Skocz do zawartości
robi

Pech złodzieja ...

Rekomendowane odpowiedzi

Gaber, gadasz jak potłuczony idź pod disco i zobaczysz co Ci te sztuki dadzą. kiedyś można było wyjść na solo a teraz jest solo + 10. I tak samo jest z bronią. Wejdą sprzedadzą kilka kulek a potem będą "rozmawiali". Grzegorz Dyzma ma rację


New project 75×60×60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak btw co to za problem nosić gaz pieprzowy zamiast klamki jak ktoś sie boi?????????

Gazem... to ostatnio popisala sie pewna para młodych policjantów podczas perfekcyjnej akcji zatrzymania 100 kilowego faceta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze kazdy kraj staje przed takimi dylematami jakie my tu chcielibysmy rozwiazac.

Dobrej nocy wszystkim.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a kto napisał o noszeniu, ja nie.

Cały czas pisze o broni w domu, zaznaczam w domu.

Składałem o pozwolenie o broń tzw obiektową, be możliwosci jej noszenia.

Grzegorzu, odpowiedz sobie na pytanie skąd bierze sie broń na czarnym rynku.

polecam Ci lekturę

http://www.wykop.pl/...e-i-na-swiecie/

może być tzw lektura do poduchy

dobrej nocy

pozdr

Edytowane przez Gaber (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gazem... to ostatnio popisala sie pewna para młodych policjantów podczas perfekcyjnej akcji zatrzymania 100 kilowego faceta :)

Miałem kiedyś ruski gaz rozpylający KO czy jakoś tak taki z gwiazdką kolor opakowania brązowy miał szmoc, drapał w nosie,gardle,a oczu nie otworzysz kilka minut tak piecze...

Kolega miał w żelu taki co wali strumieniem wydał z 4 razy tyle ale trudniej trafić.

Panowie, a kto napisał o noszeniu, ja nie.

Cały czas pisze o broni w domu, zaznaczam w domu.

Składałem o pozwolenie o broń tzw obiektową, be możliwosci jej noszenia.

łatwiej się ubiegać o broń sportową jeśli jesteś członkiem strzelnicy np kbks wystarczy w zupełności energia 50-100J do skutecznej obrony, a tanim kosztem można popykać na strzelnicy.Dużo prościej niż o 9mm para.

Przemoc moze spotkac nas wszedzie, nie tylko w domu. Moge isc z zona i dzieckiem po parku i miec taki incydent. Jest to nawet bardziej prawdopodobne niz najscie w zamknietym domu. To jest tylko argument za tym, zeby miec bron wszedzie. Nie tylko w domu.

No właśnie a co ma powiedzieć kobieta która wraca nocą z pracy i wie że każdy mężczyżna ma przy sobie narzędzie gwałtu...

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gaber, gadasz jak potłuczony idź pod disco i zobaczysz co Ci te sztuki dadzą. kiedyś można było wyjść na solo a teraz jest solo + 10. I tak samo jest z bronią. Wejdą sprzedadzą kilka kulek a potem będą "rozmawiali". Grzegorz Dyzma ma rację

Spokojniej w słowach, to jest dyskusja nie debata.

Nie pisałem, że ona załatwi sprawę, ale może tylko pomóc, a czy jej uzyć, czy uciekać czy przyjąć leżącą niskoenergetyczna to zależne od sytuacji.

Pohamuj emocje

pozdr

ide spac.

jakis kolega na forum szuka Centopygi do rafowego, polecam teraz tam przerzucic troche energii

narra

Edytowane przez Gaber (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez zastrzelili w Polsce dwoch chlopaczkow w swoim samochodzie bez ostrzezenia w wyniku blednie ocenionej sytuacji. Winnymi okazali sie kierowca i pasazer. Glosna sprawa pare lat temu, moze z 10 nie pamietam dobrze. Ogolnie policjanci pelnia sluzbe do dzis zamieszani w tamta wpadke, ciekaw jestem czy to by przeszlo teraz. Mysle ze tak. ;)

robi przemyslalem i faktycznie masz racje, polscy policjanci zastrzelili chlopaszka w samochodzie slusznie i slusznie chodza po ulicy i ciesza sie pensja policyjna, winni byli ci mlodzi, ktorzy przyplacili zyciem debilne podejscie policjantow. Teraz powinni wytoczyc sprawe ich rodzicom i wsadzic do pierdla a najlepiej obciac jezyki w miejscu publicznym i zrobic audycje na zywo dla przestrogi ze takie zachowanie nie bedzie tolerowane. Jak mozna miec pretensje do policjanta. On zawsze ma racje :)

Juz nie oftopuje, nie chce mi sie brac udzialu w tej farsie :)

pozdrawiam

Echhhhh..... pamiętam. Jedne facet zginął, drugi jest do dziś na wózku.

