Skocz do zawartości
Danielj

Śmierć naszego kolegi :(

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak Waldi pisze, postawił dom , niedawno rysowaliśmy instalację wodną i elektryczną ......, a dzisiaj pożegnaliśmy Go. Było dużo młodych ludzi, pewnie posolonych też , niestety nie poznałem nikogo. W imieniu morszczaków pozwoliłem sobie złożyć wieniec na jego mogile...

Dzięki. Jak coś się trzeba do wieńca dorzucić to dawaj namiary do przelewu.


ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[*] jestem w szoku ....


Baniak 650 lilr. + 150 litr. sump z DSB i LR ,led 430W, odpieniacz DIY thcskiba , obieg RD 8500 litr. , cyrkulacja 39000 litr. około 100 LR , SPS , LPS .

obecnie : http://nano-reef.pl/topic/31598-cast-away/

Poprzedni baniaczek : http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=224395#224395

http://aqua-reef.pl/topic/1363-mo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[*] jestem w szoku ....


Baniak 650 lilr. + 150 litr. sump z DSB i LR ,led 430W, odpieniacz DIY thcskiba , obieg RD 8500 litr. , cyrkulacja 39000 litr. około 100 LR , SPS , LPS .

obecnie : http://nano-reef.pl/topic/31598-cast-away/

Poprzedni baniaczek : http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=224395#224395

http://aqua-reef.pl/topic/1363-mo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzywam Danielj'a do odpowiedzi. Podaj dane do przelewu na wieniec. Od razu przelewam i wierzę że zdecydowana większość użytkowników forum również. A może jakąś Mszę od morszczaków za spokój duszy kolegi Grzegorza zamówić???? Jeśli ktoś mieszka w pobliżu i ma taką możliwość aby taką Mszę zamówić to będę wdzięczny.


ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzywam Danielj'a do odpowiedzi. Podaj dane do przelewu na wieniec. Od razu przelewam i wierzę że zdecydowana większość użytkowników forum również. A może jakąś Mszę od morszczaków za spokój duszy kolegi Grzegorza zamówić???? Jeśli ktoś mieszka w pobliżu i ma taką możliwość aby taką Mszę zamówić to będę wdzięczny.

I to jest bardzo dobry pomysł. Nawet, jeśli każdy chętny przeleje po 10 zł, to i mszę można zamówić i do wieńca się dołożyć i chociaż troszkę wdowę wspomóc. Mamy 10 stron po 20 wpisów z kondolencjami i świeczkami, czyli prawie 200 osób. Zróbmy coś dobrego.

Edytowane przez Świrek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet, jeśli każdy chętny przeleje po 10 zł, to i mszę można zamówić i do wieńca się dołożyć i chociaż troszkę wdowę wspomóc. Mamy 10 stron po 20 wpisów z kondolencjami i świeczkami, czyli prawie 200 osób. Zróbmy coś dobrego.

Jestem za, chętnie się dołożę ...

angela-forum.jpg

8623_8864.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia dla rodziny. Dobry był z niego chłop. Sporo mi podpowiedział o morszczyźnie na priv wiadomościach.


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z Anią rozmawiałem, przekazała by wszystkim posolonym podziękować za pomoc i złożone kondolencje. Jest Wszystkim wdzięczna i cieszy się, że Grzesiek był w tak zacnym gronie. Co do wieńca to... nie mógłbym wziąć od nikogo pieniędzy, to był jeden z najlepszych kumpli , więc nie godziłoby się. Jeśli jednak macie taką wolę , to możemy zebrać parę złotych, sam się chętnie dołożę i przekazać Ani .


90x55x50+ sump. ATI 8x39W,Deltec A{F600. LPS-owo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Jak to rozwiążemy??


ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także jestem ZA! Swoją drogą bariera, która miała ratować życie przyczyniła się do tak nieszczęsnego finału.

Proszę o informację gdzie można dokonać zrzutki.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z Anią rozmawiałem, przekazała by wszystkim posolonym podziękować za pomoc i złożone kondolencje. Jest Wszystkim wdzięczna i cieszy się, że Grzesiek był w tak zacnym gronie. Co do wieńca to... nie mógłbym wziąć od nikogo pieniędzy, to był jeden z najlepszych kumpli , więc nie godziłoby się. Jeśli jednak macie taką wolę , to możemy zebrać parę złotych, sam się chętnie dołożę i przekazać Ani .

Daj numer konta. W tytule przelewu piszemy "gregor.gg" i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, podaję konto :

42 2490 0005 0000 4000 6581 2621

Tylko pamiętajcie o dopisku:"gregor.gg"

Dzięki...


90x55x50+ sump. ATI 8x39W,Deltec A{F600. LPS-owo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze na pw mozesz pisac jesli ktos do przelewu potrzebuje dane Twoje (jeśli nie chcesz ich upubliczniać słusznie)

mi potrzeba jeszcze twojego imienia i nazwiska


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniel Jarczyk :)

Więcej na PW jakby ktoś adres potrzebował .


90x55x50+ sump. ATI 8x39W,Deltec A{F600. LPS-owo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wziąłem ze sobą karty kodów, a w domu będę dopiero w środę więc wtedy przeleję.


ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[*] ode mnie też poszło


89cc1151d3a3b103ec6eaa01c2f8c53eu710a626.png?upd=20150222141144

Akwarium: 120l. 60x45x45 sump Sump 70x34x45 85l. lampa: lumini 150w Cytkulacja: Jebao RW-4 ,RW-8 Obieg: JW 3000 Odpieniacz: turboflotor blue 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[*] ode mnie też poszło


Było Red Sea Max 130

Aqua Medic Percula 90 - 270l

Teraz 500l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.