Skocz do zawartości
vipserek

Jaki kupić odpieniacz.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przeprowadzam sie i chce zwiększyć akwarium na 120/50/50.

Czy możecie podpowiedzieć gdzie naj lepiej kupić odpieniacz. żeby nie był za mega drogi.

Może ma ktoś jakiś na sprzedasz albo jakiś godny polecenia. żeby tez nie był głośny.

Z góry dzięki za pomoc.


[/url] 7728_7942.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 300l - moja propozycja - miękkie i LPS może da radę Schuran 120. A na pewno 150 bez względu na obsadę korali.

Pozdrawiam mobilnie

Marek

@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

APF 600

dodatkowa zaleta, nie wymaga stałego poziomu wody=nie przeleje

Można go również zamontować na zrzucie

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój przyjaciel ma APFa dobrze go znam , moim zdaniem lepszy schuran , jest solidniejszy,nie brązowieje ,moim zdaniem ma lepszą konstrukcje.Jedynie co to kubek trochę mniejszy.Sam też stałem przed wyborem Stani miał oba w ofercie.

JS cichy,tani i śmiało polecam go używanego nie warto przepłacać nie widziałem zwalonego schurana za do apfów było kupę popękanych na trade.

W zasadzie oba te odpieniacze są bardzo dobre ale kolega od apfa mam wrażenie że teraz by wziął to co ja, niestety nie ma teraz baniaka ale trzyma apfa z myślą o kolejnym starcie.

Gdyby sprzedawca nie miał schurana wziąłbym apfa wierząc wtedy że odpalę tego samego dnia nowy baniak co paka przyjdzie...

U mnie będzie ponad 400l w obiegu miękkie i troche lps i się nie martwię testowałem go kilka razy i widziałem na nim baniaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz przyzwoity odpieniacz w istniejacych 200L to i w 300L powinen dac rade.

PS

Przenioslem watek do odpowiedniego dzialu - tam sie rozejrzyj bo podobne tematy sa byly tam walkowane wielokrotnie.

Poza tym, na przyszlosc pamietaj ze tytul ma zawierac jak najwiecej informacji o problemie, tak aby pozniej, kolejne osoby mogly go latwo zlokalizowac i czerpac jakas wiedze z Twojego watku.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.