystkie krowy są czarno białe ;) (czy biało czarne?hehe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Pamiętaj że aby świat był lepszy to nie łykasz tego co Ci podają lecz ... przeciwstawiasz się ideom i myślom które są niby idealne"


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do czego mam sobie to przypiąć bo średnio to pasuje do sytuacji a już do tego baneru wcale i sorki ale w obliczu tych złotych myśli ja po prostu nie ogarniam i najzwyczajniej w świecie poddaje się :surrender

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi albo dales sie zlapac

Dano "cos" co ludzi zainteressuje, zaintryguje i zaczna o tym mowic.

Jeszcze lepiej jak pojawia sie plotki i zrobi sie fement bo to jesczze bardziej nakreci cala sparwe.

Idzie Ci idealnie, siedzisz w tym ? :clowning


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acropora Kingdom - The best hand selected Acropora Corals.

Hmm... Zna ktoś może ręczną sortownię kotów?

Jak ktoś sobie robi szczepki to jest chyba też "hand selected" tak?

Jeżeli ktoś używa szczypiec to jest "half hand selected"?

Jeżeli samo się połamie to pewnie jest małe zainteresowanie i ląduje w śmieciach.


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic już nie powiem...

Edytowane przez robi (wyświetl historię edycji)

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo :D baner mial na celu wzbudzic irytacje ze "cos bedzie ale nie wiadomo co" i na cale forum ludzi tylko robi dal sie uruchomic :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo :D baner mial na celu wzbudzic irytacje ze "cos bedzie ale nie wiadomo co" i na cale forum ludzi tylko robi dal sie uruchomic :D

czyli reklama nie działa albo spostrzegawczość czytających jest ograniczona a zapewne wszyscy ją "łyknęli" oprócz mnie . Zawsze byłem dociekliwy a moi marzeniem jest aby znaleźć się na ... no takich niby wycieczkach czy wczasach gdzie robi się "spęd" ludzi i próbuje się wcisnąć towar w cenie 1000% większej od rzeczywistej ,np. garnki , jeden kupujesz za 1000 zł a reszta gratis ! a i tak przrpłacasz z 500 % to jest reklama ! a raczej kitu wciskanie ! nie... nic nie mam do reklam na NR Borze broń jestem tylko ciekawy. ps. sorki ! miałem nic nie gadać.

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moi marzeniem jest aby znaleźć się na ... no takich niby wycieczkach czy wczasach gdzie robi się "spęd" ludzi i próbuje się wcisnąć towar w cenie 1000% większej od rzeczywistej ,np. garnki , jeden kupujesz za 1000 zł a reszta gratis ! a i tak przrpłacasz z 500 % to jest reklama ! a raczej kitu wciskanie !

Robert - bardzo polecam w takim razie wczasy w Turcji na półwyspie Bodrum :) W naprawdę fajnych hotelach *****

do każdej wycieczki fakultatywnej dołączony jest wyjazd na taki właśnie spęd o jakim marzysz :)


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.