Skocz do zawartości
akvarius

Lepper i cała prawda o

Rekomendowane odpowiedzi

Olejnik nieźle pajacuje !


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejna ciekawostka w wyborach, PO nie mogło to PSL musiał ?

System się zawiesił żeby PIS nie wygrał.

Dorzucali karty, dostawiali krzyżyki w kartach, w końcu nie było kart z PIS.

A teraz znowu, i dla czego mnie to nie dziwi?

POlicja ludzi bije, telewizja przeciwko obywatelom, a Prezydent o 25 latach wolności.

Wolność jedynie taka że można emigrować.

skoro twoja wiedza w tej kwesti jest taka duża to złóż do sądu skarge wyborczą, a nie piszesz na forum.

Forum to nie sąd.

Co do reszty twoich żali.... Skoro niepodoba się życie w takim kraju to droga wolna nikt za kołnierz Ciebie tu nie trzyma :p

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro twoja wiedza w tej kwesti jest taka duża to złóż do sądu skarge wyborczą, a nie piszesz na forum.

Forum to nie sąd.

Co do reszty twoich żali.... Skoro niepodoba się życie w takim kraju to droga wolna nikt za kołnierz Ciebie tu nie trzyma :p

W 2011 ktoś składał zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa w sprawie wyborów ale prokuratura odmówiła wszczęcia o postępowaniu w sprawie.

Rekin z Polski wyjechało a raczej zostało wypchniętych już grubo ponad 2 miliony Polaków głównie to ludzie młodzi zdolni i są tez na tym forum - nie będę wymieniać.

Taka fala uciekających z kraju to efekt nieudolnych rządów ostatnich lat.

W większości ci ludzie nie wyjechali bo im się Polska nie podoba tylko szansa na uczciwą i ciężką prace która przyniesie możliwość założenia rodziny na godziwym standardzie.

Patrząc po wielu kolegach z którymi chodziłem do jednej szkoły potrafię zrozumieć taką frustrację a przecież nie każdy musi być uzdolniony , dziś chęci to za mało na godne życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku, zobacz. Kilku z nas sie tu udalo jakos zahaczyć i życ w miare nieźle. Ale załózmy ze ci co sie zdecydowali na wyjazd bo im tu nie szło, nie chcieli za 1500 zł pracować ciezko calymi dniami tam na zachodzie zyją normalnie, mnożą się, mają normalne zycie. Tam sie da a tu nie. to czyja to zasługa? nie rzadzących tym krajem? którzy kradną nawet diety za falszywe wyjazdy w delegacje? su***syn Szejnfeld z PO, który na fakture na Sejm sobie kupuje na giełdzie foto w warszawie karty do aparatu za 450 zł. Nie stac buca na zabawki za swoje? malo darmozjadowi placimy? Kierowcy w Sejmie podkrecaja liczniki w furach sluzbowych i handluja na lewo benzyną. wiem to od mechanikow bo mielm kiedys lancie z sejmu to mi opowiadali jak sobie tam lody kręcą od ciecia poczynajac a na posłach koncząc.


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche przesadzacie. Rozumiem ogolne zbulwersowanie, sam nie jestem z tego wszystkiego zadowolony, ale ilu z Was kupilo na firme dobry aparat, tel, mega drukarke I odlicza od podatku, a wcale do prowadzenia niektorych bussinesow nie potrzeba tych wszystkich "drogich" zabawek. Taki sam walek


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byla komuna bylo zle obecnie wychodzi, ze tez jest zle. Przydalby sie taki system jak w Korei. Wtedy byloby pieknie - nikt by nie marudzil.

Jedno wiem - nigdy Polakowi sie nie dogodzi. Marudzenie mamy we krwi.

Taki smieszny przyklad: koles wygral milion w totka. Wiecie co? Nie cieszyl sie za bardzo. Stwierdzil, ze czemu nie wygral glownej wygranej siedem czy iles tam milionow. Taki Polak nie potrafi sie cieszyc z tego co ma. A zawsze moze myc gorzej.

Ot znow takie moje subiektywne przemyslenie problemu.

