Skocz do zawartości
bartek123_1

Szklarz woj. lubelskie, inne - wysyłka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałbym skleić zbiornik 140x70x45 z panelem zewnętrznym i komorą waveboxa. Czy w województwie lubelskim jest jakiś szklarz, firma, który dobrze sklei taki zbiornik taniej niż erybka? Mogą być też firmy z reszty Polski, ale musza wysyłać zbiorniki. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek z Poznania na 100% wysyła zbiorniki, ale nie jest najtańszy ;).

A w Lublinie na ul.uroczej kleją zbiorniki, mój wujek tam zamawiał 800l+ i ze 2-3 lata już stoi u niego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Erybka, LLS, te firmy moge polecić - porównaj ceny - wyślij zapytania. W Lublinie - ul. Popiełuszki, ale nie będzie taniej niż u Przemka - LLS. Uroczą odradzam, zamawiałem OW, wcisnęli float i jeszcze twierdzili że tak było umówione.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Erybka, LLS, te firmy moge polecić - porównaj ceny - wyślij zapytania. W Lublinie - ul. Popiełuszki, ale nie będzie taniej niż u Przemka - LLS. Uroczą odradzam, zamawiałem OW, wcisnęli float i jeszcze twierdzili że tak było umówione.

W czym problem spisać umowę ? Pomyłki się zdarzają jest na piśmie wiadomo co i jak .Co do samego akwarium z kominem zewnętrznym i komorą waveboxa chyba lepiej zdać się na ludzi wyspecjalizowanych w klejeniu akwariów .


299L(100x65x46) plus sump . Oświetlenie 2x24w t5 Narva Blue 2 i Sylvania Marinestar + LED 36W +LED 18W 3xUV , 2xRB, 1Blue+80W LED CHIP .Odpieniacz Deltec SC 1350, skały około 12 kg sucha , 20 kg żywy piasek red sea live reef , cyrkulacja RW-15 , obiegówka Jebao 3000 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego pytam o pewną firmę. Do LLS napisałem, czekam na odpowiedź. Pisałem na oceanus.net.pl, ale odpowiedzi nie doczekałem, trzeba będzie zadzwonić. I tak się zastanawiam, przy szybie 10mm bardzo duża różnica między OW a float?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na krawędziach będzie różnica, przy ściance, myślę że nie.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to jakby przez nie patrzeć. Kolory, wygląd tego co będzie wewnątrz akwarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy 10 mm będzie widać różnicę i proponowałbym Opti przynajmniej na boki które będą jako widokowe


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 8mm? 8mm przy tych wymiarach i wzmocnienia wzdłużnych naokoło zbiornika by wystarczyło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 8mm? 8mm przy tych wymiarach i wzmocnienia wzdłużnych naokoło zbiornika by wystarczyło?

Moim zdaniem przy takich wymiarach 10 mm to minimum :)

a co do kolorku to ja mam 8 mm float i już są troszkę inne kolory ;/

Edytowane przez Moorecki1994 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób na 10 mm


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, a ma ktoś jakiś kontakt do oceanus.net.pl, bo na formularz kontaktowy na stronie zera odzewu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co zawracacie sobie głowę grubością szyby, to wykonawca zbiornika podejmie właściwą decyzje i dając gwarancję bierze odpowiedzialność za swoją robotę. Zastanowił bym się nad rozmiarami, przy tej wysokości i głębi 45 to będzie fototapeta.

Jeśli to ma być akwarium morskie to tylko opti, może mam dobre oczy ale dla mnie różnica jest ogromna.

Robiłem zbiornik na Uroczej w Lublinie i u Przemka ze Szczecina i z oboma nie miałem problemu, co zamówiłem to otrzymałem.

Podstawa to dobrze wszystko narysować aby nie było niedomówień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, 45 to wysokość. Głębia przy 70 powinna być chociaż trochę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was kleił może akwarium u szklarza na Romera w Lublinie? Rozszczelniła mi się 240 i chce ją przekleić teraz, a tam za całość powiedział mi 80zł, więc nie dużo chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka ze w Twoim temacie...

Moge prosic o linka do stronki LLS lub tel, mail etc szukam w google ale nie widze...

Również szukam kogos kto wysyla akwaria, najlepiej do UK ;)

Mialem juz prawie zamowione akwa w erybce, ale chyba sie obrazili bo ignoruja moje maile i tel ehhh nic trza szukac kogos innego ;)


Cross my path of life and you will find only DEATH...

6d169f8bf8373f2c26918ed260120659u191a864.png

270 + 154 + ATI 8x39w + BM 3.5 + DCT 6000 + 2x RW8 + RW8 (Tunze Rock) + WP25 + Dolewka TMC + Marine Doser ETC...

Aquaforest (PRS) + DSB + Refugium + LS 9kg + DR 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na stronie Akwarium Szczecin nie znalazłem kontaktu. Najlepiej napisać na pw na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kontakt, zalezy czy wchodzisz z fona czy z kompa lub z fona, ale opcja komputera ;)


Cross my path of life and you will find only DEATH...

6d169f8bf8373f2c26918ed260120659u191a864.png

270 + 154 + ATI 8x39w + BM 3.5 + DCT 6000 + 2x RW8 + RW8 (Tunze Rock) + WP25 + Dolewka TMC + Marine Doser ETC...

Aquaforest (PRS) + DSB + Refugium + LS 9kg + DR 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam sprawdzonej firmy co robi akwaria na wymiar i znalazłam Akwarium Szczecin, z wpisów w tym temacie wynika ze to ogarnia Przemek z tego forum:) proszę o nazwę tego użytkownika żebym mogla wiadomość priv do niego napisac:) dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam sprawdzonej firmy co robi akwaria na wymiar i znalazłam Akwarium Szczecin, z wpisów w tym temacie wynika ze to ogarnia Przemek z tego forum:) proszę o nazwę tego użytkownika żebym mogla wiadomość priv do niego napisac:) dziekuje

Kolega Przemek to LLS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może kogoś polecić?

Na Szmaragdowej jest dobry szklarz.Moje robił z Opti. i cenę miał naprawdę dobrą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.