Skocz do zawartości
Danielj

Śmierć naszego kolegi :(

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję w imieniu Ani, tak sobie myślę, by zbierać do piątku?

W sobotę bym się wybrał do Gliwic i przekazał Ani to co zbierzemy i na cmentarz zaglądnę. Oczywiście by przejrzyście było napiszę ile zebraliśmy :)


90x55x50+ sump. ATI 8x39W,Deltec A{F600. LPS-owo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko, nikt raczej na rece w takich smutnych okolicznosciach Ci patrzec nie bedzie

a akcji sztywno mysle nie ma co zamykac w czasie, choć jesli ktoś planuje wsparcie

to lepiej niech to zrobi w nadchodzacym tygodniu, by jak wspomniał Daniel mógł spokojnie te środki za jednym razem przekazac

pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[*]


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podbijam temat, jakby ktoś jeszcze go nie widział, a chciał ofiarować wsparcie, czy modlitwę.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował przedłużyć akcje zbierania pieniędzy do końca przyszłego tygodnia. Sam chętnie przeleje pieniądze, czekam tylko aż wypłata wpłynie na konto.


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło


100x40x45,sump 90x30x38, światło 4xt5 39w, 2x koralia 4500l/h, obieg aqua one 2600l/h, odpieniacz Deltec APF600, pudełko przelewowe

6195_6307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się dorzucam


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam i was nie rozumiem, co za wsparcie organizujecie, myślicie że żona Grzegorza nie ma rodziny, nie ma kto jej pomóc? Ile uzbieracie 200-500zł, to ma jej poprawić humor po stracie męża? Odezwałem się w tym temacie ponieważ sam miałem taką przykrą sytuacje, ostatnią rzeczą która była mi wtedy potrzebna, to jakiś facet z kondolencjami i 200zł w dłoni! Dajcie jej odpocząć, już jest po pogrzebie, nie rozdrapujcie tych świeżych ran.

Życzę pani Ani szybkiego powrotu do normalności i ułożenia życia od nowa, chociaż wiem ze może być to bardzo trudne.


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie, troche sie ten temat robi niesmaczny

kolega kupił wiązankę i napisał że nie chce pieniążków bo to był kolega

więc też nie rozumiem dla kogo ta zbiórka? dla księdza? czy o co chodzi? Ania ma rodzinę ,nie jest osobą bezdomną

nie wiem może ktoś chce byłysnąć pisząć że przelał 10zł?

troche to dziwne

myślę że pora zakończyć ,i nie podbijać tego tematu dalej

niech

Grześ spoczywa w pokoju

Edytowane przez Waldi (wyświetl historię edycji)

900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli typowo po polsku "by nie było niczego". W takim razie dziękuję i wyłączam się. Danielowi dziękuję za wszystko.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jakby się uzbierała mała kwota to można kupić ładny bukiet kwiatów, a wsparcie się przyda zawsze.


100x40x45,sump 90x30x38, światło 4xt5 39w, 2x koralia 4500l/h, obieg aqua one 2600l/h, odpieniacz Deltec APF600, pudełko przelewowe

6195_6307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sądząc po tym, że samochód znalazł się 200 metrów od autostrady trochę się dziwię tej wielkiej akcji... Szkoda człowieka. Jemu to już wszystko jedno bo jest na zielonej łączce.. lub nie.. bo tyle metrów koziołkowań i dachowanie to raczej przepisowo nie jechał... i dobrze, że nikogo postronnego nie zabił.

Szkoda rodziny bo to oni zostają z bólem na lata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I witamy w Polsce, proszę Państwa! Zaraz padnie pytanie: gdzie byli jego rodzice? I czy żona zapłaciła podatek od darowizny? Faktycznie robi się niesmaczne, zamykamy temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.