Skocz do zawartości
pawel_jaw

Everybody's got the fever! Mundial!!

Rekomendowane odpowiedzi

Dość późno wróciłem

po ciężkiej naradzie,

kopłem psa z woleja

- co sie będzie sadził

Łyknąłem METAXY

jak mnie uczył Listek,

potem to juz chlałem

wódki zapas wszystek

Usiadłem przy stole

wyciągłem karteczki

co tu z kadrą zrobić?

- znów łyka z flaszeczki

Wpisałem nazwiska

przy nich też numery

Lecz tabelka krzywo

wyszła do cholery!

Ujdzie jakoś w tłoku

skład z ostatniej chwili

jest Franek i Dudek,

brak Rasiaka, Mili

Kibic się ucieszy:

"Kadra ukochana,

ta to wszystkich wrogów

rzuci na kolana".

Wszyscy będą śpiewać

pieśni o mej chwale

A i sam Kaczyński

przypnie mi medale

Tak sie rozmarzyłem,

a późna godzina,

czas w Polsat wyruszać

gdzie ta limuzyna?

Wyszłem na podwórek

psa kopłem po nerach

co się głupi patrzysz-

Nie poznał trenera!

Do studia ja wchodzę

wyciągam karteczkę -

co jest do cholery!

- pomyślę troszeczkę

Co za baran zrobił

głupie zestawienie

jak go tylko dorwę

kopne go w siedzenie.

Nic mi nie pasuje

a czas dać nazwiska

Listek, co tu robić ?!

chwila klęski bliska

Nazwiska nie weszły

w odpowiednie kratki

oj przyjdzie mi chyba

pakować manatki.

Ale juz za późno -

skład w eter podany

cała Polska w szoku,

ja rozdygotany.

Wszyscy patrzą na mnie

co tu im powiedzieć

dobrze na tym stołku

i z miesiąc posiedziać

Idę ja w zaparte: -

"Tak postanowiłem

i myslą genialną

ten skład ustawiłem".

Wróciłem do domu

pies dostał z woleja

co będzie, to będzie

- chyba się nachleję


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MarkL ja uważam, że akurat na Niemcy to jest dobre ustawienie, chociaż i tak wyjdziemy 4-4-2.

@Andrzej ten wierszyk robi niesamowitą karierę:p


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jest najbardziej szkoda Kłosa, bo uważam że jest lepszy od Bąka i z Baszczem i Dudką mielibyśmy przynajmniej zgrany kolektyw w obronie. Jeśli chodzi o pomoc to Janas nie miał żadnego wyboru, jest jeszcze może Burkhard ale jeśli o niego chodzi to przed każdym meczem jest loteria: będzie dobrze albo nie bedzie. Gize wziął bo widocznie Cracowia chce chłopaka sprzedać, a z reprezentacyjną przeszłością cena bedzie wyższa. Franek z całym moim szacunkiem do niego sie doigrał, jest przykładam typowego polskiego stereotypu u nas super snajper i strzela wszystkim i wszędzie ale niestety w zachodnich ligach gra ogony i grzeje ławe. Oprócz Żurawia i Szymka żaden polski piłkarz z pola nie zrobił ostanio kariery za granicą. Bramkarzy mamy dobrych a pomysł z rozbiciem "wielkiej rady starszych" w reprezentacji jet ok. Wystarczy przypomnieć poprzednie mistrzostwa. Najtrudniejszy będzie pierwszy mecz z Ekwadorem, właśnie dlatego że już znimi wygraliśmy i oni tych samych błędów nie popełnią. A o Niemcach nie pisze bo nie wiem którzy to:D


na razie 50 l żeby nie wypaść z obiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłos nie lepszy od Bąka, ale na pewno jest lepszy od Gancarczyka, który się wywraca jak dziecko...to jest obrońca? Śmieeeeech!

Nie lubię Boruca i mam nadzieję, że nie będzie pierwszym bramkarzem. Kuszczak powinien dostać szansę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja lubię i Boruca i Dudka i Kuszczaka - moim zdaniem piłkarsko są porównywalni a psychicznie to chyba najsilniejszy jest Dudek


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i po ptokach - "Panowie piłkarze" teraz to powinni niezłą depresję mieć. Dawno nie grali tak słabo.

żal było patrzeć


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienko to widze wszystko, chociaz w sumie 2 bramki dosc przypadkowe no ale jak napisales, grali beznadziejnie, bez koncepcji... zaraz Niemcy graja z Japonia, zobaczymy co pokaza.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wole nie wiedzieć - bede miał resztkę nadzieji. Wiesz w pewnym momencie to też pokrzykiwałem z kibicami "ole" kolumbijczykom. Teraz widać jakość naszej kadry trenerskiej - dokonała super wyboru.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piłka nozna kompletnie mnie nie interesuje . Ztego co pamiętam jeszcze z lat ,,szczęnięcych "to ostatnio dobrze grali polscy piłkarze za Górskiego i Piechniczka ,ale to było bardzo dawno temu.


