Skocz do zawartości
Świrek

poZimowy Zlot Morszczaków Ustroń 10-12 kwietnia 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, więc dobijajcie się do listy a będzie tylko lepiej :p


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano

1. Świrek + Kinga + Alicja(d)

2. Inmar+Inga

3. luft

4. Alfikowa kuzynka +dziecko

5. Alfik1980(Tomek) + Diana + Wiktoria(d)

6. michalzgierz1989

7. Shihwa + Asia + Jarek

8. kiflu (jak wnioskuję %29.gif)

9. krzlew(jak wnioskuję)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano

1. Świrek + Kinga + Alicja(d)

2. Inmar+Inga

3. luft

4. Alfikowa kuzynka +dziecko

5. Alfik1980(Tomek) + Diana + Wiktoria(d)

6. michalzgierz1989

7. Shihwa + Asia + Jarek

8. kiflu (jak wnioskuję %29.gif)

9. krzlew(jak wnioskuję)

:thumbsup::thumbup::clap::wine::animier:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9. krzlew(jak wnioskuję)

przyczajony tygrys, ukryty smok ;)

po ostatnich opowiesciach mam nadzieje, ze Starzika też kiedy zabierzesz na zlot


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dopiero we wtorek koło godz. 14 dowiem, czy w ogóle wyjadę z Płocka :(


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest szansa że natura będzie dla nas łaskawa, bo od środy według TVN Meteo temperatury mają ponownie osiągać dwu cyfrowe wyniki czyli powyżej 10 C :) czyli będzie można poszukać wiosny w Plenerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:)

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jakaś aktualna rzetelna lista uczestników ?

A ja się pytam, czemu się jeszcze nie dopisałeś? Wiesz, że jesteś gwiazdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że na NASZ weekend zapowiadają temperatury, którym będzie bliżej do 20 stopni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"A ja się pytam, czemu się jeszcze nie dopisałeś? Wiesz, że jesteś gwiazdą :)"

Organizacyjnie jest to dla mnie w tym roku bardzo trudne, ale jeszcze biję się z myślami:)

Edytowane przez LUK4344 (wyświetl historię edycji)

Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperatury może i zapowiadają ale przez to że ona jest taka nie stabilna, to mnie coś zaczyna brać dzisiaj cały dzień się fatalnie czułem, mam nadzieje że się nie rozłożę, na weekend,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LUK4344 Nie daj się prosić :)

@michalzgierz1989 idź do lekarza po antybiotyk. Jest mało czasu i lepiej się zabezpieczyć, byś mógł się dobrze bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo weekend iście słoneczny się zapowiada,

na nartach będzie jak w Aspen

kamera stożek


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze spraw organizacyjnych. Na miejsce przyjeżdżamy od powiedzmy 14. Jeśli jednak ktoś przyjedzie wcześniej, to Ośrodek przechowa mu rzeczy, do czasu gdy pokój będzie gotowy. Kolacja grillowa planowana jest na 19, więc do tej godziny mamy czas wolny, czyli przywitania, rozpakowania, spacery, wspólne piwka, itd. Będzie otwarta kawiarnia, więc nigdzie nie trzeba chodzić, a na grill napoje % można kupować na miejscu. Jak bywalcy wiedzą, ceny są bardzo konkurencyjne, więc nie ma co obawiać się przed stratą fortuny. Śniadanie w sobotę robimy około 9-10, a później wyruszamy na Czantorię. Chill out oczywiście, bo do góry jedziemy kolejką. Na dół planujemy na nogach, więc odpowiednia odzież konieczna! Zwłaszcza buty. Oczywiście dzieciaki mogą wrócić z powrotem również kolejką. Około 17. mamy zaplanowaną obiadokolację, a pewnie około 19 imprezkę w kawiarni. Znowu będzie karaoke, a jak uda mi się opanować sprzęt, to z możliwością nagrania! W niedzielę rano śniadanko i czas wolny. Trzymajcie się i do jutra. Gdyby ktoś chciał mój telefon, to proszę na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i juz wam zazdraszczam :unsure:. Niestety,ze wzgledu na obowiazki zawodowe nie bylo najmniejszych szans na przyjazd :angry:. Na szczescie czerwiec blisko i mam nadzieje,ze zobaczymy sie na letnim zlocie,urlop zaklepany :):):). A poki co, pijac piwko imprezuje z Wami telepatycznie ;).

bez polskich znakow/mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Veni, Vidi, Vici :czapki z głów:) Byłem i piwo z Nimi wypiłem :cheers: Szkoda, że tak mało osób było :(


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierowca śmigłowca wymiata


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla niektórych góry okazały się za wysokie po Piątku, pogoda świetna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierowca śmigłowca wymiata

Masz na myśli Tomka mojego ziomala?


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomal ziomal :)

Czantoria jest jak K2 nie jednego pokonała


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomal ziomal :)

Masz rację mój przyjaciel to równy gość.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czantoria dała popalić wszystkim,ale wycieczka udana. Wieczorem będzie śpiewanko.

Cieniasy :p.

bez polskich znakow/mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.