Skocz do zawartości
tadzik443

Czy ktoś ma lub widział połączenie 2 rodzajów lamp

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie czy ktoś ma połączenie 2 różnych rodzajów lamp ledowych lub widział takich jak :

Razor 16000k

Pacyfik sun hyperion pandora s

?

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady tych lamp ogarnąć jednym sterownikiem. Różne lampy różnych producentów można łączyć np. przy pomocy standardu APEX pod warunkiem, że lampy go wspierają. Takimi lampami są np. KESSIL'e.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o polaczenie w sensie kablem komputerem lub czyms innym chodzi mi o to jak wyglada efekt wizualny w akwarium czy bedzie fajnie wygladalo lub wyjdzie z tego kaszana

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu ma wyjsc kaszana? W Pandorze sterujesz osmioma kanalami, takze mozesz sobie dopoasowac widmo, kolory do Razora. W druga strone juz gorzej bo w Razorze sterujesz tylko dwoma kanalami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem kiszka,oglądałem w Siemianowicach duże akwa z dwoma lampami,duża i obok mniejsza i do gustu mi nie przypadło,dobrana para wygląda estetycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to kwestia gustu i tego czego się oczekuje. W zasadzie można łączyć wszystko ze wszystkim bo i komu kto zabroni. Zwykle w dwóch różnych lampach zastosowane są różne rodzaje diod (pasmo świecenia, kolor, moc itp) więc z powodu skrajnych różnic ja bym tego nie łączył. Jednak może komuś chodzi oto żeby "braki" wypełnić światłem innej lampy. Kombinować można i powiem więc nawet trzeba, w końu jak mówi przysłowie "potrzba matką wynalazku". Czy jednak efekt będzie ładny? To też kwestia gusttu co sie komu podoba.


8076_8309.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razor sam w sobie ladny efekt daje ale jednak czegos mu brakuje i chcialem go wypelnic tylko jaki bedzie tego efekt :) mam aktualnie chinczyka rozno kolorowy bardzo ladny efekt ale ma 1 wade sterowanie reczne i to przesadzilo ze wole pandore chcialbym zrobic tak po okach razorki a w srodku pandora

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o polaczenie w sensie kablem komputerem lub czyms innym chodzi mi o to jak wyglada efekt wizualny w akwarium czy bedzie fajnie wygladalo lub wyjdzie z tego kaszana

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Wybacz, myślałem, że chodzi Ci o sterowanie tym wszystkim. Co do wieszania tego i owego to oczywiście rzecz gustu no chyba, że to będzie gdzieś schowane to nie było tematu.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem ze mozna laczyc itd ale jai bedzie efekt w baniaku wiadomo jezeli kupie razory a okaze sie lipa to bede musial sie bujac z nia pozniej chodzi o efekt wizualny w srodku baniaka nie na zewnatrz bo zastanawiam sie nad korona wiec by nie bylo problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem razora z mysla ze bedzie oki.. Ale nie bylo... Dolozylem 2x t5 i jestem zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupilem razory i pacyfik sun zobaczymy efety za pare tygodni

Wysłane z mojego Qualcore 7020 3G za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.