Moje akwarium http://nano-reef.pl/...-blekitna-rafa/

i FILMIK mojego baniaka

1 zlot Nano-Reef w Egipcie http://nano-reef.pl/...zdziernik-2007/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypadkowe bramki, psychika siadła, kibice dodali parę okrzyków i było po ptakach. nadal uważam że to Dudek powinien bronić w bramce a Frankowski strzelać bramki. to był błąd Janasa. byli zgrani, mieli schematy akcji, nie poddawali się. po co Brożek (jestem kibicem Wisły), Kosowski? dlaczego Smolarek od początku nie grał na prawej pomocy? z kim miał Żurawski rozgrywać akcje? komu podawać? jeden Szymkowiak i trochę Sobolewski to za mało, oj za mało. sorry - jeszcze Baszczyński. reszta średnio albo bardzo słabo. konkluzja? podtrzymuję swoje typy z głównej strony a to dlatego, iż jak im coś wyjdzie to pociągną na fali aż do końca :)

ps najbardziej mi się podoba reklama nie dla idiotów gdzie chcą oddać za zakupione tv jesli nasza drużyna dojdzie do półfinałów :)


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy:Japonia na razie 0:0 i nic szczegolnego Niemcy na razie nie pokazali poza kilkoma efektownymi faulami :)

Ale ten Podolski bedzie grozny, szybki jest chlopak...

Generalnie Niemcy maja problemy podobne do nas czyli brak zgrania i zrozumienia oraz paru niepelnosprawnych emerytow :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i juz 2:0 dla Japonii, Niemcy sa tak samo slabi jak my, od dawna to powtarzam. Bedzie zacieta walka w naszej grupie i jeszcze moze byc tak ze wyjdzie Kostaryka i Ekwador :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda słów - coś na pocieszenie:

przed meczem polska - Brazylia pilkarze Brazylii wchodza do szatni a tam tylko wisi jeden jedyny stroj Ronaldinio konsternacja co robic. wkoncu ustalili ze nie ma rady ronaldinio zagra sam przeciwko polsce a reszta chlopakow pojdzie sobie na piwko i jak uradzili tak zrobili siedza sobie pija piwko fajeczki pala ale w pewnej chwili ktorys mowi a moze zobaczymy jak tam mecz zerkaja w tv a tam 37 min i jest 1-0 dla brazylii radosc wielka siedza dalej ale przyszla pora na koncowy wynik patrza jest 1-1 bramke w 78 min strzelil RASIAK troszke zasmuceni ale nic zawsze to remis czekaja na swojego pilkarza przychodzi ronaldinio wiec pytaja go jak to sie stalo dlaczego nie utrzymal prowadzenia a On na to chlopaki bardzo mi przykro ale w 62 min dostalem czerwona kartke....

:)

Pozdr

Przemek

Idę pic...


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż człowiek nie wie, co pisać po takim meczu:/

Ja się zgadzam - frustracja, niezadowolenie, zażenowanie, no ale ja bym na MOJĄ REPREZENTACJĘ nie gwizdał.Skandaliczne zachowanie kibiców!!! (Nie pierwszy zresztą raz na śląskim - jak Deyna strzelał lata temu, to też na niego gwizdali)

Nadal utrzymuję, że Kuszczak jest lepszy od Boruca, jednak zarówno jeden jak i drugi są za mało odważni, za mało grają na przedpolu stoją w tej bramce jakby im nogi do murawy przyrosły.Generalnie wszyscy grali strasznie ociężale - widać, że przetrenowani.

Podobał mi się Baszczu, Szymkowiak, Sobolewski. Krzynówek i Kosowski - no comments ZERO FORMY.Żrurawskiego i Smolarka nie widziałem na boisku:(

Miejmy tylko nadzieję, że znowu ten nadmuchany przez media i samych piłkarzy balon nie pęknie z takim hukiem jak 4 lata temu.


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, zachowanie kibicow ponizej krytyki, ogladalem mecz Niemcy - Japonia i przy stanie 2:0 dla Japonii slychac bylo co prawda pojedyncze gwizdy ale nie bylo takiego CHAMSTWA jak w Chorzowie.