Pozdrawiam

Edytowane przez r_33 (wyświetl historię edycji)

IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekin z Polski wyjechało a raczej zostało wypchniętych już grubo ponad 2 miliony Polaków głównie to ludzie młodzi zdolni i są tez na tym forum - nie będę wymieniać.

Taka fala uciekających z kraju to efekt nieudolnych rządów ostatnich lat.

Kto ich wypchnął ??? w demokratycznych krajach jest coś takiego jak swoboda i oni z tego korzystają.

Większość z tych osób chciała wyjechać tak czy siak.

Adam a napisz mi czemu ty nie wyjechałaś ??? z twojej tezy wynika że fachowcy wyjechali a nieudacznicy zostali? Ja bynajmniej do nich się nie zaliczam.

Ktoś kto jest zaradny znajdzie swoją nisze w kraju i będzie zadowolony. Niestety u nas wśród młodzieży utarła się taka zasada pierwsza praca i zarobki co najmniej 4 tys i to jeszcze na rękę.

@ Jacku w każdym kraju są kombinatorzy i tego nie da się wyplenić u mnie w firmie też są drobne wałeczki na które staram się nie zwracać uwagi. Jak ktoś będzie chciał coś ukraść to on to zrobi.

Jak ktoś robi większy numer to sorry... tam są drzwi i zazwyczaj wtedy słyszę jaki to ja jestem niedobry.

Ale nie można za to obwiniać rządzących, że pracownik kradnie :) to tak jakby Ciebie ktoś wykiwał na forum, a ty byś napisał to wina Skoczka lub Przemka.

Coś jest nie tak :)

Patrząc po wielu kolegach z którymi chodziłem do jednej szkoły potrafię zrozumieć taką frustrację a przecież nie każdy musi być uzdolniony , dziś chęci to za mało na godne życie.

Adam państwo to nie niańka :p państwo tworzy podwaliny do możliwości zarabiania. Niektórzy jak widać potrzebują aby w wieku 19 czy 25 lat podcierać im jeszcze zadki ( współczuje im przyszłym żoną ) . Zasada jest prosta im więcej opieki tym więksi nieudacznicy.

Edytowane przez rekin (wyświetl historię edycji)

d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ich wypchnął ??? w demokratycznych krajach jest coś takiego jak swoboda i oni z tego korzystają.

Większość z tych osób chciała wyjechać tak czy siak.

Adam a napisz mi czemu ty nie wyjechałaś ??? z twojej tezy wynika że fachowcy wyjechali a nieudacznicy zostali? Ja bynajmniej do nich się nie zaliczam.

Ktoś kto jest zaradny znajdzie swoją nisze w kraju i będzie zadowolony. Niestety u nas wśród młodzieży utarła się taka zasada pierwsza praca i zarobki co najmniej 4 tys i to jeszcze na rękę.

@ Jacku w każdym kraju są kombinatorzy i tego nie da się wyplenić u mnie w firmie też są drobne wałeczki na które staram się nie zwracać uwagi. Jak ktoś będzie chciał coś ukraść to on to zrobi.

Jak ktoś robi większy numer to sorry... tam są drzwi i zazwyczaj wtedy słyszę jaki to ja jestem niedobry.

Ale nie można za to obwiniać rządzących, że pracownik kradnie :) to tak jakby Ciebie ktoś wykiwał na forum, a ty byś napisał to wina Skoczka lub Przemka.

Coś jest nie tak :)

Marku chcac nie chcac ale zgadzam sie z Toba hehe

Edytowane przez r_33 (wyświetl historię edycji)

IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byla komuna bylo zle obecnie wychodzi, ze tez jest zle. Przydalby sie taki system jak w Korei. Wtedy byloby pieknie - nikt by nie marudzil.

.

Pozdrawiam

Bliżej jest Białoruś i w pełni demokratyczna Rosja :D po co szukać tak daleko :)


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ich wypchnął ??? w demokratycznych krajach jest coś takiego jak swoboda i oni z tego korzystają.

Większość z tych osób chciała wyjechać tak czy siak.

