Skocz do zawartości
vipserek

Odpieniacz Hydor Performer 1250 Kilka pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Ponownie niestety musiałem wyjechać na rok czasu i mój zbiornik dziewczyna sprzedała za symboliczna 1 zł. Teraz buduje drugi zbiornik 300L i chciałbym się poradzić czy ten odpieniacz nie będzie za mocny do takiego zbiornika. I coś dowiedzieć się o nim bo na forum nic nie znalazłem a to co w sklepach internetowych piszą zawsze jest koloryzowane. Czy on jest głośny i jak z jego utrzymaniem.

post-22057-0-90603600-1410731174_thumb.jpg


[/url] 7728_7942.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem go,specjalnie nie jest głośny.Można go zasilić wodą z spływu lub osobną pompą.Ja go miałem w swoim akwarium więc do 300 może być za duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo kupiłem go mało używany jak nowy i za bardzo niewiem czy go nie sprzedać i kupić czegoś słabszego czy go zostawić.


[/url] 7728_7942.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej mieć za duży niż za mały.Nie wie czy można go używać z jedną pompą a drugą włączać w razie potrzeby.Na spływie działał mi słabiej niż na pompie zasilającej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko czy przy nim a takim malym akwarium będę mógł mieć więcej ryb ?


[/url] 7728_7942.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podłączonego przez mieciąc odpieniacz Hydor performer 450 kupiłem gdyż modyfikowoałem swojego H&S 200. Taki jak twój tylko na jednej pompie z boku ścianki plus pompa zasilającą oczywiście. Dla mnie super sprzęcik. Cichy wydajny uważam , że ten mój Hydor do 300l nawet mocno obciążonego zbiornika wystarczy. A ten twój to pow. 600l.

Edytowane przez rafik73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze ja bym go sprzedał i kupił mniejszym zeby wody nie wyjałowiło heh. A na ile go mozna wycenic jest jak nowy


[/url] 7728_7942.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze ja bym go sprzedał i kupił mniejszym zeby wody nie wyjałowiło heh. A na ile go mozna wycenic jest jak nowy

Ja np: za swój będe chciał 500zł. Taki jak twój w erybce kosztuję 1800zł. Więc sam sobie powiedz ile chcesz za niego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale za bardzo nie dostałem odpowiedzi na temat tego czy może on być w mniejszym zbiorniku. bo jeżeli może to go zostawię będzie się nadawał do większego baniaka a ten będzie dobrze oczyszczał.


[/url] 7728_7942.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro pisałem,że miałem go w moim akwarium to sprawa jasna.A jeszcze mam pytanie dlaczego go kupiłeś,ktoś doradził ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem go okazjonalnie za naprawdę tanie pieniądze z myślą o moim akwarium. Pisałeś ze miałeś go w swoim akwarium ale twoje ma 170 i jest dużo dużo większe a chodzi mi o to ze może ktoś miał taki bądź podobny tez w małym akwarium.


[/url] 7728_7942.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.