Skocz do zawartości
egon24

432 L Czyli kolejna solniczka na Podkarpaciu

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Grzegorz ... widzę że szabrujesz po cichutku coralfarm.eu ;) fajne

Sent from phone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda ale jak przejść obojętnie obok takich cukierków.

Ostatnio to Ricco się tak na mnie patrzyło i razem wróciliśmy do domu .

c6db4aa411ae79ecd45a74625e6c0b8d.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W crazycoral takie mają, widziałem na własne oczy i są zaje... Heh

Wysłane gołębiem pocztowym z pomocą Tapatalka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, piekna! I faktycznie taka "fluo" na zywo, jak na fotce? Bo daje po oczach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ją drugi tydzień , Yumy u mnie pompują się i rosna na maxa więc liczę że i tak się podzieli . Na żywo wygląda oszałamiająco .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi na to, ze czuje sie w nowym domu jak najlepiej, bo kolorow jeszcze ladniejszych nabrala! Niech rosnie i dzieli sie na potege, to moze kiedys na jakas sie zalapie :smiling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To prawda ale jak przejść obojętnie obok takich cukierków.

Ostatnio to Ricco się tak na mnie patrzyło i razem wróciliśmy do domu .

c6db4aa411ae79ecd45a74625e6c0b8d.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Dziwnie wygląda to zdjęcie

Jak by podświetlone punktowo UV.

A jak idzie utrzymanie parametrów przy sps i niefoto? Podobno w spsowej wodzie im kiepsko...

mobilnie

Edytowane przez karollo_c (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej . jak akwarium?

mobilnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,Egon24 ,czy moglbym prosic nazwy z korali niefoto jakie trzymasz?,jakimi pokarmami karmisz "niefotki",pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow,grzegorz

2


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam akwaria sie maja Grzegorz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas na małą aktualizację, zbiornik zaczyna zarastać, staje się czysto Lpsowy. Zabranie z niego prawie wszystkich Sps ponad rok temu spowodowało iż wyglądał delikatnie mówiąc nieciekawie. Obecnie nie robię przy nim prawie nic . Podmiana 10% raz na tydzień, karmienie, testy można powiedzieć troszkę olewam w tym baniaku z braku czasu , może to tylko wymówka. Stosuje niezmiennie to co stosowalem i nic nie zmieniam póki jest dobrze .
Kilka zdjęć z komórki poniżej:
02f1672c16980fa4ebacbca90b2541a1.jpg
ecfe6387b7608589f7ae789259e577d1.jpg
0f880b3947b2930821be8c5a17e10836.jpg
bb283632826f58a3b73b7e16627fa89a.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euphyllie bajka.Nie da się nic więcej napisać ;).Teraz przez ciebie wiele osób będzie mieć koszmary w nocy :clowning:clowning
Pozdrawiam.B)


Krauza [118x35x40H] + sump 45x45x38H 
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sie miewaja te cudne rico i niefoto? Tylko menelle widze, są gdzies z tylu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rico różowe jest w szklance bo próbowało wędrować po zbiorniku, obecnie mam 4 różne niefoto i jak narazie mają się nieźle, zobaczymy jak długo.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z niefotek z 10 miesiecy mam tubke i niedawno kupilam szczepke scleronephthya. Ta pierwsza rośnie, ale nie wiem, czy z tą drugą sie uda. Czym karmisz swoje niefoto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie karmię ich specjalnie  , łapią co wlewam dla wszystkich . Oczywiście z początku bawiłem się w karmienie specjalne , strzykawka itd . Teraz co wieczór wlewam mrożonkę pomieszaną z Power Food i Phyto Mix , albo z Ricco Food , ostatnio doszedł nowy proszek Pure Food . Do tego wiadomo kropelki ze stajni AF . Ostatnio testuję na tym zbiorniku Life Source , też jako jedzenie po wymieszaniu z wodą ze zbiornika . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tubka i szorstniki też jedzą to samo, co ryby i łapią z toni na tyle, że dadzą radę bez dokarmiania. Tubka jednak szybciej rośnie i piękniej się otwiera, jak dostaje z pipety prosto do mordek, więc ze 2-3 razy w tygodniu staram się ją częstować :) Po swojej tubce nie zauważyłeś, żeby słabiej się rozwijała, odkąd nie podajesz ze strzykawki?

I który z pokarmów w proszku poleciłbyś dla miękasa niefoto, potrzebującego drobnego pokarmu? Pytam o scleronephthya.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tubka też miała się dużo lepiej natomiast walka z krewetkami i krabami podczas karmienia jej jest mocno denerwująca . Ciężko mi stwierdzić które jedzenie ze stosowanych jest lepsze , które bardziej wpływa na pompowanie czy wzrost , stosuję je mieszając lub naprzemiennie . Wszystkie z nich to pył i wydaje mi się ze są odpowiednie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja w postaci krótkiego filmu , dziś wymiana wkładów filtracyjnych , carbon , Phosphate Minus , Zeomix  . Zbiornik żyje sobie własnym rytmem , praktycznie nic przy nim nie robię . Szczerze mówiąc troszkę go zaniedbuje ale jakoś się kręci . Jest to moja odmiana od zbiornika SPS . :P

 

I foto
69ad326b389096e96a516b6d2d969395.jpg78e8b44e89cf2b261c24b2a2f9f57bd1.jpgf8e54e311363d9c7a1d71320f5447924.jpg80c96b93dfc315d9e5f90fb80d47ee86.jpg1aaf96a1c7dc18e822bda0052252d025.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.