Skocz do zawartości
SoQł

Złośliwe oprogramowanie?

Rekomendowane odpowiedzi

Żartowniś jakiś zgłasza nono-reef do google? Czy ich "automatyczne" mechanizmy cos nie tak działają?

U mnie na chrome w pracy blokuje w domu wczoraj nie (no chyba, że wstrzeliłem się we wczorajsze okno).

Używam chrome, bo jest szybka. Fakt, jak otworzę 50 zakładek to zmula system (i czasem się wywali - brak wolnej pamięci). Firefox zanim mi sie uruchomił to "wieki" mijały. IE - wiadommo ;). Opera - jakos nie mogę się przestawić.

Każda potwora znajdzie swego amatora ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku ale nie można zgłosić tak bez podstaw dane IP że rozsyła śmieci po necie bo ten sposób można by zablokować wszystkie serwery więc może jednak coś się dzieje lub może ostrzej gadać z google że blokują bez podstaw ...


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku ale nie można zgłosić tak bez podstaw dane IP że rozsyła śmieci po necie bo ten sposób można by zablokować wszystkie serwery więc może jednak coś się dzieje lub może ostrzej gadać z google że blokują bez podstaw ...


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. Zgłosić można zawsze a czy temat zostanie podjęty to już inna para kaloszy. Proponuję zgłosić Google do takiej listy.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze o to mi właśnie chodziło że skoro blokują od tak sobie to zj***ć ich jakim prawem i jeszcze rachunek wysłać za spadek oglądalności strony przez co mniejsze wpływy z reklam - niech bulą :) - a swoją drogą to chore jest


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to był atak fanatycznych ekologów lub coś w tym stylu bo jak próbowałem przeglądać zagraniczne fora o tematyce akwarystyki morskiej to efekt był podobny. W zasadzie jedynie z reefcentral nie było problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i atak. Zauważ, że to samo jest na AR. U mnie non stop mam info o złośliwej stronie a na NR mam ciszę.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i atak. Zauważ, że to samo jest na AR. U mnie non stop mam info o złośliwej stronie a na NR mam ciszę.

AR na chromie u mnie chodzi bez problemu. NR niestety nadal blokada :wallbash:

Edytowane przez kowal035 (wyświetl historię edycji)

330L+sump,Deltec SC 1455,6xT5 39W,Jebao RW 4 i 8,obieg DCP6500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat na aquareef nigdy nie miałem a tu od tygodnia coś się dzieje,trochę wkurza no ale co zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chrome adblock nie pomaga ale mozna przeglądać na innej przeglądarce.

Właśnie że na chrome bezproblemowo blokuje czerwone okno... przynajmniej w mym przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to są wszystko środki zastępcze a nie rozwiązanie problemu...


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozilla i explorer działają ale chrome blokuje. Niestety nie "lubię" dwóch pierwszych przeglądarek ale nie ma wyjścia


330L+sump,Deltec SC 1455,6xT5 39W,Jebao RW 4 i 8,obieg DCP6500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież ten IP nie jest blokowany - on po prostu trafia do bazy adresów z której korzystają niektóre programy "anytwirusowe" - jak no. wspomniany AVAST.

Mi Kasperski czy Norton ani razu nie zaświecił zagrożeniem, dlatego też czasem tego typu komunikaty trzeba brać z pewną rezerwą.

Na pewno same strony/skrypty są bezpieczne i nie zawierają żadnych wirusów.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku tylko ten komunikat często jest wyświetlany przez przeglądarki np. Operę a nie sam program niby antywirusowy. NR jest akurat czyste od jakiegoś czasu przynajmniej u mnie problem z tą domeną nie występuje za to aqua-reef :) cóż.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie częściej niż przed tem wyskakuje ten komunikat


Mój lasek wciąż rośnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyskoczyła czerwona ramka u mnie w firefoxie. Google twierdzi że coś rozsyłacie.

Więcej informacji na stronie:

https://safebrowsing.google.com/safebrowsing/diagnostic?client=Firefox&hl=pl&site=http://www.nano-reef.pl/

Cytat z powyższej stronki:

Jaki jest obecny stan bezpieczeństwa witryny nano-reef.pl?

Witryna została uznana za podejrzaną – jej odwiedzanie może stanowić zagrożenie dla komputera.

W ciągu ostatnich 90 dni część tej witryny została odnotowana z uwagi na podejrzane działania następującą liczbę razy: 3.

Co się stało podczas odwiedzin tej witryny przez Google?

W ciągu ostatnich 90 dni przetestowaliśmy w tej witrynie następującą liczbę stron: 3676. Wyświetlanie 6 z nich spowodowało pobranie i zainstalowanie złośliwego oprogramowania bez zgody użytkownika. Witryna ta po raz ostatni była odwiedzana przez Google 2015-02-13, a po raz ostatni znaleziono w niej podejrzane treści 2015-02-13.

Złośliwe oprogramowanie obejmuje 1 exploit(s).


było 450 l. (180x50x50).
jest 100 l. z panelem (80x50x35) - Setka ze śledzikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też dopiero dzisiaj na Mozilli się taki komunikat pokazał.


ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez od dziś jest blokada na mozilli


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło matko. Jakaś masakra z ta czerwoną stroną. Wczoraj miałem już OK a dziś od rana non stop się pojawia :(


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ktoś sie uparł i śle raporty ...

firefox tez był u mnie czerwony - raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i u mnie na Firefoxie, dzisiaj pojawiło się to samo


start 04.02.2014

120x60x60=432l

sump 84l

PS metis 2x150w

whiteskim200

1xJebaoo 40wp

DC6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą zainstalowałem najnowszą wersję bo miałem starą (nie uzywam FF). Dopiero w nowej wersji to wyskakuje, pytanie co ma takiego aktualny FF, czego nie miał stary, że wyskakuje ramka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś na chrome w telefonie tez czerwone okno wyskoczyło.

Swoją drogą PacificSun mógłby zmienić tez swoją stronę bo antywirusy ja od wieków blokują, nawet nie ma jak ściągać aktualizacji do lamp.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.