Skocz do zawartości
ben73

504 litry we Wrocławiu

Rekomendowane odpowiedzi

przepraszam - to moja pierwsza przygoda z udpostępnianiem na youtube.

powinno działać

Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no,

po prawej nie ma szyby a woda wcale sie nie wylewa ! :thumbup:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wymiary ma szkiełko? Super bardzo mi się podoba i tak estetycznie. Napisz jak możesz jakie grube szkło i czy długo masz ten czyścik i czy dokładnie doczyszcza szybę?


6833_7811.png

Akwarium 93x50x45h+45l sump. Oswietlenie 5x39w T5. Obieg eheim 1100.Cyrkulacja 2x tunze 6055 1x + kontroler DIY + aquael 10000.

Filtracja 40kg LR + RO ps-1000 int + RO MF-70 z biopellets. SSB "selektywnie suplementuje ballinga"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiary szkła to 120x70x60

grubość około 10mm.

tak ten czyscik tunze polecam. cena nie mała ale to pierwszy czyscik który robi robotę.

Edytowane przez ben73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

murena zarąbista :)

prawie jak piesek :D


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murena i całe akwa piękne. Gratuluję.


Akwarium 90x50x60, Odpieniacz Deltec 600i, grzałka Eheim 150 W, lampa led Zetlight QMAVEN 6800, skała MR 25 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że akwa dosunięte maksymalnie do ściany, nie masz problemów z wilgocią w szafce pod akwarium? Masz jakąś dodatkową wentylację tam?


b502e8795b83189a88ee0374fc0240f2u929a809.png

Akwa: 100x55x60h, Sump: 70x45x45, 2xAI Hydra 26 + AI Director, Deltec SC1456, Ecotech Vectra M1, 2x RW-8, 1x RW-4, NP reducing biopellets
TM Syn-Biotic, Balling CZDA+AF Component Strong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, boję się wkładać ręce do akwarium ale nie przez murenę ale przez amphiriony clarkii - teraz mają ikrę i są jeszcze bardzie agresywne niż zwykle. Murena jest raczej płochliwa i łagodna. Jedyne szkody jakie mi zrobiła to zjadła mi lima scambra i tridacna spp. Wprawdzie dowodów nie mam, ale ona jest podejrzana i nie ma alibi ;)

Dziękuję za miłe słowa.

Widzę, że akwa dosunięte maksymalnie do ściany, nie masz problemów z wilgocią w szafce pod akwarium? Masz jakąś dodatkową wentylację tam?

Nie jest całkowicie do ściany - zostaje jakieś 3-4 cm - jest OK. Szafka, jak i całe akwarium zrobiona przez magika ze szczecina z płyty - chyba nie ma szans żeby zgniła....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać coś więcej o "zebrze" , jak długo ją masz , jak często karmisz , jak masz zabezpieczone akwarium przed ucieczką , jak się zachowuje w akwarium ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebra ma ponad 60 cm. Siedzi w skałach a jak jest głodna to zaczyna się pojawiać. Karmie ja raz na 2 lub 3 dni mrożona krewetką.nie ucieka z akwarium wiec nie zabezpieczałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna murena szkoda ze moga wyskoczyc sprezentowalbym sobie taka tylko ze malutka :)

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jeśli masz opaski szklane ze wszystkich stron to nie wyjdzie

P. S. Wczoraj przy karmieniu błazen pogryzł murenę do krwi. Mam nadzieje ze nic jej nie będzie

Edytowane przez ben73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fest ze murena sie dala mam tylko z 2 stron

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wszędzie piszą, że błazny to spokojne rybki :) hehe

Tak a propos dla mnie też dziwne, że murena się tak dała, ale z drugies strony parę postów wyżej napisałeś, że clarki mają ikrę więc agresja wzrasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clarki są bardzo agresywne i mają ostre ząbki , a ten gatunek mureny jest jednym z najspokojniejszych , nie posiada ostrych zębów tylko płytki kostne i żywi się głównie skorupiakami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.