Skocz do zawartości
brdow20009

ślimaki Military Helmet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do was pytanie a mianowicie chodzi mi o ślimaki Military Helmet czy można te ślimaki trzymać w morskim akwarium wiem jedno że ikra tylko dojrzewa w słonej wodzie to czy te ślimaki mogą też być w słonej wodzie mam 2sztuki tych ślimaków i zastanawiałem się czy nie dać je do morskiego akwarium. Jak mówicie dać je czy nie ???


http://nano-reef.pl/...-30l-solniczka/

Zamiast uczyć się na własnych błędach , warto spytać o radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT ale przypominasz mi takiego jednego Dominika... z forum,też miał fajne pomysły.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT ale przypominasz mi takiego jednego Dominika... z forum,też miał fajne pomysły.

Ale to nie są pomysły słyszałem od wielu ludzi właśnie że ślimaki Military Helmet rozmnażają się tylko w słonej wodzie i dla tego się pytam czy można czy nie.


http://nano-reef.pl/...-30l-solniczka/

Zamiast uczyć się na własnych błędach , warto spytać o radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno tez slyszalem podobna teorie i ten sam wniosek z rozmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy o jakim zasoleniu ta słona woda ma być?I czy wiesz kiedy ślimak znosi jajka i czy wszczelisz się akurat z złapaniem go i przeniesieniem do systemu w tą odpowiednią słoną wodą...

Edytowane przez bober6662 (wyświetl historię edycji)

4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję żebyś ten węgiel co masz w kaskadzie przyjmował doustnie przez miesiąc, i wyłączaj lampę na noc :horse:

Nie mam węgla w kaskadzie ;). Ja się pytam na poważnie a tu takie rzeczy się dzieją. Przecież forum jest po to zrobione żeby się pytać,rozmawiać,dyskutować itp a nie wyzywanie kogoś czy dogryzać komuś.

Dobra widzę że nie wolno pytać się bo potem pisane są takie słowa. Temat można zamknąć

zamiast uczyć się na własnych błędach , warto spytać o radę.


http://nano-reef.pl/...-30l-solniczka/

Zamiast uczyć się na własnych błędach , warto spytać o radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu nie zapytasz o takie coś chłopaków na słodkowodnym forum?

Tutaj raczej nikt ci nie odpowie bo nikt nie wkłada takich slimaków do systemu bo większość ma za dużo do stracenia.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu nie zapytasz o takie coś chłopaków na słodkowodnym forum?

Tutaj raczej nikt ci nie odpowie bo nikt nie wkłada takich slimaków do systemu bo większość ma za dużo do stracenia.

Właśnie też tam dałem tak wpis jak tu. Ok koniec tematu człowiek się pyta a tu takie wpisy idą w stronę człowieka chyba lepiej się zapytać niż potem czegoś żałować nie jeden z nas na tym forum się pytał co i jak. To czytałem wiele wpisów na tym forum albo są stare i już nie potrzebne albo nie ma odpowiedzi a jak jest to odpowiedz taka że potem ludzie uciekają z forum bez urazy no ale tak jak pisałem wyżej forum po to jest chyba zrobione żeby jeden drugiemu doradził co i jak a nie wyzywanie się na wzajem.


http://nano-reef.pl/...-30l-solniczka/

Zamiast uczyć się na własnych błędach , warto spytać o radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się, w kazdym stadzie znajdzie sie czarna owca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nikt nie próbował z tymi glonożercami? Super szyby by czyściły. Skoro kolcobrzuch może żyć w morskim, to dlaczego nie helmet?


539fd53b59e3bb12d203f45a912eeaf2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.