Skocz do zawartości
Tom_Killer

Rozgwiazda piaskowa - ile może być w 2x9kg piachu

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie.

Zauważyłem kilka małych rozgwiazd piaskowych, najprawdopodobniej z podzielenia jednej większej (z kończyn). Nie wiem ile ona potrzebuje jedzenia, może coś podpowiecie, na razie maluchy są małe ale obawiam się że w ilości piachu żywego jaką mam 2x9kg i babkach które go przewracają w tą i tamtą może im zabraknąć.

Czy moje obawy są słuszne ?

Pozdrawiam

Tom

Edytowane przez Tom_Killer (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej asteriny a nie piskowe tak ze nie boj zaby :)

Pozdrawiam mobilnie


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakiej wielkości są? Może foto jakies? Tak jak mówi W32darWin być może to tylko asteriny.


64l OW + 20l sump, Rybki JonaFish, chemia AquaForest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewno to co koledzy napisali. U mnie ich pełno, jak nie chcesz mieć małej plagi to usuń już teraz. Ew później będziesz musiał trzymać je w ryzach, lubią niszczyć zoasy


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety dostępną mam tylko najmniejszą

ta jeszcze nie ma 5 nóżek, o chyba że to co innego, ale co ?

Cos

te astri... to mam w kominie one są twarde prawa ?

Edytowane przez Tom_Killer (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak...to to o czym pisaliśmy.


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to skoro piszecie że to asterin to skąd to się wzięło jak do zbiornika od miesięcy nic nie wkładałem ? macie jakiś pomysł ?

bo jedyne co zmieniam to wodę tylko ze swojego RO-DI

aaa zapomniałem - rurówki przywiozłem 2mc temu może z nimi to przywiozłem

Edytowane przez Tom_Killer (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... może ze skały ... ?


140x70x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przyjechało ze skałą....normalne jest że nawet po pół roku będziesz pisał posty że krabów nie wrzucałeś a jednak jakiś łazi. To jest to co mnie w morszczyźnie fascynuje. Ja bym je wywalił ale i tak pewnie będą jak już są. W zasadzie krzywdy nie robią tylko potrafią zniszczyć zoasy. Ale i na nie jest sposób o taki http://erybka.pl/product-pol-3098-Hymenocera-spp-.html


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dopiero 3 sztuki, jak zobaczę 5 to wywalam.

Zoasy mam na jednej skałce dobrze widoczne, będę obserwował.

PS. Skały moje mają już 1,5 roku - to już chyba wylazło co miało wyjść :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj źle rozumujesz widzę, jak masz 3 to je wywal jak nie chcesz mieć ale i to pewne nie jest, nie czekaj bo z 3 zrobi ci się 20 szybko


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie do tematu odnosnie astetin mialem ich dosc duzo w baniaku a teraz jest ich coraz mniej co moze je zjadac lub czemu ich jest mniej ? w sumie u mnie siedza tylko i wylacznie na szybach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie ciesz ze jest ich mniej


80x35x40, LED PS black phyton 90w+ T5 24W Actynic, 2X tunze 6015, Deltec MCE600 Kolorowo miękko-lps-owo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadzik a zapodaj fotkę od spodu swoich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co one mi robia ze mam szczescie ?

o to i ona

Nie pisz posta pod postem. Używaj opcji "edytuj''!

post-22434-0-82577800-1399663231_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie z piachu ta moja największa 5 ramienna to zapodam fotkę, moim zdaniem wygląda inaczej - oczywiście mogę się mylić.

Jak ma ktoś jeszcze i się nie "wstydzi" to niech też proszę podczepi fotkę od spodu - z góry dzięki

Edytowane przez Tom_Killer (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie intrygujące zwierzaki, mam kilka rodzajów asterin: białe, bordowe i biało-bordowe :) i są mi obojętne tzn jak ich nie widzę to nic, jak wyciągam przy okazji to nic, a co ciekawe, jak widzę jakąś to się cieszę. Ja bym nie wywalał, mi nic nie zjadły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie rowniez nic nie zjadly podobno sa takie ktore zjadaja korale no ale w kazdym badz razie ja takich raczej nie mam przynajmniej nigdy nie zaobserwowalem zeby mi siedzialy na skalach czy koralach i tak jak mowie mi ostatnio znikaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz w tygodniu zbieram siateczką z szyb i tyle. Część do sumpa wrzucam- tam niech czyszczą. Łażą wszędzie. I nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie rowniez nic nie zjadly podobno sa takie ktore zjadaja korale no ale w kazdym badz razie ja takich raczej nie mam przynajmniej nigdy nie zaobserwowalem zeby mi siedzialy na skalach czy koralach i tak jak mowie mi ostatnio znikaja

Podobno jak coś w baniaku nie idzie to człowieki szukają przyczyny i czasem pada na niewinne zwierzaki a to krab który euphylie oskubał a to krwiożercze asteriny ;)

Wiec nie ma co powtarzać bo często rośnie to do rangi problemu a ludzie na słowo plaga reagują strachem i nerwowymi ruchami

:cat:


731450e5ecb50e0ff9c2e1941b208841u392a365.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.