Skocz do zawartości
robi

Nyos Quantum 160.

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam wszelkich informacji na temat tego odpieniacza, cene znam i wiem gdzie go kupić, wszystkie inne informacje mile widziane, ma on obsłużyć moje 400 litrów, nie za mały? i jakoś sporo podaje powietrza w stosunku do wielkości !


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy przecież na forum pracownika tej firmy.Wiec na pewno dostaniesz wkrótce rzetelną informacje o nim.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy przecież na forum pracownika tej firmy.Wiec na pewno dostaniesz wkrótce rzetelną informacje o nim.

A kto to ? Ale czy ta informacja będzie rzetelna ? jak od pracownika tej firmy to wątpię. ?.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że AquaManiac

Więc informacja napewno będzie rzetelna. Po specyfikacji wygląda nieźle. Cena spora ale może nie bez powodu?


3Z46ANI.jpg

38x38x43 60L + Sump 20L + Dolewka 10L | Maxspect Razor Nano 60W | Tunze 9002 | Koralia Nano 1600 + Koralia Nano 900 + NJ1700 | 8 Kg LR + 4,5 Kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystkie sklepy piszą że będzie on w sprzedaży po 15 maja! a w Polsce znalazłem sklep co już ma go na stanie! możliwe czy tylko zapomnieli dopisać o tym ? Ciągle myślę o stosunku powietrza do wielkości odpieniacza, i mocy pompy, jakoś tak sporo tego powietrza , czy aby producent nie przesadza w tabeli parametrów ?


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny. Ale to nie Miss Polonia.

Ciekawe na jakiej bazie robiona jest pompa.

I trochę duży rozjad 250-1000l....

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, trochę późno odpisuję, ale ponownie powiększyła mi się rodzina, i poza nią nie mam czasu prawie na nic innego... :D

Faktycznie, pracuję w firmie NYOS, a w zasadzie w jej dziale zajmującym się hodowlą i sprzedażą koralowców and co, czyli WhiteCorals. O odpieniaczach wiem tyle, że nasze systemy na nich bazują i że jestem z nich zadowolony, dokładnych parametrów nie znam, bo hardware to nie bardzo moja działka w firmie. Natomiast w praktyce codziennej, sprawdzają mi się bardzo dobrze, są wydajne - bez problemu ciągną nasze akwaria, są łatwe w ustawieniu, nie są wrażliwe ani w jakiś sposób "kapryśne"... robią po prostu to, co mają robić... Co do wyglądu, to oczywiście ilu ludzi tyle poglądów, mnie osobiście podobają się raczej właśnie takie odpieniacze wysokie i szczupłe, niż niskie i przysadziste, ale oczywiście co kto lubi ;)

@robi

do 400 litrów powinien wystarczyć spokojnie, zerknę jutro w pracy, czy pokazowe akwarium mamy na najmniejszym czy właśnie na średnim.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam? słychać coś nowego? data rozpoczęcia sprzedaży tuż tuż!

Dziwne tylko że w polsce , w niektórych sklepach model 160 jest droższy niż model 200 ! no ale to Polska więc sam nie wiem czemu się dziwię.

Edytowane przez robi (wyświetl historię edycji)

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Oglądałem dzisiaj w jednym ze sklepów Mega ZOO te odpieniacze z nowej serii Quantum. Sprzedawca nic nie umiał powiedzieć, bo jeszcze nie testowali na sklepie. A mnie zastanawia czy 120 wystarczyłaby do 100 litrów(ok. 140 w obiegu) pod sps?


Sprzedam pokrywę aluminiową firmy Luxima http://allegro.pl/show_item.php?item=1793513982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AquaManiak czy mogbys sie dowiedzieć czy będzie wersja tych nowych modeli do zbiornikow bez sumpa??


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aqua skalar

Na dużym luzie starczy 120-tka do 100 litrów, powiedziałbym wręcz, że byłby to overkill :)

@Piotr

Raczej na 99% nie będzie, zaprojektowanie, wykonanie testowanie tych odpieniaczy zajęło prawie 2 lata! W tej chwili na tapecie są zupełnie inne projekty, natomiast co do odpieniaczy, to w fazie testów znajdują się wersje z pompą o regulowanej liczbie obrotów, na Interzoo pokazujemy już prototypy.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.