Skocz do zawartości
markus86

Dziwny koral, grzybek, coś?

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego to wypuśc najpierw jakiś cudowny produkt aby udowodnić tą wiedzę. I daj wiarygodny papier na to , że przeprowadziles te tesy? Po drugie "......" punkt nr.2 który wpisałeś jest xxxxx xxxxxxxxx. I tkanka to tylko część koralowca. Edytuj

Ja też osobiście do Ciebie nic niemam ale jak czytam bzdury które wypisujecie to aż się we mnie gotuje. Możesz sprawdzać każdą moją wypowiedź co prawda niejestem nie omylny ale uważam , że 99% informacji jakie piszę jestmwiarygodna. Propo twojego postu powyżej to zweryfikuj najpierw to co napisałem a potem mi jakieś imputacjie rób. No i kończąc moją wypowiedź zanim coś nowego wypuścisz na rynnek to postaraj się zrozumieć , że nie tylko stężenie substancji jest ważne ale także ich czystość oraz forma i koagulacjia miedzy poszczególnymi związkami. Tyle na ten temat.

Edytowane przez FoxRacing (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@FoxRacing , zakończ ta żenadę . Bo za chwile sam w to uwierzę co wypisujesz na tym forum łącznie z tym że mam chelat żelaza lać do słonej wody .


stopkaDamiana.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damianku właśnie masz nielac ale żebyś to zrozumiał to musisz przeczytać ze zrozumieniam.

Markus86 jak by nie było będziesz mógł stwierdzić jakimto koral jak trochę podrosnie :) Pozdrawiam

Edytowane przez FoxRacing (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@FoxRacing

"zanim coś nowego wypuścisz na rynnek to postaraj się zrozumieć , że nie tylko stężenie substancji jest ważne ale także ich czystość oraz forma i koagulacjia miedzy poszczególnymi związkami."

Dobrze, że mnie uświadomiłeś, w poniedziałek zbadam naszą sól, preparaty i pokarmy pod kątem "koagulacjii miedzy poszczególnymi związkami" i upublicznię wyniki.

Tak a propos, nie myślałeś czasem nad zmianą nicka na jakiś fajniejszy, np. Napoleon, albo coś w ten deseń?


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj kolego strasznie waleczny jesteś. Ja nie chcę tobie zaszkodzić. Ale po tym poście rozumiem co cię tak rozwscieczylo. I ja naprawde dobrze życzę twoim produktom i uważam , że jakość odzwierciedla cena. Wiem , ze poczadki są trudne i licze namto , że z biegiem czasu jakość produktów wzrośnie oczywiście razem z cena :) Ale puki co to sam wiesz co sprzedajesz. Zakończe na tym aby niepsuc Ci opini.

Propo nicka to w czym tak bardzo Ci się nie podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"z biegiem czasu jakość produktów wzrośnie"

"Zakończe na tym aby niepsuc Ci opini"

Spoko, możesz zepsuć mi opinię, chociaż nie jestem właścicielem a jedynie pracownikiem firmy. I tak z czystej ciekawości, jakie konkretnie masz zarzuty do produktów firmy NYOS? Nie bój się, nie skasuję posta, nie zbanuję Cię, nie podam do sądu itd... pytam z czystej ciekawości, nikt nie jest nieomylny i może faktycznie wypuściliśmy jakiegoś bubla...

"rozumiem co cię tak rozwscieczylo." - uwierz, gdybyś mnie coś "rozwscieczylo" to byś już tutaj nie pisał, ale jak do tej pory od 7 lat kiedy jestem tu moderatorem, nikomu się to nie jeszcze udało i z całym szacunkiem, Tobie się to też raczej nie uda :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzamTobie psuć opini :blushing:

Powiem tylko tyle. Możesz się zgodzić lub nie ale podsumowując: nieodpowiedni dobór wzorów chemicznych wzgledem siebie. Nastepna sprawa .Przykład z Nyos Bio Boster ,, zawiera ponad 90 składników" wiesz jak reaguja ze soba po zlaczeniu? Badales zawartosc preparatu po upływie czasu? Wiesz jak i z czym te związki reagują w akwarium?

Edytowane przez FoxRacing (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten preparat nazywa się inaczej, ale to nieistotne. Odpowiedź na twoje pytania brzmi 3x tak :) W przeciwieństwie do wielu produktów konkurencji, skład preparatu Bio Booster jest podany do publicznej wiadomości na naszej stronie internetowej i zapewniam Cię, że nic innego w nim nie ma :) U nas pracuje trzech biologów morza i biochemik, uwierz mi, że wiemy co robimy a zanim jakikolwiek produkt trafi na rynek, od koncepcji do gotowego produktu mijają średnio 2 lata, 2 lata testów i atestów, nawet sobie nie wyobrażasz, jak trudno jest otrzymać zezwolenie od władz Badenii-Wirtembergii, dość powiedzieć, że nasz konserwowany plankton musiał spełniać dokładnie takie same standardy, jak produkt przeznaczony do konsumpcji przez ludzi. Mógłbym długo pisać o tym, ale nie chcę robić tu kryptoreklamy, zresztą już to robię :)

Uwierz, ludzie którzy zajmują się zawodowo akwarystyką morską, wiedzą co robią, inaczej by ich konkurencja wykończyła w kilka miesięcy :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wem jak wyglądają produkty niektórych marek. Najprostszy przykład to sole stosunkowo prosty i latwy do wykonania produkt a prawie każda partia jest inna. Akurat do soli Nyos nie pije bo ta trzyma parametry i wysoką powtarzalność jak mało która. No może jeszcze ta którą ja używam ma ta cechę ale niebede reklamowal. Dodam tylko od siebie. Czas pokaże i rynek zweryfikuje. Możliwe , że stworzycie produkt który i mnie przekona. A teraz wróćmy do tematu aby nie robić przykrości twórcy tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - wracamy do tematu.

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat wywołał burzę w temacie - szkoda tylko, że wiem na razie tyle co przed rozpoczęciem tematu ale i tak dziękuje.

Edytowane przez markus86 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, ciężko coś więcej wywnioskować z jednego, dość nieostrego zdjęcia...


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.