Skocz do zawartości
yanik

jaki odpieniacz do 576L

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie RO 5000 Int. Ten jest w ofercie. Np. modelu 3000 też nie ma. Chwilowo...

Niestety nie, 5000 mozna dostać , ale tylko w wersji PS ja natomiast chciałem w wersji SSS, i tego niestety nie ma i nie bedzie....

Staneło na Skimz Oval SV253 DC...

- Owalny kształt stożka

- Podwójny stożek

- Superczuły zawór

- Zmniejszona o 25% podstawa

- Niskonapięciowa pompa z predefiniowanymi ustawieniami

- Pobór powietrza 1200 - 2400 l/h

- Moc: 25 - 69 W

- Akwarium: do 3000 litrów

- Wymiary: długość 36,5 cm, szerokość 22,5 cm, wysokość 55 cm.

Edytowane przez yanik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy.

Szkoda tylko,że pompa jest wewnątrz. Szkoda komory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależało mi właśnie na miejscu w sampie... no i jest nie za wysoki.

Jedno co mnie strasznie zirytowało to fakt iż teoretycznie można przebierać w ofertach odpieńków, natomiast okazuje się że to tylko słupy. Albo są nie dostępne, albo może będą za pół roku... Z naciskiem na może. Wrrrr...

Edytowane przez yanik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez o nim szukalem info. Nowy sprzęt, malo konkretnych opinii..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja postawiłem na klasyczny model RO 5000 Int. zobaczymy jak się będzie spisywać. Nawet gdybym chciał model 3000 to w najbliższym czasie będzie i jest on nieosiągalny.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez o nim szukalem info. Nowy sprzęt, malo konkretnych opinii..

Masz na myśli Skimz? Z tego co czytałem debiut w 2011 roku. Bardzo pozytywne opinie. Na testach wypadały lepiej niż podawał producent! {Chodzi o ilość zasysanego powietrza, zwykle o 10% wiecej } Łatwo rozbieralne na części pierwsze, i łatwe w czyszczeniu. Co więcej? Czas pokaże:-)

Ja postawiłem na klasyczny model RO 5000 Int. zobaczymy jak się będzie spisywać. Nawet gdybym chciał model 3000 to w najbliższym czasie będzie i jest on nieosiągalny.

Też był moim faworytem, gdyby mi tak bardzo nie zależało na miejscu w sampie , z pewnością bym go kupił:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testy to testy. Malo opinii ludzi.

Mnie martwi pompa w środku ,która zabiera miejsce przy mocnej pompie. Musi byc miejsce na taką ilość bombli by to dobrze działało, a body nie jest za wysokie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testy to testy. Malo opinii ludzi.

Mnie martwi pompa w środku ,która zabiera miejsce przy mocnej pompie. Musi byc miejsce na taką ilość bombli by to dobrze działało, a body nie jest za wysokie

No cóż, wyjdzie w praktyce:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kogo trzeba zgwałcić w tym kraju by kupić odpieniacz.... jak na razie mam piane z pyska..

Niby wszystkie sklepy mają je w ofercie i dostępne, a jak przychodzi co do czego to nie ma i nie bedzie!

Ostatni niby potwierdzony, a po 2 dniach telefon , że jednak brak... ręce opadają..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu dotarł mój odpieniek :clap: staneło na Reef Octopus Regal 200 Int.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup sobie Reff Octopus 5000 INT :) bedziesz pan zadowolony :) i cena rozsadna i b.dobry odpieniacz, sam mam i rewelacja jak dla mnie

Kieruj sie rozumem pewnie bedziesz chcial sporo ryb i duzo korali to wypadalo by miec troche zapasu na odpieniaczu :) a nie na styk pod litrac .... bo potem jest placz, ze mogles dolozyc np. 200 zl i byl by swity spokoj ;)

Daniel tez chce taki odpieniacz kupic do akwarium 145x65x55h jaką masz wysokosć szafki pod niego a jaką wysokosć sumpa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.