Skocz do zawartości
peterbart1976

Uwaga na kolegę Sebring

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakładam posta ku przestrodze

zakupiłem skałę od w/w kolegi i wszystko było by ok gdyby nie to że na skale pełno było apitachy

chciałem zakupić jeszcze piasek i sebring powiedział że razem z piaskiem prześle mi gratis brzydala

przelałem pieniążki 11.02.2015r czekałem i czekałem kontaktu zero

wkońcu się odezwał przepraszał i napisał że odeśle pieniądze było to 24.02.2015 r do dnia dzisiejszego nie ma pieniędzy na koncie niby nie wiele bo tylko 150 zł ale chodzi o sam fakt

jest to kolega z DZIERŻONIOWA ma kilka aukcji na allegro i olx tak że UWAGA !!!


ce1b9daccead29f0b207f8cf3283fbd9u749a661.png?upd=20150612144515

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zakładam posta ku przestrodze

wkońcu się odezwał przepraszał i napisał że odeśle pieniądze było to 24.02.2015 r do dnia dzisiejszego nie ma pieniędzy na koncie niby nie wiele bo tylko 150 zł ale chodzi o sam fakt

jest to kolega z DZIERŻONIOWA ma kilka aukcji na allegro i olx tak że UWAGA !!!

to dopiero 6 dni więc może lepiej nie panikować..... Może ma jakiś wypadek losowy, a nie celowe działanie.


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale takie akwarium to robi wrażenie a raczej przeraża, np, weż i zrób podmianę :D


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od niego lampę HQI 3x400+4x80WT5 za 2000 zł (cena poniżej rynkowej) plus dodatkowe żarniki. Lampa i żarniki dotarły więc poczekaj jeszcze kilka dni.

http://allegro.pl/show_item.php?item=4979716709

Edytowane przez Włodzimierz (wyświetl historię edycji)

"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od niego lampę HQI 3x400+4x80WT5 za 2000 zł (cena poniżej rynkowej) plus dodatkowe żarniki. Lampa i żarniki dotarły więc poczekaj jeszcze kilka dni.

http://allegro.pl/sh...item=4979716709

Jednak wracasz do klasyki oświetlenia? HQI :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 lutego odesłał niby pieniądze ( napisał sms że zrobił przelew) z jakiego banku w Polsce pieniądze idą 6 dni?

strasznie kręci SMS to wymieniłem z nim ok 15


ce1b9daccead29f0b207f8cf3283fbd9u749a661.png?upd=20150612144515

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bądz drobiazgowy, siedz na 4 literach i poczekaj, szkoda twojej energii


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak wracasz do klasyki oświetlenia? HQI :thumbup:

szybko zdawaj relacje jak wszystko ozywa po wywaleniu LED-ów :)


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno firma z Gdanska, ktora reklamuje sie, ze dostarcza paczki za granice w ciagu 2-3 dni, miala mi do Hamburga przeslac expresem dokumenty (/mala koperta - za to koszt ok. 200 zl).

Po pieciu dniach i wlaczenia w sprawe ambasady okazalo sie, ze moge jeszcze zrezygnowac z wykonania zlecenia, bo przesylka jest w centrali w Warszawie...

Piotr, tydzien to naprawde troche krotko.

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, przykro się czyta o takich sytuacjach. A ja pamiętam, jeszcze nie tak dawno, pojechałem do zupełnie nie znanej osoby - ot poznanej przez forum, ta osoba prawie na siłę wcisnęła mi cały samochód prawie nowego sprzętu astronomicznego (teleskop, montaż, optykę), pomijając zupełnie fakt że przyjechałem tylko po jeden drobiazg (i na niego miałem kasę). Na moje stwierdzenie że nie stać mnie na to wszystko teraz, usłyszałem: "A czy ja mówię kiedy masz zapłącic ? Zapłacisz jak będziesz miał, w takich ratach, w jakich Ci pasuje"...

Wolał bym się zastawić niż zawieść zaufanie drugiego człowieka. No ale wypadki się zdarzają.