Jeżdżę codziennie przynajmniej dwa razy koło miejsca tego zdarzenia. I powiem, że coś jednak musiało być na rzeczy. To nie do końca była taka sobie pomyłka policji (moim zdaniem). Goście wyszli z obserwowanego przez policję miejsca i, w zasadzie, przez kilkanaście (około 12 km) kilometrów uciekali. Istotne jest chyba to, że to nie była jakaś tam sobie dróżka/ścieżynka tylko droga Swarzędz (Warszawa) - Poznań, tranzytowa o dużym natężeniu ruchu, dwupasmowa w każdym kierunku. Tragedia wydarzyła się przed przejazdem kolejowym ( tam w zasadzie zawsze jest mniejszy lub większy korek, droga jest oświetlona i znajduje się przy dużej firmie do której zjazd ma dodatkową sygnalizację świetlną z priorytetem dla tych z przeciwka), za którym jest duże skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną. Goście przed przejazdem kolejowym zaczęli jechać/uciekać pod prąd !!! Ponoć od początku wiedzieli, że próbuje ich zatrzymać auto (cywilne) na sygnale. Czy ktoś z Was tak by się zachował widząc za sobą samochód z "kogutem" ????

A swoją drogą to uważam, że tak jak na filmie zawsze powinna reagować policja. Złodziej miał broń, a MUSI być tak, że potencjalny bandzior musi mieć świadomość konsekwencji. Wtedy będzie ich mniej. Zero litości dla takich śmieci.

Pozdrawiam

T


akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jakiś gnój podpierniczył Ci grilla z auta (albo fotele itp. itd.) i będziesz musiał zastanawiać się, dlaczego masz płacić 2400 za naprawę (no i co z tego, że z autocasco, przecież to z naszych składek) skoro ze tę kasę mógłbyś sobie kupić trochę życia do akwarium to, zapewniam Cię MayFlay, że chciałbyś mieć broń i jej użyć.

Pozdrawiam

Edytowane przez tomcio (wyświetl historię edycji)

akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powiem, że przemoc rodzi przemoc. A na każdą "kose" znajdzie się większa "kosa" i to tylko tyle chciałbym dodać :wine:


New project 75×60×60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu

polecam materiał byłego żołnierza czerwonych beretów

Szczególnie ciekawy wydał mi się fragment o ilości posiadaczy legalnej broni w sejmie, co stanowi zaprzeczenie polskich statystyk

"co wolno wojewodzie..."

Jeżeli ktoś uważa, że normalny człowiek sobie nie poradzi, poproszę o rozwinięcie szkolenia przygotowawczego, nawet rocznego, chętnie wezmę w nim udział.

2:50 wypowiedz instruktora

posłuchajcie również słów Pana posła Iwińskiego: za kogo on uważa polski naród

oraz coś z USA

cyt. Politycy preferują nieuzbrojonych chłopów, dobre

miłego oglądania

pozdr

Edytowane przez Gaber (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest podstawowe prawo obywatela ja to już mówię od dawna że życie moje, życie mojej rodziny bliskich to priorytet i każdy powinien mieć takie prawo by mieć możliwość obrony.Życie to priorytet a że czasem trafi się idiota to trudno oni są wszędzie dokładnie wszędzie i też zabijają i się tego nie zmieni nawet po zakazie noży,proc,wiatrówek,butelek,8 pięter,samochodów itp.

Prawdo do obrony jest rzeczą nadrzędną i ktoś kto mi je odbiera jest moim wrogiem, a jeśli mój wróg ma broń i się nikogo nie pytał o zgodę do jego posiadania to jest jeszcze większym wrogiem , nikt nikogo nie musi zmuszać do posiadania broni w celach osobistych ale nie zabraniajmy tego innym. Nikt inny niż my sami nie ma prawa decydować o naszym życiu, a posiadanie broni powinno być podstawowym obowiązkiem naszym osobistym nie prawa.

Nie wolno łamać prawa w taki sposób aby innym szkodzić (pomijając kwestie nienormalne) ale trzeba sobie samemu odpowiedzieć na pytanie zbroić się czy nie ? i nikogo nie pytać.