Adam a napisz mi czemu ty nie wyjechałaś ??? z twojej tezy wynika że fachowcy wyjechali a nieudacznicy zostali? Ja bynajmniej do nich się nie zaliczam.

Ktoś kto jest zaradny znajdzie swoją nisze w kraju i będzie zadowolony. Niestety u nas wśród młodzieży utarła się taka zasada pierwsza praca i zarobki co najmniej 4 tys i to jeszcze na rękę.

@ Jacku w każdym kraju są kombinatorzy i tego nie da się wyplenić u mnie w firmie też są drobne wałeczki na które staram się nie zwracać uwagi. Jak ktoś będzie chciał coś ukraść to on to zrobi.

Jak ktoś robi większy numer to sorry... tam są drzwi i zazwyczaj wtedy słyszę jaki to ja jestem niedobry.

Ale nie można za to obwiniać rządzących, że pracownik kradnie :) to tak jakby Ciebie ktoś wykiwał na forum, a ty byś napisał to wina Skoczka lub Przemka.

Coś jest nie tak :)

Adam państwo to nie niańka :p państwo tworzy podwaliny do możliwości zarabiania. Niektórzy jak widać potrzebują aby w wieku 19 czy 25 lat podcierać im jeszcze zadki ( współczuje im przyszłym żoną ) . Zasada jest prosta im więcej opieki tym więksi nieudacznicy.

Wczc.Marku Oczywiście że nie niańka chyba się nie zrozumieliśmy nie to miałem na myśli. Dla mnie państwo nie powinno ingerować całkowicie w życie prywatne ludzi. To powinno być wojsko,policja i prawo.

Chodzi o tym by nie okradać małych i średnich przedsiębiorców,obniżyć podatki i nie marnotrawić pieniądze publiczne.Jeśli już chcą się wtrącać to nie psuć tylko tworzyć miejsca pracy.

W 2013 z Polski uciekło pół miliona osób. Zastanawiałeś się dlaczego chcieli wyjechać ,dokładnie tak większość chciała wyjechać widzę że nawet ty się zgadzasz.

Dlaczego ja nie wyjechałem ? nikogo nie wytykałem palcem ale powodów jest kilka jednak są dla mnie dosyć prywatne i nie wypadało by mi o nich tutaj nawet pisać.

Tak nie wszyscy część ludzi wyjechała za chlebem a część po prostu się marnowała i nie tak widzieli swoją przyszłość kiedy kończyli fakultety.

Za bardzo się doszukujesz , wiadomo że nie wszyscy wyjechali inteligentni i mądrzy nie rób sobie jaj ze mnie pisząc że nieudacznicy zostali bo doskonale wiesz ty i ja że tak nie jest.

Bliżej jest Białoruś i w pełni demokratyczna Rosja :D po co szukać tak daleko :)

Jako Polak "uważam że" warto zainteresować się tym co jest u nas po co szukać tak daleko?

W krajach demokratycznych swoboda ? To ty tak sądzisz. Ja ci pokaże kraje gdzie nie ma rzekomej demokracji i jest swoboda. Tylko nie pisz mi że jak mi źle to mam wyjechać. Każdy obywatel powinien stać na straży bo to jego kraj.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro twoja wiedza w tej kwesti jest taka duża to złóż do sądu skarge wyborczą, a nie piszesz na forum.

Forum to nie sąd.

Co do reszty twoich żali.... Skoro niepodoba się życie w takim kraju to droga wolna nikt za kołnierz Ciebie tu nie trzyma :p

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

A dlaczego wyganiasz mnie z kraju?? Ja chcę tu mieszkać!

Od razu widać po której stronie stoisz!


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego wyganiasz mnie z kraju?? Ja chcę tu mieszkać!

Od razu widać po której stronie stoisz!

Zeby nie bylo, ze sie czepiam ale gdzie "rekin" napisal, ze Cie wygania z kraju? Ja tam nic takiego nie wyczytalem.


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego wyganiasz mnie z kraju?? Ja chcę tu mieszkać!