Dlatego ta sytuacja jest mało komfortowa.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego troche cierpliwosci.

Czas na oczernianie kogos jeszcze bedzie jak sprawa sie nie wyjasni.

a mysle, ze sie wyjasni pozytywnie

pozdrawiam


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję na prawdę powstrzymać nerwy (chyba, że sprawa już się zakończyła). Ja o Sebringu słowa nie powiem złego, dużo od niego dostałam szczepek, skały, wodę na start... Kupiłam od niego również RSM 250 i wszystko tak jak ustalone, a jeszcze wyjechałam z całą lodówką szczepek..


Tak było..

Tak też było..

__________________________________________________________________________________________

AKWARIUM: Red Sea Max 250 Żywa skała ok. 8-10kg, MarcoRocks ok. 15kg, Nature's Ocean Live Sand (9kg). CYRKULACJA: Jebao RW-4 + Tunze Turbelle NanoStream 6025 + Jecod DC3000 i NJ1200 w panelu ODPIENIACZ: Stockowy RSM OŚWIETLENIE: Stuningowana pokrywa, 216W na ledach (w tym kolor) + sterownik by Morświn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o te śmieszną kwotę pieniędzy

tylko o fakt jakie podejście ma ten kolega

napisałem kilka PW i przez tydzień na nie nie odpowiadal a przecierz widać kiedy kto był na forum i on odwiedzał forum kilka razy

SMS też "lekko" przekłamywane były

o to właśnie mi chodzi a nie o czas

wystarczyło by napisać czy zadzwonić pieniążki odeślę za tydzień bo nie mam czasu, niechce mi się, wyjechałem , itp

nie wiem czy kolega sebring przeczytał temat ale o dziwo pieniążki właśnie wpłynęły na konto

chyba nie o to chodzi żeby wypisywać takie tematy żeby ktoś się obódził

jeżeli admin chce to temat dla mnie zamknięty

szkoda że tak wyszło :no

Edytowane przez peterbart1976 (wyświetl historię edycji)

ce1b9daccead29f0b207f8cf3283fbd9u749a661.png?upd=20150612144515

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o te śmieszną kwotę pieniędzy

A mnie smieszy i przeraza, ze wielu z Was pisze, ze te 150 to smieszna suma piemniedzy. Dla mnie to kilka dni jedzenia na przyklad.

Przeraza mnie brak szacunku dla piedziedzy u wielu z Was.

Nawet 15 zl nie jest smieszne iniby czemu mamy komus darowac nawet takie jak to piszecie "drobne" - wiekszosc z nas ciezko pracuje na te smieszne kwoty.

Pozdrawiam


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oczywiście że każda kwota jest ważna ale tu chodzi bardziej o zaufanie

przykład

zamawiałem niedawno coś z alledrogo "śmieszna" kwota nascie zł +7 wysyłka

sprzedawca lokalizacja Leszno - wielkie logo Poczty Polskiej w opisie

i "drobnym druczkiem" (doczytałem jak później szukałem przyczyn opóźnienia) że przesyłka około 17 dni

jedyna opcja wysyłki - Polecony

po kilku dniach od zamówienia poprosiłem o nr. tego poleconego - nie dostałem bo trzeba "specjalnie" wystąpić - więc "specjalnie wystąpiłem" z prosbą o nr. wysyłki - dostałem go po 2 kolejnych mailach - i 3 dniach

nr. nie było w systemie Poczty - pytam co jest ?

ano to że przesyłka idzie z .. CHIN

dostałem piany - ŻE SKĄD ???? i od kiedy to Leszno leży w Chinach ?

doszła faktycznie po nastu dniach

ale jedno wiem

NIC WIĘCEJ U TEGO SPRZEDAWCY NIE ZAMÓWIE mimo że ma dobre ceny

gdyby uprzedził oficjalnie w opisie/lokalizacji że z CHIN - inna sprawa - ale skoro to ukrywa ... to "na drzewo" !

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło Matko! Znowu!? To z Chinami to też dobre!


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.