Skocz do zawartości
bob

Opolskie morskie

Rekomendowane odpowiedzi

Pod koniec sierpnia wyladowala u mnie mala szczepka acropory, niestety nie wiem jakiej:-P poczatkowo byla brazowa, na dzien dzisiejszy ladnie polipuje rosnie i jest koloru hmm bialego a tipy sa lekko rozowo fioletowe.. wie ktos co to za acra? Pierwsze foto jest z konca sierpnia a kolejne aktualne sa

post-18504-0-02133600-1413738763_thumb.jpg

post-18504-0-51147600-1413738777_thumb.jpg

post-18504-0-50890600-1413738791_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pierwsze zdjęcie to chyba jakieś stare?

Świetne LPS-y! I widzę NP. Trzymam kciuki :)

PS. Fajniej jeszcze by mi się oglądało jakbyś podpisywał co jest na zdjęciu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super akwarium. Jak będziesz mieć jakieś szczęki acry to daj znać.


66409a6dbe3ce517c414d1e11d4f41d7u646a577.png

MG 7927 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz ze zaparlem sie zeby cos z niej zrobic. Chce by cala sie tkanka pokryla wtedy osiagne cel. Ale wrzucilem kilka akropor i jeszcze chce by mialy jakies kolory a ten setup mysle nie pozwoli mi na jedno i drugie wiec pewnie pojda w dobre rece wraz z zolta tuba

Edytowane przez bob (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bob właśnie przewertowałam cały Twój wątek i musze przyznać że jestem pod wrażeniem. Przepiękne koralowce, których nawet nie umiem nazwać (dopiero mam w planie założyć akwarium i obecnie uczę sie sprzętu a nie obsady :p) szczerze i bardzo pozytywnie zazdroszczę takiej wieloletniej przygody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki juz poprawione.

Dzieki wielkie... czasem jak patrze na swoje wypociny to nachodzi mnie zwątpienie ze komus bedzie sie to chcialo czytac;-)

Edytowane przez bob (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, miło patrzeć na kolejny zbiornik w opolskim.


Zbiornik 360L LPS, SPS, cyrkulacja Multicontroler + 3xtunze 6055 + Tunze Nano 6025, Grotech TEC III+modul, AVR, oswietlenie LED, dodatki do wody - Mikro FM, Balling (Ca,Kh), Korallen Zucht (Vitalizer, Amino Acid), sol Preis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję pięknego zbiornika, mój dopiero zaczyna dojrzewać. I fakt dobrze, że jest kilka /niestety tylko kilka osób/ z Opolskiego.


Akwarium 90x50x60, Odpieniacz Deltec 600i, grzałka Eheim 150 W, lampa led Zetlight QMAVEN 6800, skała MR 25 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest czym się pochwalić, gratuluję ładnego zbiornika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ładnie. Gratuluję! !


Akwarium 90x50x60, Odpieniacz Deltec 600i, grzałka Eheim 150 W, lampa led Zetlight QMAVEN 6800, skała MR 25 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo. Filmik w sumie przypadkowo krecony bo przy karmieniu pieknie wywalila lapki acropora glebinowa i lapie pokarm jak rekami;) reszta to takie klasyki bo filmik by byl za krotki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczynam zakładać małe pierwsze akwarium morskie i nie miałem pojęcia, że w Opolu są takie fajne 'solniczki'

jestem pod wrażeniem i cieszę się, że będę miał się na czym wzorować ;)


K ;)

e84f5d89d678acfe9bd44418e4d4a29cu825a905.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczynam zakładać małe pierwsze akwarium morskie i nie miałem pojęcia, że w Opolu są takie fajne 'solniczki'

jestem pod wrażeniem i cieszę się, że będę miał się na czym wzorować ;)

Ja też nie wiedziałem że jest aż tyle osób w Opolskim to może ktoś uruchomi jakiś sklep na Opolszczyźnie i będzie można zaopatrywać się troszkę bliżej. :thumbup:


Akwarium 90x50x60, Odpieniacz Deltec 600i, grzałka Eheim 150 W, lampa led Zetlight QMAVEN 6800, skała MR 25 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.