Od razu widać po której stronie stoisz!

hahaha dobre.... grunt to czytać ze zrozumieniem :D

Teraz już wem skąd się biorą Plotki :p

Wczc.Marku Oczywiście że nie niańka chyba się nie zrozumieliśmy nie to miałem na myśli. Dla mnie państwo nie powinno ingerować całkowicie w życie prywatne ludzi. To powinno być wojsko,policja i prawo.

Chodzi o tym by nie okradać małych i średnich przedsiębiorców,obniżyć podatki i nie marnotrawić pieniądze publiczne.Jeśli już chcą się wtrącać to nie psuć tylko tworzyć miejsca pracy.

Adam dzięki za PW

piszesz o wtrącaniu się państwa w życie osobiste podaj konkretne przykłady? W moje życie prywatne jak również zawodowe nikt się nie wtrąca.Ja sądzę że jesteś dzieckiem lat 90 i sorry ale nie pamiętasz tych czasów kiedy w sklepie na półkach był tylko ocet a masło i buty były na kartki ja to bardzo dobrze pamiętam.

Myślę że jak byś wyjechał na Białoruś czy do Rosji tak na rok :) to wtedy docenił byś te złe państwo.

Ręcze, że po roku całował byś Polskie przejście graniczne :)

Co do pozostałych kwestii to z wykształcenia jestem Ekonomistą o profilu Organizacja przedsiębiorstw.więc napisz mi skoro mamy ograniczyć podatki (wpływy) to z drugiej strony musimy komuś zabrać (wydatki)

teraz napisz komu zabrać :)

Edytowane przez rekin (wyświetl historię edycji)

d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze bardziej w zycie osobiste od Naszego Panstwa wtraca sie wujek Google i wujek Sam.

Tyle znow mojego grosza w temacie hehe

Edytowane przez r_33 (wyświetl historię edycji)

IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha dobre.... grunt to czytać ze zrozumieniem :D

Teraz już wem skąd się biorą Plotki :p

Adam dzięki za PW

piszesz o wtrącaniu się państwa w życie osobiste podaj konkretne przykłady? W moje życie prywatne jak również zawodowe nikt się nie wtrąca.Ja sądzę że jesteś dzieckiem lat 90 i sorry ale nie pamiętasz tych czasów kiedy w sklepie na półkach był tylko ocet a masło i buty były na kartki ja to bardzo dobrze pamiętam.

Myślę że jak byś wyjechał na Białoruś czy do Rosji tak na rok :) to wtedy docenił byś te złe państwo.

Ręcze, że po roku całował byś Polskie przejście graniczne :)

Co do pozostałych kwestii to z wykształcenia jestem Ekonomistą o profilu Organizacja przedsiębiorstw.więc napisz mi skoro mamy ograniczyć podatki (wpływy) to z drugiej strony musimy komuś zabrać (wydatki)

teraz napisz komu zabrać :)

Jednym i w sumie najważniejszym dla mnie przykładem Jest kradzież mojej swobody i wolności osobistej.

Dobrze że jestem dzieckiem lat 90 ( niech ci będzie ) bo nie musiałem wysłuchiwać lewackiej propagandy jak ty.

Na Białorusi byłem dokładnie rok temu i nie bardzo widzę związku ale dałeś beznadziejny przykład równie dobrze mogę ci powiedzieć jedz sobie do Libii i zobacz jak tam źle. Byłeś tam chociaż raz? czy opierasz wiedzę o tym co słyszysz w TVN?

Żeby ograniczyć podatki trzeba zmniejszyć wydatki i mądrze je wydawać, ograniczyć biurokracje i zatrudnianie rodzin i znajomych w urzędach. Jednemu zabierasz drugiemu dajesz. Socjalizm w czystej postaci. Jeśli to cię satysfakcjonuje to ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby ograniczyć podatki trzeba zmniejszyć wydatki i mądrze je wydawać, ograniczyć biurokracje i zatrudnianie rodzin i znajomych w urzędach. Jednemu zabierasz drugiemu dajesz. Socjalizm w czystej postaci. Jeśli to cię satysfakcjonuje to ok.

