Skocz do zawartości
Przemek

Naprawdę świetna oferta - 25% upustu na lampy Diuna T5!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

To może być naprawdę gorący news dla wielu osób poszukujących doskonałej lampy do swojego akwarium morskiego!

Jak doskonale wiecie w ofercie Pacific Sun znajdują się lampy Diuna T5 które powstały z myślą o tych wszystkich akwarystach którzy cenią sobie tradycyjne i sprawdzone metody oświetlania swoich akwarii ale także oczekują najwyższej jakości wykonania, kultury pracy oraz możliwości kontroli/sterowania na miarę 21 wieku ;-)

Tak oto powstała Diuna T5 - lampa która oferuje każdemu akwaryście wiele możliwości w naprawdę atrakcyjnej cenie. Co ją wyróżnia na tle konkurencji?

- wygodne i bezprzewodowe sterowanie za pomocą aplikacji na PC/Mac

- wbudowany, bardzo szeroko świecące oświetlenie księżycowe z symulacjami poszczególnych jego faz

- bardzo ciche i automatycznie się wyłączające wentylatory

- indywidualne, paraboliczne odbłyśniki wykonane z pokrytego srebrem aluminium(opatentowana metoda firmy Alanod z Niemiec)

- każda para świetlówek sterowana jest niezależnie(w lampie 10x jeden kanał steruje 4 świetlówkami a pozostałe 3 kanały - po 2szt). Dodatkowo wbudowany w lampę komputer zlicza czas pracy poszczególnych świetlówek informując nas o ich aktualnym poziome zużycia.

- nowoczesna i bardzo estetyczna obudowa wykonana - liczba łączeń/śrub ograniczona do absolutnego minimum.

- możliwość pracy z zawiesiami dwu i czteropunktowymi

- nie wyginająca się plexi(nawet w modelach 10x)

- i wiele, wiele innych..

Już od dziś, tj. 17 marca 2015r aż do 13 kwietnia 2015r(lub do wyczerpania promocyjnych lamp) wszystkie lampy z serii Diuna można zakupić w specjalnej, obniżonej cenie - z 25% upustem!

Wystarczy tylko podczas składania zamówienia wpisać odpowiedni kod rabatowy - "diunat5".

Dodatkowo do każdej zakupionej lampy otrzymacie zestaw świetlówek Pacific Sun(modele do wyboru).

Oferta aktualna jest także u wszystkich Partnerów firmy Pacific Sun w Polsce!

Link do oferty ReefShop:

http://www.reefshop....-Bluetooth/3588

Promocyjne ceny lampy wyglądają następująco:

Diuna 8x39W - było 2780,00 - jest 2085,00

Diuna 8x54W - było 3006,00 - jest 2254,00

Diuna 8x80W - było 3596,00 - jest 2697,00

Diuna 10x39W - było 3540,00 - jest 2655,00

Diuna 10x54W - było 3780,00 - jest 2835,00

Diuna 10x80W - było 4540,00 - jest 3405,00

Serdecznie zapraszamy na zakupy! :-)

pozdrawiam

Przemek Cybulski

diuna1.jpg

diuna2.jpg

diuna3.jpg

diuna4.jpg

diuna5.jpg

diuna6.jpg

diuna7.jpg

diuna8.jpg

diuna9.jpg


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobry rabat, ba nawet porządny,

P.S. kiedy przewidujecie taki albo lepszy rabat na model Pandora Hyperion S 145 w + 2x24w. Kręci mnie ta lampa.


90x50x50 225l | 108l sump + 20l dolewka | RO+Di | PS Diuna 8x39w | Eco Runner 2700 | Tunze 7095 + 2 x 6055 |

Vertex Omega 150 | jager 200 W | Fp 400-100 + DC Runner 1200 | PS Kore + Baling | Aqua Trend Evo Shark |

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem teraz - lampy te od 20 lutego są w promocji Pacific Sun u wszystkich europejskich dystrybutorów i oferowane są w cenie 599,00 euro.

Widzę że cena w sklepie RS nie została obniżona, więc już wysyłam informację do sklepu.

Cena promocyjna to będzie 2396,00zł.

pozdrawiam

Update:

http://www.reefshop.pl/eshoper/pl/p/Pacific-Sun-Pandora-Hyperion-S-145W-2x24W-T5/3424


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że liczyłem na odp typu: Że niestety ale nie przywidujecie w tym czasie żadnego rabatu. A tak teraz mam problem. Ehh

Powiem szczerze że liczyłem na odp typu: Że niestety ale nie przywidujecie w tym czasie żadnego rabatu. A tak teraz mam problem. Ehh

Edit. A tak poważnie jak długo będzie promocja?

