Skocz do zawartości
Grzegorz Dyzma

Jakie zelazko?

Rekomendowane odpowiedzi

Byly telewizory czy telefony a ja zelazko musze zapodac :ninja:

Co jest lepsze ? stopa ceramiczna czy teflon? a moze stainless steel?

Mam jakiego Tefala na stope ceramicznej ale cos slabo grzeje. Mimo czyszczenia i uzywania RO cos malo pary i efekt taki ze po 15 minutach jak krowie z gardla wyjal.

Kiedy jestem u mamy ( ma na teflonie) dwie minuty i koszula jak szyba

Na pierwszy rzut oka wszystkie modele ze sredniej polki maja podobne parametry

Moc 2200W do 2400W

Zbionik na owde od 250- 400ml

itp.

Cena za to jak na UK miesic sie w przedziale od 20F do 300F

Czym sie roznie zelazko od zelazka?

Dla mnie w uzyciu jak maszyka do golenia. Mam nadziejee ze macie jakies doswiadcznia :thumbup:

Edytowane przez Grzegorz Dyzma (wyświetl historię edycji)

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Perfekcyjna Pani Domu Ci na gg pisze podobno:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz po kilku latach spedzonych w agd i rtv wybralem to http://www.euro.com.pl/zelazka/philips-gc4410.bhtml i jest naprawde git , cena ok i robi to co ma robic , jak chcesz dam Ci namiar do kumpeli ktora sprzedaje u mnie w firmie tylko na dziale agd i naprawde zna sie w temacie , ja zawsze siedzialem w rtv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz po kilku latach spedzonych w agd i rtv wybralem to http://www.euro.com....ps-gc4410.bhtml i jest naprawde git , cena ok i robi to co ma robic , jak chcesz dam Ci namiar do kumpeli ktora sprzedaje u mnie w firmie tylko na dziale agd i naprawde zna sie w temacie , ja zawsze siedzialem w rtv :)

No może być :), ale ostatnio (od roku) używam Philipsa ze stacją parową i wymiata :) Szyby w domu zaparowane :)

Edytowane przez SzymonH (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może być :), ale ostatnio (od roku) używam Philipsa ze stacją parową i wymiata :) Szyby w domu zaparowane :)

u nas zelazka ze stacja parowa rzadko sie sprzedawaly ze wgledu na cene , a te ktore znalazly nabywcow czesto sie psuly , jako kiero kilka razy pisalem reklamacje ,czasem na ten sam produkt :( oczywiscie sprzet sprzetowi nierowny :) i na to bym przymknal trochu oko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, zawracasz sobie glowe, szczerze. Idz i kup pierwsze lepsze duze zelazko. Twoje juz nestety wyzionelo ducha , slabo grzeje i tyle w temacie. Jak nowe i slabo grzeje to wadliwe bylo od poczatku. Mialem zelazek tyle ze juz nie pamietam, w Polsce co mieszkanie to zelazko, w akademiku co roku nowe zelazko bo po roku czlowiek sie orientowal ze zostawil na wakacje i ktos przytulil. Nigdy nie spotkalem sie z problemem zeby nie grzalo albo para nie byla wydajna lub kiepska. Zawsze byl teflon w moim przypadku. W niemczech mieszkajac praktycznie w kazdym pokoju mialem zelazko, do dzis nie wiem po co ale bylo, uzywalo sie co bylo pod reka. Przez ten czas nigdy nie padlo zadne oprocz jednego, ktore kablem podawalem dwa pietra nizej w akademiku przez balkon, no i spadlo 8 pieter w dol na chodnik :) Gotowalismy nawet jajka zelazkiem bo sie nie chcialo do kuchni :) Wiem wiem, idiotyczny pomysl, no ale ktory student w akademiku jest madry? :) Za moich czasow nie bylo takich :)

teraz tez mam 3 zelazka, kazde ma conajmniej 7 lat. Nie potrzebne az tyle ale zona zawsze cos przytacha, wszystkie z Lidla, tanie jak barszcz wiec trzeba brac:) (dewiza zony hehe) stad mam juz 4 czajniki elektryczne w szafce :)

Nie zawracaj sobie glowy, teflon, duze i wszystko w temacie.

pozdrawiam


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke w tym siedziałem i jeżeli chcesz dobre żelazko proponuje model:

Tefal Aquaspeed AutoOff FV5375 - ok 270PLN

jeżeli takie aby w miarę prasowało to proponuje patrzeć na:

1. moc 2200+

2. wytwarzanie pary 30+

3. stopa nienabłyszczająca

+ dodatki w postaci samo odkamieniania itd


Blue Lagoon II [200L w obiegu] -> http://nano-reef.pl/...blue-lagoon-ii/

24215be9f10266e9ed82b8bafd0f7b0bu301a872.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.