To ktorzy to zapewnia o czym piszesz? Ktorzy beda tacy szlachetni i mieli tylko w interesie dobro ludu?

Ja jakos nie widze takich ludzi w obecnej polityce, moze dlatego, ze sie nia nie interesuje.

Jak mi ich pokażesz to za rok oddam na nich glos.

Pozdrawiam

Edytowane przez r_33 (wyświetl historię edycji)

IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem nic o zapewnieniach , napisałem co należy zrobić. Temat rzeka a odpowiedziałem na pytanie w streszczeniu. To jest tylko jeden przykład co należy zrobić żeby obniżyć podatki a jest wiele innych.

Głos oddaj z własnym sumieniem zresztą nie wiadomo czy będzie liczony albo czy nie wyleci z worka. Ja zastanawiam się w ogóle nad sensem głosowania jeśli tak mają wyglądać wybory jak teraz.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie bylo, ze sie czepiam ale gdzie "rekin" napisal, ze Cie wygania z kraju? Ja tam nic takiego nie wyczytalem.

A bo jest to aluzja osobowa, a ja pisałem ogólnie !

czego nie rozumiesz?

Prawda jest taka że podatki zawsze będą, ale czemu zarabiamy tak mało w stosunku do podatków?

Nikt nic z tym nie robi, a podają tylko średnią krajową, zawyżaną przez jakąś garść, bo różnice są kolosalne.

Taj jak ten prezes z kopalni, ludzie po 2 200, a on 150 000. Więc myślę że jakby ich tak opodatkować to trochę mniej ja bym usiał płacić :smiling:

Ale to tylko hipoteza.

Edytowane przez Diabeł prawdziwy (wyświetl historię edycji)

Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem nic o zapewnieniach , napisałem co należy zrobić. Temat rzeka a odpowiedziałem na pytanie w streszczeniu. To jest tylko jeden przykład co należy zrobić żeby obniżyć podatki a jest wiele innych.

Głos oddaj z własnym sumieniem zresztą nie wiadomo czy będzie liczony albo czy nie wyleci z worka. Ja zastanawiam się w ogóle nad sensem głosowania jeśli tak mają wyglądać wybory jak teraz.

Piszesz dobrze, bo o to chodzi. Nawet kazda partia ma to w swoich programach. Tylko niestety po wyborach wszystko sie troszke zmienia ....

A co do oddania glosu to jak napisales oddac trzeba ze swoimi przekonaniami albo w ogole jesli sie uwaza, ze to nie ma sensu.

Ja poki co bede glosowal.

A bo jest to aluzja osobowa, a ja pisałem ogólnie !

czego nie rozumiesz?

Ato chyba, ze tak. Tylko w takim razie sprawy osobowe na pw.

I nie rozumiem czego nie rozumiem. Ale nie wnikajmy w to, bo nigdy sie raczej nie dogadamy, bo mysle, ze nasze poglady znajduja sie po przeciwnych biegunach. Wiec sam widzisz.

Pozdrowionka zdrowka i spokoju ducha :)


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ato chyba, ze tak. Tylko w takim razie sprawy osobowe na pw.

I nie rozumiem czego nie rozumiem. Ale nie wnikajmy w to, bo nigdy sie raczej nie dogadamy, bo mysle, ze nasze poglady znajduja sie po przeciwnych biegunach. Wiec sam widzisz.

Pozdrowionka zdrowka i spokoju ducha :)

Dziwny człowiek jesteś!

Ale wszystkiego dobrego, i miłych prezentów od "dziadka mroza"!


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No do braku podatkow, to sie nikt na swiecie chyba nie podejmie, za duzo ludzi, za malo elit (Monaco)

Mysle, ze bardziej w zycie osobiste od Naszego Panstwa wtraca sie wojek Google i wojek Sam

Zgadzam sie, ale skoro sie wtraca wujek google, to moze nalezy wykorzystac rowniez jego (czyt. Slownik orto...) ;)

Edytowane przez martinniemczyk (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz dobrze, bo o to chodzi. Nawet kazda partia ma to w swoich programach. Tylko niestety po wyborach wszystko sie troszke zmienia ....