Edytowane przez p_szubert (wyświetl historię edycji)

90x50x50 225l | 108l sump + 20l dolewka | RO+Di | PS Diuna 8x39w | Eco Runner 2700 | Tunze 7095 + 2 x 6055 |

Vertex Omega 150 | jager 200 W | Fp 400-100 + DC Runner 1200 | PS Kore + Baling | Aqua Trend Evo Shark |

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak ad promocji... A przewidujecie jakas na Hyperion R2+? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jesli zamowilem kilka dni temu 2 lampy diuna i dalej na nie czekam to moje zamowienie tez zostanie objete promocja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepisowo pewnie nie, ale Ci kibicuję i ładny krok w stronę klienta by był :)


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jesli zamowilem kilka dni temu 2 lampy diuna i dalej na nie czekam to moje zamowienie tez zostanie objete promocja ?

W tego typu sytuacjach niestety obowiązuje zasada że promocyjne ceny obowiązują od dnia ogłoszenia promocji do dnia jej zakończenia. W innej sytuacji trudno jest bowiem wyznaczyć granicę do ilu dni "sprzed" promocji dany sklep(Dystrybutor, producent wobec sklepu itd) zgodzi się "uznać" promocyjne ceny.

Jeśli zgodzi się uznać takei zamówienia sprzed 2 dni - to dlaczego nie uznać tego sprzed 3 czy czterech? A jeśli uzna się zamówienie sprzed 4 - to dlaczego nie sprzed tygodnia?W każdej sytuacji będzie to nie "fair" wobec pewnej grupy Klientów.

Niestety - z promocjami tak jest, że terminy ich ogłoszenia nie są wcześniej znane - dotyczy to każdej branży, każdej grupy produktów.

Proszę jednak skontaktować się ze sklepem bezpośrednio(nie wiem gdzie było składane zamówienie) i powołać się na rozmowę ze mną, myślę ze jakiś upominek/dodatek od firmy się znajdzie ;-)

pozdrawiam

To tak ad promocji... A przewidujecie jakas na Hyperion R2+? ;-)

Aktualnie nie - nawet gdybyśmy planowali, to trudno mi by było o tym mówić publicznie ;-)(z powodów jak choćby wymienione wyżej)

pozdrawiam


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym zrobił do 14 dni wstecz,

bo tyle się ma czasu na zwrot.

szkoda zachodu wysyłać dwa razy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tez jest wyjscie - odstapienie od umowy i zlozenie nowego zamowienia, ale mysle ze reefshop jak zwykle zachowa sie odpowiednio bez tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem chętny na 8x24W i co ??? Nie ma...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem chętny na 8x24W i co ??? Nie ma...

Czekałem na tego posta ;)


Akwarium 80x45x45 (162L), Światło 6x24W T5, Cyrkulacja 2 x Tunze 6025, Odpieniacz Deltec MCE600. Bez panela i sumpa. Zalane 02.02.2014.

Obsada: Chrysiptera Parasema, Pictiochromis paccagnellae, 2 x Amphiprion ocellaris, 2 x Chromis Viridis, Halichoeres melanurus, Ecsenius bicolor, Labroides dimidiatus, Mandaryn wspaniały do tego jakieś miękasy, LPSy, SPSy, 2 x Lysmata amboinensis, ślimaki, rozgwiazda piaskowa, jeżowiec i wężowidła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem chętny na 8x24W i co ??? Nie ma...

Ponieważ lamp 24W nie ma jeszcze w ofercie - jesteśmy w stanie zaproponować Ci specjalny upust na hybrydę 1x75W + 8x24W T5 - w wysokości również 25%. Myślę że to conajmniej tak samo atrakcyjna oferta ;-)

Niestety lamp 8x24W(stricte samych T5) w tej chwili nie przeiwdujemy - zbyt małe zainteresowanie jak na ten model, w związku z tym zdecywoaliśmy się produkować jedynie hybrydy w tym rozmiarze... ;-)

pozdrawiam


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ lamp 24W nie ma jeszcze w ofercie - jesteśmy w stanie zaproponować Ci specjalny upust na hybrydę 1x75W + 8x24W T5 - w wysokości również 25%. Myślę że to conajmniej tak samo atrakcyjna oferta ;-)

Niestety lamp 8x24W(stricte samych T5) w tej chwili nie przeiwdujemy - zbyt małe zainteresowanie jak na ten model, w związku z tym zdecywoaliśmy się produkować jedynie hybrydy w tym rozmiarze... ;-)

pozdrawiam

Dziekuje bardzo za odpowiedz,ale nie do konca ogarniam stwierdzenie "Poniewaz lamp 24W nie ma jeszcze w ofercie..." - to znaczy,ze beda w ofercie,czy tez nie? A za propozycje upustu na hybryde rowniez dziekuje,ale niestety na baniak 65x50×55h to jest raczej,cytujac babke Kiepska,"Armagiedon" ;).

bez polskich znakow/mobilnie...

