Skocz do zawartości
ROBERTo

OPINIE reef octopus NW-110-6520B

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

reef octopus NW-110-6520B czy ktoś posiada lub zna ten odpieniek- czy warto go kupić?

pozdrawiam

robert


AKWARIUM- 65*60*60, sump 80*40*40, lampa LED Lampa LED RAZOR R420r 120W [16000K], 2 x tunze nano, pompa cyrkulacyjnA Jebao, odpieniacz TUNZE , obieg Eheim - Pompa Compact Plus 3000, żywa skała 30 kg,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam reef octopusa tylko większego z mocniejszą pompą ale zasada pracy i typ body identyczne. Pieni pięknie przez pierwsze 4 miesiące nie do usłyszenia że coś pracuje w szafce aż tu któregoś dnia pompa zaczęła warkotać jak traktor więc pojechała na wymianę, po otrzymaniu nowej znowu pełne zadowolenie minęło 6 miesięcy i 2 pompa szykowana na wysyłkę do serwisu jeśli z 3 powtórzy się to samo to będę prosil o zwrot pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile masz litrów akwarium?

ja go mam w 300l i jeszcze daje radę ale akwarium ma dopiero 3 miesiące i nie jest zapełnione życiem...pieni ładnie, jest cichy...ale wydaje mi się że im bardziej będzie mi przybywało życia to może nie dać rady, dlatego pytam o wielkośc akwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem go w 250 l przez rok i po dłużyszym czasie (czyt. zapełnieniu życiem zbiornika) nie dawał rady. Dobry sprzęt za niewielką kasę, ale do odpowiedniego litrażu. Ten model max do 150l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ps1000int naprawdę fajny cichy, pieni super, ale w moich 300l dość mocno obsadzonych i z ambicjami na sps, przestał dawać rade. Stoi na targowisku, ale jeszcze tydzień musi popracować.


300l w obiegu. maxspect razor 160w, aqua nova ncm-3500, 2x tunze 6045, aquaspec white skim 200 z pompą w body.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

priw

Edytowane przez jude (wyświetl historię edycji)

Było: Aquael RM, Kostaka 60x60x60 FullOPTI,

AKWA - 135X50X60

OŚWIE. - 240W LED - PS BP 120W

FILTRACJA - ODPIENIACZ SKIMZ SM161 + PROBIOTYKA AF + MINI DSB

Jest:

170x60x60

320W Led

Filtr. Twistman 200-int + probiotyki AF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki poziom wody w sumpie musi być pod reef octopusa 110 tak aby pracował poprawnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten odpieniacz, powiem ze mi w 200l chodzi bez probemow, moglby by byc troche cichszy, ale ogolnie ok

Wysłane z mojego FreeTAB 9704 IPS2 X4 przy użyciu Tapatalka


275 l,Sump 80l, 2x Ecotech RADION xr30w,Bubble King Mini 200,

Reef Octopus MF-70 na ROWA, Skimz + AllInOne BioPellets,

Vortech MP-10 x2, JEBAO DC6000 obieg, Grotech TEC III NG

FM Balling Light, 25kg LR, 18kg LS i pare zwierzaków :)

aquarium1737.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam akwarium 255l w obiegu i ps 110. Obecnie mam tylko korale LPS i SPS oraz 8 ryb. Sam nie wiem czy ten odpieniacza wyrabia... niby jak to zaobserwować. PS czy wymiana pompy na mocniejsza coś pomoże.?


66409a6dbe3ce517c414d1e11d4f41d7u646a577.png

MG 7927 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.