Skocz do zawartości
volf

temat przeniesiony

Rekomendowane odpowiedzi

Takie tam na szybko sklecone i wszystko niebieskie (brak białego światła)

Piotr1 nie pamiętam,zapodziałem gdzieś kartkę z nazwami

post-23536-0-30197100-1457108673_thumb.jpg

post-23536-0-68572600-1457108690_thumb.jpg

 

post-23536-0-67536200-1457108732_thumb.jpg

 

 

Edytowane przez volf (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój ukwiał? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZazdrosCze Wam tych ukwialow. Ja mam jednego kuadri czerwonego i nie dosc ze siedzi skulony juz pol roku to wedruje to tu to tam choc wcale nie zmieniam cyrkulacji. Nie wiem co jest nie tak wszystkie korale pieknie sie pompuja polipuja a ukwial nie ma zamiaru. Jak go wlozylem do akwarium byl wielkosci dloni dIs jest wielkosci korka od wina i polipy ma pochowane :(

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój ukwiał? :)

A gdzie ochy i achy??? że takie piękne,jedyne w swoim rodzaju i oczu nie można oderwać :realmad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to mój, to nie chciałam się ekscytowac na darmo :p Mam dla niego fajne otworki w skałach, żeby miał gdzie włożyć :)

Edytowane przez Nik@ (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o całokształt - tak to ten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra: pięknie, zazdroszczę takiego akwarium :) Ale ten czerwony dodaje dużo uroku w akwarium, jak go zabiorę to zabraknie tego "pieprzyka".

Jeszcze kilka pytan: co jest w wazonie? Co to za stworek za sarco? I co to to xenioppodobne po lewej od zielonego grzybka?

Edytowane przez Nik@ (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki wymuszony ten zachwyt, ale niech ci będzie

stworek to prążkowany tygrysek (skrzydlica ) a w dzbanku to co tygryski lubią najbardziej na śniadanie - wstrętne molinezje i gupiki :lol: a xenia to xenia. Czerwone ukwiały są jeszcze dwa, tylko z tyłu, docelowo zostaje jeden +zielony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu dwa średnie błazny, krewetka debelius i dwa krabiki. Ostatnio wpadła mi w ręce skrzydlica 5cm taki śmieszny tygrysek jak z bajki. Mieszka sobie w jednej dziurze z krewetką i nikomu krzywdy nie robi to niech sobie jeszcze jakiś czas pomieszka. Oświetlenie 60w rb w tym 6w białe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem jakiś czas temu i widziałem na własne oczy. Wygląda super i cieszy oko. Zazdroszczę tak bezstresowo prowadzonego baniaka:)

Tapnięte mobilnie


Akwa: 375l (1500x50x50), Sump 70l (70x40x40), Cyrkulacja: Jebao CP-55, Światło: QMaven 6600 + 2x80W, Ceramika, Piasek: 20kg

156005748a1c0dfed1d13c2debaa7203u1054a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki, pisz tak częściej :thumbup:

Jak będzie chętny to sprzedam skrzydlice, to jednak nie moja bajka wole pospolite zwierza

Rybka mała z gatunku karlowatych w biało czarne prążki, płetwy jak u motyla. Mieszka z dwoma małymi błaznami i krewetką w całkiem przyjacielskiej komitywie. Karmiona raz na trzy dni, zaczyna skubac mrożonki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w czym ten motylek taki kłopotliwy?

Mam nadzieję, że za 2, max 3 tygodnie i ja będę miała okazje powzdychać bezpośrednio do Twojego baniaczka, kiedy wpadnę odebrać moje maleństwo :)

Tylko najpierw musze zrobic lampę i zbic no3, które nie chce zejść poniżej 50 :( wrrrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.