Skocz do zawartości
sebastiabb

Kupili byście tą lampę?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jak w temacie , czy kos by kupił ta lampę ?

http://www.ebay.co.uk/itm/Hot-19-5-60-LED-Aquarium-Light-Freshwater-Fish-Single-Bright-Lunar-EU-Plug-WST-/390650105178?pt=UK_HomeGarden_Lighting_Lamps_Lighting_SM&hash=item5af48f8d5a

do akwarium bez super obsady , skała 1 miekas i 1-2 rybki , sprawdziło by się ?


Akwarium Hailea 60l, LR 6kg , cyrkulacja 2x JVP 110 , filtracja : kaskada , oświetlenie : 4 x 24W T5 , grzałka Jagger 100W,

odpieniacz Boyu WG310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie akwarium chcesz oświetlać bo jak dla mnie 500lumen to stanowczo za mało dla korali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie akwarium chcesz oświetlać bo jak dla mnie 500lumen to stanowczo za mało dla korali

40l coś małego , to akurat było by akwarium Bałtyckie - zmieniłem własnie pomysł , kilka krewetek , z racji dobrego dojazdu nad morze , większe będzie ma morskie tropikalne.


Akwarium Hailea 60l, LR 6kg , cyrkulacja 2x JVP 110 , filtracja : kaskada , oświetlenie : 4 x 24W T5 , grzałka Jagger 100W,

odpieniacz Boyu WG310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barwa jest do słodkowodnego więc bym sobie odpuścił.


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio kupiłem latarkę 300lu, piszę serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nie do akwarium ale jako światełko do sumpa to może i tak.

Edytowane przez pio7 (wyświetl historię edycji)

96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a takie coś : http://www.ebay.co.uk/itm/AQUARIUM-SALTWATER-LED-LIGHT-55x3W-BRIDGELUX-Coral-Reef-Dimmable-120W-/290808750386?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item43b58d6132

pracuje w agencji reklamowej i mam dostep do babki która ma firme pośredniczacą , nie rzadko cena są aż śmiesznie tanie, wiec jak dostane odpowiedz ile będzie to kosztowało od niej to wkleję cenę , może inne osoby się podłączą .


Akwarium Hailea 60l, LR 6kg , cyrkulacja 2x JVP 110 , filtracja : kaskada , oświetlenie : 4 x 24W T5 , grzałka Jagger 100W,

odpieniacz Boyu WG310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a takie coś : http://www.ebay.co.u...=item43b58d6132

pracuje w agencji reklamowej i mam dostep do babki która ma firme pośredniczacą , nie rzadko cena są aż śmiesznie tanie, wiec jak dostane odpowiedz ile będzie to kosztowało od niej to wkleję cenę , może inne osoby się podłączą .

Ta babeczka to oczywiście z Hong Kongu


Akwarium Hailea 60l, LR 6kg , cyrkulacja 2x JVP 110 , filtracja : kaskada , oświetlenie : 4 x 24W T5 , grzałka Jagger 100W,

odpieniacz Boyu WG310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej swietlowki?

miałem w poprzednim akwarium , tym co padło , teraz chcę bardziej na bogato z zabawa w ustawianie światła a ta 2 lampa ma taka możliwość no i mam nadzieje nie będzie mi korodować jak było przy obudowie ze świetlówkami , potem miałem problem nawet z zasolonymi elementami.


Akwarium Hailea 60l, LR 6kg , cyrkulacja 2x JVP 110 , filtracja : kaskada , oświetlenie : 4 x 24W T5 , grzałka Jagger 100W,

odpieniacz Boyu WG310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu szukaj, chłopie.... A nie poprzez babki pośredniczące... http://www.aliexpress.com/ mam lampę led 144 wat zmieszaną z lampą T5. twarde mi rosną jak kukurydza... ale to chyba od soli red sea.... :)

h.

Edytowane przez hubertk (wyświetl historię edycji)

120x50x50 + sump 80 l, 35 kg LR, 8 kg LS, cyrkulacja 12000 l/h, 3000 l/h, 800 l/h..., Deltec AP600, LED 144w...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem taki zestaw "1 miekas i 1-2 rybki" oswietlisz jednym LED 3 W.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu szukaj, chłopie.... A nie poprzez babki pośredniczące... http://www.aliexpress.com/ mam lampę led 144 wat zmieszaną z lampą T5. twarde mi rosną jak kukurydza... ale to chyba od soli red sea.... :)

h.

Ale to jak Alibaba , a do babeczki mma zaufanie bo realizujemy zamówienia juz x czasu i ceny zawsze sa niższe :) ale dzięki za linka


Akwarium Hailea 60l, LR 6kg , cyrkulacja 2x JVP 110 , filtracja : kaskada , oświetlenie : 4 x 24W T5 , grzałka Jagger 100W,

odpieniacz Boyu WG310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba Stani naprawde ma rację takie akwa co piszesz oswietlisz zapałka aby światło miała z 16000K

:) Ja wiem , że tą lampę co kosztuje 150 $ mozna kupić za 16 ale po co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio kupiłem latarkę 300lu, piszę serio.

No u mnie z całkiem sporą mocą przebija akwarium 80cm jakby rozłożyć taką ilość lumenów to myślę że 50-60l by oświetliło przy wysokości 30cm.Sam wybrał bym tanie T5z dwojga złego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Wasze odpowiedzi i porady :)

dzisiaj poszperam jeszcze po internecie popatrzę na gotowce i coś wybiorę , ale nie ukrywam że ta lampa sprawiła by wrażenie na bogato :) no i potem mógł bym coś pokombinować z obsadą , chociaż w takim akwarium to wiem że nie poszaleję.

A swoją drogą inne pytanie ,czy jak byście robili lampę sami , to np. na powierzchnię akwarium o wymiarach 40/40/35-wysokość

robili byście na radiatorach, które idą wzdłuż akwarium jak by po całej jego długości i np 1-2 rzędów ledów i radiator długości np 30cm , 10 szerokości czy raczej coś bardziej punktowego np. na radiatorze 10/10cm z tez 1- 2 rzędami ledów ?


Akwarium Hailea 60l, LR 6kg , cyrkulacja 2x JVP 110 , filtracja : kaskada , oświetlenie : 4 x 24W T5 , grzałka Jagger 100W,

odpieniacz Boyu WG310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcesz mogę Ci odstąpić mala lampę tropic marine na ledach, biale z niebieskimi.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcesz mogę Ci odstąpić mala lampę tropic marine na ledach, biale z niebieskimi.

Zapraszam na priwa to porozmawiamy o cenie


Akwarium Hailea 60l, LR 6kg , cyrkulacja 2x JVP 110 , filtracja : kaskada , oświetlenie : 4 x 24W T5 , grzałka Jagger 100W,

odpieniacz Boyu WG310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.