Skocz do zawartości
robi

Pech złodzieja ...

Rekomendowane odpowiedzi

I tak myślę sobie czy ten glina zrobił dobrze czy żle strzelając do złodzieja ?

http://www.liveleak.com/view?i=06f_1381668990

Edytowane przez robi (wyświetl historię edycji)

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawidłowo,

gdyby tak u nas.!!!!

Ale tak od góry :thumbup:


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gorzej jak sie okazalo ze to byl wlasciciel i odzyskiwal w ten sposob skradziony my wczesniej motocykl :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodi , swego czasu też miałem skradziony jednoślad ale jakoś nie przyszło mi do głowy aby chwycić spluwę i czekać na gościa za rogiem , może dlatego na to nie wpadłem bo wtedy mieszkałem w Polsce !moim zdaniem glina zrobił dobrze , niech się boją ci co powinni się bać.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem mialo to miejsce w brazylii. robi - zgadzam sie z Toba w 100%. dalem po prostu przyklad dzialania europejskiej policji :) dwa magazynki strzalow ostrzegawczych najpierw trzeba :):):)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pięknie.... krótko i na temat.


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co grozi naszemu glinie za takie coś ?


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co grozi naszemu glinie za takie coś ?

Z 25? Albo wieczne wakacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez zastrzelili w Polsce dwoch chlopaczkow w swoim samochodzie bez ostrzezenia w wyniku blednie ocenionej sytuacji. Winnymi okazali sie kierowca i pasazer. Glosna sprawa pare lat temu, moze z 10 nie pamietam dobrze. Ogolnie policjanci pelnia sluzbe do dzis zamieszani w tamta wpadke, ciekaw jestem czy to by przeszlo teraz. Mysle ze tak. ;)


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..u nas za zastrzelenie w taki sposób i w takich okolicznościach pierdel dla Policjanta 100%...


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopalem ten przypadek

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Policjanci-z-Poznania-zastrzelili-nastolatka-sprawa-wraca-do-sadu,wid,15258782,wiadomosc.html?ticaid=1117bb

a tutaj kolejna farsa w tym zdarzeniu

http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36030,13254416,Zastrzelili_nastolatka__dwa_razy_zostali_uniewinnieni_.html

coop szanuje cie przyjacielu ale czasem na sile bielisz i pierzesz brudy wlasnej firmy, nie chce oftopowac ale w te 100% odsiadki to mojego 11 letniego dzieciaka nie nabierzesz :), .....zycie przyjacielu, zycie ;)

pozdrawiam


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:police::clap:

5752_5837.png

Moje akwa

Akwa: 180l Opti + sump 80l + 28kg żywa skała + 9kg żywy piach Cyrkulacja: 2x Jvp 101 Obieg: NJ 1700 Odpieniacz: DIY by Sebastek na pompie Tunze 9420.04 Oświetlenie: 8x24w T-5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..u nas za zastrzelenie w taki sposób i w takich okolicznościach pierdel dla Policjanta 100%...

Policjant go tylko postrzelił,a nawet gdyby go odstrzelił to by dostał 3 dni wolnego ( od stresowe) i tylko sprawa administracyjna bez żadnych większych konsekwencji dla niego. Pomieszkuję w Sao Paulo i takie rzeczy tam są dosłownie codziennie. Rzeczą jasną jest to nie poprawne prawnie, lecz akceptowane przez mieszkańców.


Arek.Pozdrawiam.

6643_6790.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopalem ten przypadek

http://wiadomosci.wp...l?ticaid=1117bb

a tutaj kolejna farsa w tym zdarzeniu

http://poznan.gazeta...ewinnieni_.html

coop szanuje cie przyjacielu ale czasem na sile bielisz i pierzesz brudy wlasnej firmy, nie chce oftopowac ale w te 100% odsiadki to mojego 11 letniego dzieciaka nie nabierzesz :), .....zycie przyjacielu, zycie ;)

pozdrawiam

1-To nie moja firma, tylko w niej pracuję

2-Ale to nie Polska i tam być może za to nie beknie jak tu.

3-Pewnie że złodziejowi się kulka należy, sam bym im łapy ucinał za kradzieże ale takie jest życie.