Bandyta zawsze ma broń, a prawny obywatel bez broni w czarnej sytuacji jest skazany na porażkę.

Oczywiście do każdego zakupionego pistoletu pakiet z 10 godzinnym kursem w ciągu tygodnia od zakupu (liczmy na to 500zł koszt przeszkolenia) w jakiej sytuacji użyć i jak innego kogoś przypadkowego nie postrzelić.

No i oczywiście dokumenty tożsamości, badanie stanu umysłu...

Wszystko to w jednym miejscu w ciągu tych 10 godzin...

Inaczej się odnoszę do broni długiej dalekiego zasięgu z magazynkiem o sporych gabarytach i tłumikiem.... Takie coś powinno być schowane dla obywateli na czarną godzinę.

Przez chwilę miałem świadomy sen...

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ben_sage

To jest utopia;)

Zobacz co sie dzieje jak u nas policjant strzeli do sciganego...pierwsze co to prokurator wbija ze śledztwem czy w ogóle mógł użyć broni...gdzie ci ludzie ludzie sa na szkółce chyba więcej niż 10 dni.

U nas w kraju już mnie chyba nic nie zdziwi, jak już służby muszą się tłumaczyć z każdego naboju to chyba nie jest normalne. Ale jakby spojrzeć w statystyki użycia broni przez policjantów to najwięcej chyba zużywają do samobójstw...

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurs roczny praktyczny i teoretyczny (odsiewanie przypadków, a nie widzi mi się komendanta Policji)

badanie psychiatryczne, a nie beznadziejne psychologiczne testy, robiłem, nie trzeba być mega inteligentem, aby je zaliczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Tak sobie czytam od dłuższego czasu ten temat.Zastanawiałam się czy napisać,ale co mi tam. :) 7 lat temu znalazłam się w koszmarnej sytuacji.Wyobrazcie sobie,że wchodzicie do domu,a tam na was czeka " przemiły " pan.Nie zapytacie się go -przepraszam czy pan chce tylko mnie obrabowac,zgwałcić czy zabić.Wtedy człowiek modli się o broń i wierzcie mi gdybym ją miała nie zastanawialabym się ani sekundy czy jej użyć.I prawdopodobnie uzylabym jej tak,żeby ta osoba nie mogła w jakikolwiek już sposób zareagować.Wolałabym iść na 10lat do więzienia niż żałować,że nie uzylam broni i nie obronilam siebie i dzieci.Wiadomo policjanci mają trudniej.Nikt ich w domu raczej nie napada.Muszą sobie radzić w różnych sytuacjach,błyskawicznie podejmować decyzję, dokonać oceny i to jest ocena subiektywna,bo są ludźmi a nie maszynami.Na roznosc osadu wpływa doświadczenie,dojrzałość,wszystko,łącznie ze zmęczeniem.Są w stresujacej sytuacji, a każdy z nich może różnie zinterpretowac dany przypadek mając jeszcze świadomość, że będzie oceniony przez tych z góry.A nasze przepisy i procedury niczego nie ułatwiają.Ciężki macie zawód i wśród was są dobrzy i źli tak jak w każdym zawodzie :)Kto nie był w takiej sytuacji może sie tylko domyślać i gdybac :)

Edytowane przez Enia (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam od dłuższego czasu ten temat.Zastanawiałam się czy napisać,ale co mi tam. :) 7 lat temu znalazłam się w koszmarnej sytuacji.Wyobrazcie sobie,że wchodzicie do domu,a tam na was czeka " przemiły " pan.Nie zapytacie się go -przepraszam czy pan chce tylko mnie obrabowac,zgwałcić czy zabić.Wtedy człowiek modli się o broń i wierzcie mi gdybym ją miała nie zastanawialabym się ani sekundy czy jej użyć.I prawdopodobnie uzylabym jej tak,żeby ta osoba nie mogła w jakikolwiek już sposób zareagować.Wolałabym iść na 10lat do więzienia niż żałować,że nie uzylam broni i nie obronilam siebie i dzieci.Wiadomo policjanci mają trudniej.Nikt ich w domu raczej nie napada.Muszą sobie radzić w różnych sytuacjach,błyskawicznie podejmować decyzję, dokonać oceny i to jest ocena subiektywna,bo są ludźmi a nie maszynami.Na roznosc osadu wpływa doświadczenie,dojrzałość,wszystko,łącznie ze zmęczeniem.Są w stresujacej sytuacji, a każdy z nich może różnie zinterpretowac dany przypadek mając jeszcze świadomość, że będzie oceniony przez tych z góry.A nasze przepisy i procedury niczego nie ułatwiają.Ciężki macie zawód i wśród was są dobrzy i źli tak jak w każdym zawodzie :)Kto nie był w takiej sytuacji może sie tylko domyślać i gdybac :)

polecam ci 7:45

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ben_sage

To jest utopia;)