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ja tez zamowilem lampe w zeszlym tygodniu i jutro kurier ma dostarczyc.

Czyli co nie odbierac pisac o zwrocik kasy i zakupic ponownie ponad 100 eurasow taniej :p

Edit: W sumie mialem darmowa wysylke do NL takze wyszlo podobnie jak z takim rabatem

wiec wszystko pasi.

Edytowane przez traksio (wyświetl historię edycji)

3b95dcd494001ace618b93dcfe6934a8u792a696.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszych sześć lamp znalazło już swoich nabywców - cieszymy się bardzo :-)

Ponieważ spłyneło dużo zapytań dotyczących wyjścia przewodów z krótkiego boku, informuję że modele 10x39W oraz 10x54W mają możliwość instalacji gniazd na którymś z krótkich boków - dzięki czemu lampa idealnie będzie wyglądała nad akwariami stojącymi krótkim bokiem do ściany.

Dziekuje bardzo za odpowiedz,ale nie do konca ogarniam stwierdzenie "Poniewaz lamp 24W nie ma jeszcze w ofercie..." - to znaczy,ze beda w ofercie,czy tez nie? A za propozycje upustu na hybryde rowniez dziekuje,ale niestety na baniak 65x50×55h to jest raczej,cytujac babke Kiepska,"Armagiedon" ;).

bez polskich znakow/mobilnie...

Nie wykluczam że taka wersja powstanie, aczkolwiek naprawdę trudno jest mi mówić teraz o konkretnym terminie.. Jeśli już - to raczej końcówka drugiego kwartału ale proszę tą datę potraktować jako teoretyczną(może być nieco wcześniej ale także i później..)

pozdrawiam


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem do reefshopu wczoraj czy jesli zamowilem lampy wczesniej to obejmie mnie tez promocja.

Rano skontaktowala sie ze mna Pani z Pacific Sun z informacja ze lampy beda u mnie juz dzis.

Powiedzialem jej o sytuacji z rabatem i ze czekam jak reefshop sie do tego ustosunkuje.

Po 30 min kolejny telefon z Pacific Sun z oferta specjalna ktora jak najbardziej mnie satysfakcjonuje.

To nie pierwsze lampy ktore kupilem u Was i po raz kolejny pelen profesjonalizm !!!

A to wszystko jeszcze przed otwarciem reefshopu i mozliwoscia ich odpowiedzi.

Dziekuje

Edytowane przez szwagier (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szwagier tak jak pisał Wojtek - narobili by sobie kłopotu jakby Ci odmówili więc dobrze że myślą do przodu/pozytywnie


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ lamp 24W nie ma jeszcze w ofercie - jesteśmy w stanie zaproponować Ci specjalny upust na hybrydę 1x75W + 8x24W T5 - w wysokości również 25%. Myślę że to conajmniej tak samo atrakcyjna oferta ;-)

Niestety lamp 8x24W(stricte samych T5) w tej chwili nie przeiwdujemy - zbyt małe zainteresowanie jak na ten model, w związku z tym zdecywoaliśmy się produkować jedynie hybrydy w tym rozmiarze... ;-)

pozdrawiam

jaka cena ??


KOSTKA 68x68x60

2 x Jebao RW-8

obieg Jebao DCT- 6000

Whiteskim 150

Giesemann infiniti 150W + 4x 24W

skała 20 kg

sump 60x40x40 - 3 komory

suchy piasek - 10 kg

kore 5th

odpalone AD. 10.04.2015r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jaką lampę?


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jaką lampę?

hybrydę 1x75W + 8x24W T5


KOSTKA 68x68x60

2 x Jebao RW-8

obieg Jebao DCT- 6000

Whiteskim 150

Giesemann infiniti 150W + 4x 24W

skała 20 kg

sump 60x40x40 - 3 komory

suchy piasek - 10 kg

kore 5th

odpalone AD. 10.04.2015r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przewidujecie promocje na inne lampy ?

Np. Pandora Hyperion S 3x145W + 4x54W T5

Wygląda ciekawie tylko ta cena :wallbash:


500 litrów uruchomione 07.2010 3xPS100W cyrkulacja:2xjvp102,tunze 6105,obieg NewJet6000,odpieniacz SC2060

350 litrów 3-letnie

Reefmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą kiedyś jeszcze jakieś akcje promocyjne na Wasze lampy?

Też z chęcią bym pomyślał o takiej lampie... tylko cena odstrasza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.