I mnie furę stuknęli i szczęście że się blisko nie znalazłem bo na służbie byłem i z klamką i kto wie jakbym się zachował jakbym się na gościa nadział... :vava:


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darecky3 - te dwa przypadki co podałeś ni jak się mają do tego z ameryki płd. tam latał gościu z klamką a u nas chłopcy znaleźli się w nieodpowiednim miejscu.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robi przemyslalem i faktycznie masz racje, polscy policjanci zastrzelili chlopaszka w samochodzie slusznie i slusznie chodza po ulicy i ciesza sie pensja policyjna, winni byli ci mlodzi, ktorzy przyplacili zyciem debilne podejscie policjantow. Teraz powinni wytoczyc sprawe ich rodzicom i wsadzic do pierdla a najlepiej obciac jezyki w miejscu publicznym i zrobic audycje na zywo dla przestrogi ze takie zachowanie nie bedzie tolerowane. Jak mozna miec pretensje do policjanta. On zawsze ma racje :)

Juz nie oftopuje, nie chce mi sie brac udzialu w tej farsie :)

pozdrawiam


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych ostatnich filmikach z polskimi psami ,bo policjantami to ich nazwać nie można to każdego takiego cwaniaka na pal nadziałbym na starym mieście dla przykładu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz co Ty piszesz ,jak ma się zachować policjant podczas napadu z bronią w ręku ? Krzyczeć stój policja ? Nie sądzę ,zresztą w Brazyli się nie pieszczą tam jest taka przestępczość,że z porównaniu z Polską to ciepłe pączki :)

Popieram dla złodzieja kulka ,ale dla nauczki ,nie zabijać .


Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darecky3 - te dwa przypadki co podałeś ni jak się mają do tego z ameryki płd. tam latał gościu z klamką a u nas chłopcy znaleźli się w nieodpowiednim miejscu.

Broń miał zgadzam się ale nie widziałem jej u gościa (złodzieja) w ręku jak już pier.... motocykl.

Może i macie rację, ilu ludzi tyle opinii.

Z boku wygląda to inaczej, nie mniej jednak gratuluję! I u nas tak powinno to wyglądać ale życie bywa inne.


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ? Jakoś mnie tak to "trochę" razi, kiedy gówniarze, bo inaczej nie mogę nazwać tych osobników lansują się na "psa", "gliniarza" itp.

Zwłaszcza w kontekście ostatnich wydarzeń, kiedy to Policjant zginał na służbie, jadąc na motorze (patrol, był w akcji, jak określili świadkowie w rozmowie ze znajomym), bo taksówkarz uznał za dobry pomysł wyjazd z zatoczki, na przeciwny pas ruchu (zawracał), pomimo ciągłej...

Zostawił żonę i córeczkę. Miał 37 lat.

A ilu zginęło na służbie i po niej ?

Jakoś tak chłodem powiało... ale nad pewnym sprawami nie przechodzę obojętnie. Bez względu na cenę.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych ostatnich filmikach z polskimi psami ,bo policjantami to ich nazwać nie można to każdego takiego cwaniaka na pal nadziałbym na starym mieście dla przykładu :)

nie dawniej jak kilka dni temu kolega mojego kolegi, policjant podczas interewncji dostał kulką w twarz.- http://www.polskatimes.pl/artykul/1013339,strzelanina-w-warszawie-policjant-ranny-w-czasie-interwencji-na-goclawiu-napastnika-zatrzymano,id,t.html?cookie=1 Szczęście że trafiła w policzek i wyszła szyją ale żyje-szpital teraz. Więc błagam, nie p.....l głupot, masz jaja to łap za szablę i pokaż jaki z Ciebie ZORRO :). Chciałbym widzieć jak się zachowasz.

Nie osądzajmy bo sami będziemy sądzeni. Ale co ja wiem, siedzę teraz za biurkiem .... i mi tam dobrze :)

też już odpuszczam bo tylko następna wymiana zbędnych zdań będzie....polemizujta :)

Edytowane przez cop909 (wyświetl historię edycji)

c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Ten kto broni bandytów to albo sam jest bandytą albo nigdy w czapę nie dostał od grupy drechów, kiboli, skinów albo innych takich "bohaterów" co lubią napadać w 10 na jednego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kto broni bandytów to albo sam jest bandytą albo nigdy w czapę nie dostał od grupy drechów, kiboli, skinów albo innych takich "bohaterów" co lubią napadać w 10 na jednego...

zgadzam się z Tobą w 100%


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cop nie wiem co ma postrzelenie do rzucania bez powodu pijaczkiem po klatce, który nie przeszedł przez pasy i został skuty albo rzucanie chłopakiem o ziemie bo portfela nie chciał wyciągnąć i trzeba było jeszcze wsparcie do niego wzywać. Odpal jutuba wzorowego zachowania Twoich kolegów tam pełno, ale broń ich w końcu swoich się broni:P

Edytowane przez snajpa (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.