Skocz do zawartości
Beowulf

ktoś włamał sie na serwer

Rekomendowane odpowiedzi

<p>witam nie wiem czy wszyscy dostali takie coś

Link został usunięty- screen do problemu można zobaczyć w poście #4. Moderator


. a7f3bc6eb415c27ad9e2273b9a6081abu678a604.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile osob kliknelo w ten link, ktory tak nierozwaznie zamiesciles. Skoro podejrzewasz wlamanie to link moze, choc nie musi byc proba phishingu czy zawirusowania komputera. Moze byc tez zwykla reklama. Tak czy siak nie wiem czy zamieszczanie jego jest donrym pomyslem

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Ja w kazdym razie nie wiem co jest w linku

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nic ciekawego nie ma do kiedy dalej się nie kliknie, albo nie ma się adblocka/ghostery. Raczej autorowi tematu warto zaproponować przeskanowanie kompa jeżeli faktycznie takie coś mu się pojawiło

post-22539-0-36865300-1434646568_thumb.png


Było 30l >> 112l + 45l >> 375l >> 490l >>

Jest 637l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam antywirusy akurat i nic złego nie znalazły a chodzi mi o to ze jak włączyłem na stronę nano reffu po 3 minutach mi to wskoczyło nie na żadną pocztę tylko nowe okno się otworzyło wiec zastanowił bym się czy u was ktoś nie siedzi na serwerze i ma wgląd w dane


. a7f3bc6eb415c27ad9e2273b9a6081abu678a604.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

Ja mam antywirusy akurat i nic złego nie znalazły a chodzi mi o to ze jak włączyłem na stronę nano reffu po 3 minutach mi to wskoczyło nie na żadną pocztę tylko nowe okno się otworzyło wiec zastanowił bym się czy u was ktoś nie siedzi na serwerze i ma wgląd w dane

Polecam Malwarebytes zainstalować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro takie coś wyskoczyło tylko Tobie to radzę przeskanować komputer dość porządnie :)

Ja zawsze wyrzucam jakiekolwiek dodatki (czyt. Syf) jeśli się jakimś bardzo cudem wgra.

Polecam unikać tego typu strony i zawsze ale to zawsze czytać stopki czyli na samym dole strony, lub regulaminy.

Może niektórych zdziwi ten fakt ale jest bardzo duża liczba osób która na twarzoksiążce wieży że ktoś zamieścił na X grupie stronę w której można wygrać wartościowy smartfon czy inny syf, niestety jest to tak zrobione że ktoś wygra, ale jest to jedna osoba a my po wysłaniu SMS bądź wpisaniu swojego nr telefonu dostajemy płatne wiadomości.

Czyli zapisujemy się na płatną subskrybcję ;)

Zawsze można z tego zrezygnować, tylko szkoda że nie wiele osób o tym wie.

W razie gdyby na twarzoksiążce udostępniały się takie głupie posty że wygraliście itd to wystarczy wejść w Ustawienia -> Aplikacje i tutaj blokujemy wszystkie podejrzane itd.


"Mówiłaś mi" bym nie umarł, to jest w genach

"Brzydki, zły i szczery" w biegu "Po drodze do nieba"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję usunąć link by ludzie nie klikali, można wstawić screena by było wiadomo jak to wygląda.


2d27f70120370386da2450fcccd34cf0u508a467.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
avast premium

Wywal go - nie nadaje się do niczego oprócz przysparzania problemów urzytkownikom. Jeżeli masz windows 7 i wyżej zainstaluj bezpłatnego windows essentials. Sprawdza się bardzo dobrze jako antywirus dla mniej i średnio zaawansowanych użytkowników, a przy tym odczujesz znacznie przyśpieszenie kompa. Do tego jak już coś Ci siedzi, to jakimś antymalwerem przeskanuj komputer bo na pewno coś masz albo na kompie, albo jakiś dodatek/plugin w przeglądarce

Edytowane przez 9866666 (wyświetl historię edycji)

Było 30l >> 112l + 45l >> 375l >> 490l >>

Jest 637l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% masz zainfekowanego kompa roznej masci "zlosliwym oprogramowaniem". Avast niestety nie jest najlepszym oprogramowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AdwCleaner usunie ci to, mi się wgrała wyszukiwarka i on mi ją usunął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.