Niemcy slabi, calkowikty brak obrony a i druga linia niewiele lepiej, szczerze mowiac zagrali podobnie do nas, taka Anglia czy Brazylia to by im dzisiaj 5 goli spokojnie strzelila. Na dodatek byli slabi motorycznie co sie im dawno nie zdarzylo, ja w dalszym ciagu podtrzymuje swoje zdanie ze takiej slabej ekipy Niemcy dawno nie mieli i naprawde sa do sklepania. W piatek graja z Kolumbia, zobaczymy co pokaza ale w cuda nie wierze, majac takich emerytow jak Nowotny... Ballack bez formy, w sumie najlepsi byli zdecydowanie Podolski i Klose :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do kibiców to chyba jednak przesadzacie, bili brawo kolumbijczykom bo to właśnie oni pokazywali ładną grę, a że wywoływali Franka i Jurka to chyba dobrze że są idole o których kibice nie zapominają nawet jak zapomina trener.

Co do kibicowania reprezentacji to niestety gdzieś przeczytany komentarz: "to jest reprezentacja Janasa a nie Polski" oddaje to co było widać. Trener zdecydował się grać przeciw kibicom to oni zagrali przeciw niemu. A to że niektórzy zawodnicy twierdzą że na kadrę Górskiego też gwizdano to już odbjawy "przemęczenia" i megalomani.

Generalnie ja bym chamstwem nie nazwał skandowania: "Janasowi dziękujemy" bo to on jest autorem tego składu. Dobrze, że nie wiecie jakie okrzyki normalnie padają na stadionie (mam tą wątpliwą przyjemność, że jak jestem u rodziców to w czasie meczu dolatują tam okrzyki ze stadionu).


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej to w tym meczu wyszły błędy Janasa w doborze kadry.


akwa 98 ltr + sump 57 ltr - takie maleństwo.delfin02.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak wy możecie te mecze oglądać:) Ja bym nie wytrzymał te 60 czy 90 minut siedzieć i oglądac jak ktos piłke kopie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qbab to się rozumie samo przez się, ale GWIZDY NA WŁASNYCH PIŁKARZY, KLĄĆ?Byłem na dziesiątkach meczy - piłka nożna, siatkówka, rugby i NIGDY CZEGOŚ TAKIEGO NIE WIDZIAŁEM NA OCZY.

Co do Janasa....jest butnym arogantem i nie wyjdzie mu to na dobre, ale on przecież najlepiej zna tych chłopaków.Dajmy szansę, a nie od razu opluwajmy jak śmieci.

Ja na jego miejscu zabrałbym Franka, ale go NIE MA...i trzeba się z tym pogodzić. Teraz musimy ich wspierać, a mundial da nam odpowiedź na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości...

Swoją drogą, to myślicie, że Franek byłby remedium na nieudolność Jopa, Bąka, Krzynówka, Kosowskiego? Rasiaka celowo pomijam:) bo obiecałem już tu na forum, że do zakończenia mundialu nie powiem nań złego słowa:)

Odpowiedź prosta - NIE! I nie ma się co napinać Panowie:yes

P.S. WIDZEW W I LIDZE - nareszcie powrót tam, gdzie nasze miejsce.Zobaczymy jeszcze jak łks - oby również!

Pozdrawiam

P.S.2

A to znalazłem na onecie:

"Rok 1974 Widzew awansuje do ekstraklasy - Polska III drużyną świata.

Rok 1982 Widzew zdobywa mistrzostwo Polski - Polska III drużyną świata. Rok 2006 Widzew awansuje do ekstraklasy..."


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia po Chorwacji?

Jak dla mnie to gra nadal mizerna, ale już widać poprawę.W takiej formie, jak dziś, powinniśmy pojechać Ekwador, ale na Niemcy to jeszcze daleko:yes


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by nie bylo to pierwsze w historii zwyciestwo z hajdukiem. Narazie najlepszym wynikiem bylo 0:0


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie nadal jakies dziwne zagrywki - nie wykorzystywanie zalet Żurawskiego poprzez odciecie go od podan i zmuszanie do cofania na naszą połowę nic dobrego nie wróży, zabiegają go po dwóch, trzech meczach.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meczyk nawet nawet...

Ale jest to, o czym wcześniej pisali pawel_jaw i AquaManiac - druga linia w naszym zespole praktycznie nie istnieje...Smolarek poza golem nic nie pokazał, Szymkowiak był do zmiany po 15 minutach, KRzynówek widać, że przez rok nie grał:)

Ekwador pukniemy, ale Niemiaszki nam wsadzą ze 3 sztuki.

@pawel_jaw może ten widzew, to rzeczywiście jakiś dobry znak...wczoraj jeszcze łks wszedł - no to Łódź wraca...ciekawe na jak długo:) nie no żartuję:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANOWE ŻARTY SIĘ SKOŃCZYŁY, JEDZIEMY!!!!!

POLSKAAAAAA-BIAŁOOOO-CZEER-WOONIIIIII!!!!!!

3:0 i Rasiak żegna frajera!!


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.