A co do oddania glosu to jak napisales oddac trzeba ze swoimi przekonaniami albo w ogole jesli sie uwaza, ze to nie ma sensu.

Ja poki co bede glosowal.

No tak każda partia ma program ale niewiele obietnic zostało spełnione. Wszyscy ci co są obecni w parlamencie mieli tą szanse kiedyś i teraz.

Są ludzie myślący ideologiczne od kiedy zaczęli stąpać po ziemi i mają poglądy niezmienne a są tacy którzy dla pieniędzy będą szli po trupach.

Troszkę czarnej komedii.

No do braku podatkow, to sie nikt na swiecie chyba nie podejmie, za duzo ludzi, za malo elit (Monaco)

Ja naliczyłem 11 krajów ale to troszkę absurdalne porównywać je do Polski.

Chodzi oto by obniżać je stopniowo i z każdym rokiem zostawiać coraz więcej gotówki ludziom w kieszeni.

Minimalny podatek na jakieś drobne wydatki i jak wcześniej wspomniałem wojsko,policja.

Jeśli będą ludzie mieli pieniądze to będą chodzić sami do lekarzy prywatnych, będzie konkurencja będę niższe lub 0 podatki od pracownika wtedy będzie można taniej zatrudniać. Ludziom się wydaje że prywatna służba zdrowia to Sci-fiction. Usługi w [ Prywatnej ]służbie zdrowia zawsze były przyjemniejsze,szybsze i skuteczniejsze w to chyba nikt nie wątpi. To tylko jeden z wielu przykładów. Obniżenie podatków musi iść w parze z innymi zmianami np zmniejszając koszty zatrudnienia pracownika będzie pracowało 3 zamiast 2 jak parowóz wtedy nie trzeba będzie rozdawać pieniędzy bezrobotnym socjal. Pieniądze na bezrobotnego każdy z nas płaci dlatego między innymi są wysokie podatki to jest ustrój socjalistyczny czyli tak zwane państwo opiekuńcze którego by nie chciał kolega.

Wkradł się mały błąd poprawiony w []

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No do braku podatkow, to sie nikt na swiecie chyba nie podejmie, za duzo ludzi, za malo elit (Monaco)

Zgadzam sie, ale skoro sie wtraca wujek google, to moze nalezy wykorzystac rowniez jego (czyt. Slownik orto...) ;)

mea culpa wujek google. brak usprawiedliwienia i wytlumaczenia na wielblada. Marnym usprawiedliwieniem jest to, ze pisze z telefonu i chyba mi sie tak wcisnelo bez sprawdzeniaco napisalem...

a wydawalo mi sie, ze z ortografia u mnie nie tak zle:)

Pozdrawiam

Dziwny człowiek jesteś!

Ale wszystkiego dobrego, i miłych prezentów od "dziadka mroza"!

Tak samo jak - dziwny jest ten swiat ;)

a co do prezentow to wole je dostawac od tego goscia od coca-coli heheh

Pozdrowionka

Edytowane przez r_33 (wyświetl historię edycji)

IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję poczytać program Nowej Prawicy. Likwidacja podatku dochodowego, zmniejszenie Vat do 15% to tylko niektóre postulaty. Oczywiście trzeba by drastycznie zmniejszyć też wydatki państwa więc pozwalniać mnóstwo urzędników, zaprzestać dotowania nierentownych dziedzin oraz wprowadzić ostre kontrole wydatków państwa. Oznacza to dla wielu utratę etatu urzędniczego oraz zero tolerancji dla leni czy darmozjadów. Jak sobie nie zapracujesz to nie będziesz miał. Ograniczenie przepisów do minimum, więcej swobód obywatelskich ale też zaostrzone kary za łamanie przepisów z karą śmierci włącznie. To jest na razie jedyna alternatywa do obecnej władzy. Zapraszam do głosowania w następnych wyborach. Naturalnie można też iść na łatwiznę i wyjechać z kraju, ale jak wszyscy wyjadą, to za 20 lat dominującą religią w Polsce będzie Islam a imieniem męskim Achmed albo Chan.


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.