Zobacz co sie dzieje jak u nas policjant strzeli do sciganego...pierwsze co to prokurator wbija ze śledztwem czy w ogóle mógł użyć broni...gdzie ci ludzie ludzie sa na szkółce chyba więcej niż 10 dni.

U nas w kraju już mnie chyba nic nie zdziwi, jak już służby muszą się tłumaczyć z każdego naboju to chyba nie jest normalne. Ale jakby spojrzeć w statystyki użycia broni przez policjantów to najwięcej chyba zużywają do samobójstw...

W USA służyć ludziom to zaszczyt u nas jest to niewdzięczny zawód za marne pieniądze.

Miasta wolą dofinansować nieudolną i bezczelną straż miejską zamiast zapłacić więcej lepszemu policjantowi.

W policji Polskiej przydała by się resocjalizacja a wszystkie stołki górne totalnie zresetować nawet jeśli 2 na 10 będzie uczciwa to tych dwóch nie powinno się czuć obrażona tylko powiedzieć dla dobra obywateli rozumiem to i odchodzę.

Patrząc jak policjant katuje zwykłego chłopaka który szedł w marszu i trafił na uciekających wandalów została wydana błędna ocena przez policjanta świadczy to o niekompetencji mimo iż z pewnością zdawali sobie sprawę że będzie tam mnóstwo kamer, na szczęście zostały wyciągnięte konsekwencje wobec tego pseudo policjanta. Ja to nazywam nadużyciem i to jest dosyć częste zjawisko w tej grupie zawodowej więc niebezpieczne dla nas samych.

Natomiast co tam z policją i np skutecznością policji gdyby każdy opierał swoje zaufanie do tego organu mógłby się przeliczyć , kolejne popularne zjawisko to brak wolnego patrolu lub też długi czas oczekiwania na przybycie, znam takie przypadki z życia i byłem ich świadkiem.

Raz na wezwanie policji mój pracodawca czekał 1,5h niby sprawa lekka ale pokazuje to ich zaangażowanie i skuteczność.

Na początku wywalić grube ryby, resocjalizować i przystosować do społeczeństwa , zlikwidować nieudolną straż i za ich pieniądze podnieść pensje policji aby była jakaś motywacja bo o powołaniu nie wspomnę ale na to nie ma co liczyć, wielu się chwyta tej pracy co nie ma pracy.

Jeśli będzie wszystko dopięte na ostatni guzik jestem za tym by zniknęła ta wrażliwość do użycia broni przeciw bandycie.Warto użyć i zastrzelić aby z nasze podatki nie szły na utrzymywanie więźniów z których i tak pożytku nie ma a po ich resocjalizacji/ karze i tak karty nie są wyczyszczone więc po wyjściu nie ma lekko i jest raczej zbędny dla otoczenia i jego samopoczucia skoro każdy może o nim coś wiedzieć nie będzie już traktowany równo - a po odbyciu kary powinien być równy , kwestia śmiesznych kar to kolejny temat ale nie będę go poruszać.

Utrzymanie więźnia to ok.2tys.zł miesięcznie- za tyle można niejedno schronisko dokarmić lub kupić lepsze jedzenie dla grupy osób w domu dziecka.Policjant który nie zastrzeli pewnego bandytę uzbrojonego powinien o tym pomyśleć dla dobrego samopoczucia.Nie raz przekonaliśmy się że prawo jest głupie ale można je naprawiać i pokazywać dobry przykład.

Gaber dobry film

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale zeby dac ludziom bron najpierw trzeb zmienic prawo , a to bardzo dlugi i skomplikowany proces.

Calkowita restrukturyzacja policji oraz podejscie spoleczenstwa do tej grupy zawodowej.

Jezli by sie juz udalo jak zapobic by bron legalana nie stawala sie nie legalna, np w wyniku kradziezy.

Tak sobie pomyslalem ze gdyby w obecnej sytuacji dac powszechny dostep do broni to mielibysmy niezla rotacje w rzadzie.

