Skocz do zawartości
luft

Naklejka logo Morszczaka

Rekomendowane odpowiedzi

Błazenek nad rozrośniętą acrą lub innym twardzielem wszystko czarno-białe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie było, to ja się piszę, świetny pomysł.

Na innym forum co należę a8team.pl mają nawet ramki pod tablicę rejestracyjną, bajerancko wygląda. To tylko taka moja sugestia.

Edytowane przez msciszarek (wyświetl historię edycji)

Arek.Pozdrawiam.

6643_6790.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko

Czy kazdy bedzie mial dostep do naklejek czy tak jak w przypadku koszulek dla uczestnikow zlotu beda dostepne?

bombsheep pozdrawia mobilnie ;)


5815_5899.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko

Czy kazdy bedzie mial dostep do naklejek czy tak jak w przypadku koszulek dla uczestnikow zlotu beda dostepne?

bombsheep pozdrawia mobilnie ;)

tak jak pisałem wyżej, idea jest taka by każdy mógł mieć jeśli tylko wyrazi chęć


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysl fajny, moze kazdy cos pogmera i zarzuci propozycje w watku bo latwiej cos ocenic jak sie to widzi :) moze we wzorach tatuazy beda ciekawe pomysly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram !! Kapitalna sprawa - raz się żyje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam obie naklejki,nemo i chyba konika morskiego sprzedawanego przez RS na schronisko dla psów,trzeciej naklejki już nie zmieszczę !!!. Proszę nie kombinować tylko zastosować stary wzór,czyli nemo.

Edytowane przez inmar (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękna i szczytna akcja, którą miło, że przypomniał ten temat

co by nie było, że kłapie tylko językiem, pieniądze na zwierzaki wysłane

niech mają od Nano-Reef, a naklejka wyląduje niebawem na aucie

czekając na nową nalepkę sesese


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym prosił, żeby te naklejki były wykonane ze specjalnej folii do samochodów, tak aby lakieru nie niszczyły przy próbie zdjęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No taki jest zamysł


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorowy błazen ma moc. I będzie (bardziej niż Cz-B) rozpoznawalny przez "mugoli" :)


aquarium14832.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naklejka którą pokazał @zachu była reklamą portalu, a nie uniwersalnym znaczkiem identyfikującym morszczaków.

W 100% popieram pomysł lufta - taka uniwersalną, dającą się bezpiecznie oderwać naklejkę na auto - chętnie kupię :)

Również skłaniam się ku czarnemu / białem błazenkowi - jest najbardziej rozpoznawalny. Obawiam się że krzaczek akropory byłby nierozpoznawalny dla 'normalnych' ludzi.

Pomysl na wykorzystanie herbu z Wdzydz, czy loga szlachty morskiej to chyba nieporozumienie :baby:


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błazenek jest fajny i rozpoznawalny...może być też podobnej wielkości rekin...też charakterystyczny znak....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za uniwersalnym znaczkiem czarno-białego błazenka :thumbup:


Akwarium 80x50x50h czyli 200l,

Sprzęt: lampa Pacific Black Phyton 120W, odpieniacz Tunze 9004 (Comline Reefpack 250), cyrkulatory 2xAquael Reef Circulator 2600 + Hydor Koralia 900, grzałka hagen 100W.

Skała 25kg, piasek 6kg ATI Fiji White Sand,

Życie: Hepatus, Doktorek, Mandaryn, 2xBłazny, ślimaki (2xNosariusy, 14xTrochus) Histro, korale LPS, SPS i jakieś miękasy.

Chwilowa likwidacja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze black/white nemo jest najwygodniejszym rozwiazaniem :)

bombsheep pozdrawia mobilnie ;)


5815_5899.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym czarno białym blaznem,przecież są malo popularne zostanmy przy pomarańczowym taki jak z tej bajki.Takie kolory blazenkow są najbardziej rozpoznawalne laikom.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym czarno białym blaznem,przecież są malo popularne zostanmy przy pomarańczowym taki jak z tej bajki.Takie kolory blazenkow są najbardziej rozpoznawalne laikom.

Czarny na jasne auta, a biały na ciemne auta. Myślę, że "normalni" ludzie i tak będą mieli to gdzieś i nie będą kojarzyć akurat z akwarystyką morską. Raczej z fanatykami ciepłych mórz, wędkarzami, albo w ostateczności chrześcijanami :) Ale chyba nie o to chodzi, aby inni nas rozpoznawali, a żebyśmy siebie wzajemnie. Takie moje zdanie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezli blazenek nie kojarzy sie a akwarystyka proponuje logo skimera albo reakora wapnia :rofl:

Wtedy nikt nas nie rozpozna a juz napewno nie zaliczy do chrzescijan czy wedkarzy. :innocent:

Edytowane przez Grzegorz Dyzma (wyświetl historię edycji)

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Jezli blazenek nie kojarzy sie a akwarystyka proponuje logo skimera albo reakora wapnia :rofl:

Wtedy nikt nas nie rozpozna a juz napewno nie zaliczy do chrzescijan czy wedkarzy. :innocent:

To by nie było złe. W koncu jako ludzie przeznaczający nie małą kasę na nie najtańsze przecież hobby raczej powinnismy się ukrywać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

a mam pytanie do ludzi, którzy mają już naklejkowe symbole na samochodzie

- pytanie tyczy się wielkości - proszę o podanie wielkości i opinię, czy są akuratne/za duze/za małe (komentarz mile widziany - jaka wielkosc bylaby optymalna)

p.s.

Przyjechały dzisiaj naklejki

20140115_154320.jpg


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o idealny na logo konik morski tak jest :D


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.