Skocz do zawartości
volf

Zwycięstwo !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Zwycięstwo! !! powtórka za dwa tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kandydat nie jest w 2_turze. Ale obtwatele się budzą. 3ci wynik to ostrzeżenie dla obecnych elit PO i PiS.

Edytowane przez Komarek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twój kandydat właśnie zaapelował do swoich wyborców do oddania głosów na mojego w drugiej turze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dwojga złego ... Też tak zrobię.

Kukiz nie jest moim kandydatem. To zjawisko oburzenia ludzi na rządy w PL od 89 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duda pewnie wygra,zobaczymy za 5 lat,czy to był dobry wybór prezydenta.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 20% Kukiza i niska frekwencja to świadectwo tego,że ludzie mają dość i nie wierzą w PiS,PO,Sld itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 człowiek niczego nie zmieni w Polsce,bo problemem jest 50lat nalecialosci po komunizmie i roszczeniowe myslenie społeczeństwa,oraz przekonanie że jak nie zakombinujesz i nie ukradniesz to się nie dorobisz,zamiast własnej inicjatywy,jak jest w krajach kapitalistycznych.

Dlatego mamy korupcje na wszystkich szczeblach władzy.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzi którzy chcą zmian,jest wielu. Całe młode pokolenie. Potrzebny im lider.

Pokłosie wczorajszego głosowania już jest. Nagle Bronek chce referendum a Duda zmienia retorykę. Oby młodzi nie dali się omamić - to znów puste obietnice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi którzy glosuja na Dude ... Zaraz przecież PiSiory znów przez to dorwą sie do stołka i bedzie dalej tak jak było albo i jeszcze gorzej ... Za Bronka przynajmniej nie było większych problemów i wysłowić sie przyjamniej człowiek umie, ubiera sie porządnie - Kukiz nawet gdyby wygrał to wygląda jak menel, zachować sie nie umie, nie mówiąc już o słownictwie. Jak dla mnie nie ma obecnie idealnego kandydata, a z braku laku dobry kit. Bronek niech siedzi kolejną kadencję a w międzyczasie może wypłynie jakiś nowy, młody i nie umoczony człowiek. Pozdrawiam ;)

Tapnięte mobilnie ;)


e716e490d1ca1edf2bc9b4ece7dc4fbcu672a600.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bronek się umie wysłowić? On czyta z kartki. Jak sam pisze to robi większe orty niz mój synek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Duda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo,nie brawo,smutne jest to,ze wciaz musimy wybierac tzw. "mniejsze zlo",choc dla mnie to okreslenie jest conajmniej kretynskie. A najbardziej smutne jest to,ze kto by nie rzadzil,bedzie mial nas - zwyklych ludzi, gleboko w d*pie...

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba mieć nadzieję na lepsze jutro, innej alternatywy nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żegnaj Placu Kościuszki, witaj "Placu Ofiar Smoleńskich"...

11038081_966114030086984_5301752651798688560_n.jpg?oh=9e5ce6c6186729a0eb9b0e8e073712e7&oe=55FE906F

juz mieli swoj stolek a wy liczycie wciaz na cos dobrego:D

traktat lizboński juz podpisali i sie popisali:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trafiłeś w dziesiątkę - liczę dokładnie na to samo co było i mam nadzieje że nie zmienią frontu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brawo,nie brawo,smutne jest to,ze wciaz musimy wybierac tzw. "mniejsze zlo",choc dla mnie to okreslenie jest conajmniej kretynskie. A najbardziej smutne jest to,ze kto by nie rzadzil,bedzie mial nas - zwyklych ludzi gleboko w d*pie...

Trafiłeś w sedno .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pakować walizki , szkoda że jemu nie dadzą emerytury jak skończy 67lat.

Mogą sobie zrobić 67 ale ludziom na nowych warunkach bo umowę trzeba dotrzymać i nie zmienia się zasad w trakcie gry to było obrzydliwe. Duda to taki sam oszust wyborczy bo nie inaczej można nazwać człowieka który obiecuje gruszki na wierzbie.

Cieszę się imo że on wygrał bo lepszy pinokio od świni z długim nosem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wycofał Komorek z konsultacji temat emerytury po 40l. Bo nie ma ponoć dość czasu... ( odchodzi za 2miesiące). Wychodzi buźka PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki poparcia dla partii przeliczone na mandaty w Sejmie:

PiS+SP+PRLista KukizaPlatforma ObywatelskaSojusz Lewicy Demokratycznej

Share

miałem się nie odzywać ale co tam

na pohybel sku.....

aaa za 6000 pln robi idiota albo złodziej?

Panie i Panowie gówno niestety pływa

smutne jest niestety to, że przykładamy szklankę do ściany, ale pamietam naszego Papierza w sejmie w tkzw. wolnej Polsce i to co chciał nam przekazać

jesteśmy żałośni!!

Edytowane przez blik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiS+SP+PRLista KukizaPlatforma ObywatelskaSojusz Lewicy Demokratycznej

Wszystko jedno program ten sam jedynie jedni więcej Historii i Religi drudzy mniej , jedynie Kukiz walczy z tym programem ale swojego nie ma i zaplecza.

Głosować na popis to tak jakby ktoś spytał którą nogę amputować lewą czy prawą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem zajrzę na jego profil ale dobrze że ujawnił nazwiska ,nikt nikogo nie będzie szantażować. Szkoda tylko że treść mniej istotna niż ten co ją udostępnił.Powinny od razu głowy polecieć, Stonoga zna wszystkie tajemnice więc ujawnił nieudolność Państwa Polskiego.Polskie służby to kompromitacja i korupcja na czele z szantażem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.