Zawod komornika ktory wchodzi na posesje dokonac egzekucji bylby chyba najniebezpieczniejszym zawodem.

Co drugi emeryt idacy zalatwic sparwe z ZUS mialby klamke. :thumbup:

Edytowane przez Grzegorz Dyzma (wyświetl historię edycji)

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale zeby dac ludzium bron najpierw trzeb zmienic prawo , a to barddzo dlugi i skomplikowany proces.

Calkowita restrukturyzacja policji oraz podejscie spoleczenstwa do tej grupy zawodowej.

Jezli by sie juz udalo jak zapobic by bron legalana stawala sie nie legalna, np w wyniku kradziezy.

Tak sobie pomyslalem ze gdyby w obecnej sytuacji dac powszechny dostep do broni to mielibysmy niezla rotacje w rzadzie.

Zawod komornika ktory wchodzi na posesje dokonac egzekucji bylby chyba najniebezpieczniejszym zawodem.

Co drugi emeryt idacy zalatwic sparwe z ZUS mialby klamke. :thumbup:

A ludzie by najpierw strzelali, a później pytali.... Grzegorzu czy aby nie odleciałeś.

Nie napisałem o broni dla każdego , ale o ułatwieniu jej otrzymywanie wg jasnych i czytelnych kryteriów, a nie wg jak to widzę, kolesiostwa.

Nie wiem czy wiesz, ale jest cichy zakaz wydawania pozwoleń w niektórych województwach.

To co napisałem, niech to będzie nawet roczne solidne przygotowanie, teoretyczne, psychologiczne, prawdziwe praktyczne. Broń należy wydać po ocenie psychiatrycznej, powtarzam, a nie psychologicznej.

Policja dobrze sobie radzi ale po fakcie, po zajściu, kiedy już jest po tragedii.

Nie uchronisz Państwa przed nielegalną bronią, bo na tym można zarobić, więc grupy przestępcze będą na tym zarabiać i nie trzeba kraść jednostek broni ludziom, sa tańsze i skuteczniejsze źródła jej pozyskiwania.

Prawda jest tak, że władza boi się broni u obywateli.

To co napisałeś powyżej. Może zbyt długo mieszkasz już w Anglii i zatraciłeś kontakt z polska rzeczywistością

Naród polski nie składa się głównie i tylko z bezmózgich tępaków, za których władza musi podejmować decyzje i prowadzać za rączkę.

:)

pozdr

Tak w ramach tematu

Ostatnio oglądałem wywiad o ww/ temacie

Redaktor usilnie bronił stanowiska, że nie powinno się zezwalać na broń dla ludu, ale niechcący w przypływie emocji wygadał się, że ma pozwolenie i broń w domu.

to jest cała prawda, broń nie dla każdego, ale dla mnie tak

pozdr

Edytowane przez Gaber (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak mial wygladac ten moj pierwszy post ale ciezko mi sie nie zgodzic z kolega Gaber.

ja mieszkam w kraju w ktorym moge miec to i owo najpierw bron sluzyla mi do pracy,

potem przeszlo to w hobby, a mialem wiele sytuacji nieciekawych w ktorych blisko bylo o tragedie.

Ja osobiscie nie mialem okazji strzelac do nikogo w miejscu mojego zamieszkania ,w razie samoobrony, zawsze unikalem sytuacji gdzie musialbym wyciagnac bron.

Ale sa sytuacje w ktorych nie ma wysjcia, a takiego nie mial moj serdeczny kolega,

kolega dobrze wytresowany wojskowy uslyszal ze cos sie dzieje w pokoju u jego corki ,byl tam koles

ktory wlazl przez okno i mial niefortunnie noz w reku ,wiec zostrzal postrzelony w udo tylko mial pecha

i dostal w aorte ,kolega widzac to ustal na ranie i zadzwonil po policje , kryminalnie zostal czysty ,

ale postrzelony gosciu podal go do cywilnego o odszkodowanie za cierpienia i inne bzdury . Sprawa ta mogla miec nie ciekawy final gdyby ofiara nie zacpala sie w tym czasie na smierc.

Teraz sami zdecydujcie co wy byscie zrobili w takiej sytuacji ,ja chce miec opcje samoobrony bo zaden Policjant czy polityk mnie i mojej rodziny nie obroni .

Ps

wybaczcie moj Polski bardzo rzadko mam okasje cos pisac w tym jezyku ale moze na stare lata sie

od was troszkie naucze w pisaniu i hobby koralowym

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.