Skocz do zawartości
rufik

Szafka ze stelażem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam do was pytanie czy znacie kogoś z woj. śląskiego, kto wykonuje stelaże pod akwa razem z szafką ???

Nie ukrywam, że zależy mi na jakości wykonania i chciałbym zobaczyć pracę autora.

Może orientujecie się czy taką szafkę wykanają w erybce ????

Co sądzicie o kompletach akwariowych z firmy Argus Design ??? np. http://www.argusakwarystyka.pl/Produkty/Zestawy-morskie/STYL-WSPOLCZESNY/Classic-Alu-z-akwarium-120-cm?node=2017

Niestety nie jestem zbyt uzdolniony manualnie w dziedzinie obróbki drewna itd.

Z góry dzięki za odpowiedzi

Pozdrawiam

Michał

Edytowane przez rufik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z erybki odpisali, że ze względu na długie terminy realizacji firmy podwykonawcy, takich zabudów nie wykonują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat chyba do zamknięcia, bo ludzie z odpowiedziami pchają się drzwiami i oknami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zwykła szafka,którą zrobi każdy stolarz.Jest jeszcze obszerny watek na temat budowy szafki.

Edytowane przez inmar (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek czytałem sporo na ten temat ale znajomy stolarz tylko wielkie oczy zrobił o co mi chodzi. Podejrzewam, że chłop nie bardzo wie jak się za to złapać.

Problemem jest jeszcze to, że jak postawię jakieś badziewie to mnie żona z domu wykopie tym bardziej, że jest przeciwna mojemu hobby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co ci żona jak masz akwarium :lol:

do aquario dzwoniłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek czytałem sporo na ten temat ale znajomy stolarz tylko wielkie oczy zrobił o co mi chodzi. Podejrzewam, że chłop nie bardzo wie jak się za to złapać.

Problemem jest jeszcze to, że jak postawię jakieś badziewie to mnie żona z domu wykopie tym bardziej, że jest przeciwna mojemu hobby.

Jak chcesz to mogę zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co ci żona jak masz akwarium :lol:

do aquario dzwoniłeś?

jeszcze nie dzwoniłem

Marek pomyślimy nad zrobieniem ale najpierw czekam na jeszcze jeden mebel do salonu, wtedy będę miał wiedzę ile mam miejsca na akwarium. Nawet dobrze się składa bo często jestem służbowo w Twoich okolicach.

Dlatego założyłem ten temat żeby się zorientować w sytuacji.

Edytowane przez rufik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.