Skocz do zawartości
zagiel

UWAGA NA KORALE Z LEGNICY

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH CHCIAŁBYM OSTRZEC WSZYSTKICH PRZED KUPNEM KORALI Z LEGNICY ZDJĘCIA PRZEDSTAWIAJĄ KORALE ALE NASTĘPNIESĄ DZIELONE ŁAMANE I CO TYLKO W SUMIE PRZYCHODZI CHŁAM NIC DZIWNEGO NIC DZIWNEGO W DZIELENIU ALE GDY DZWONIŁEM I ROZMAWIAŁEM ZAPEWNIANO MNIE ŻE TO CO NA ZDJĘCIU TO NA SPRZEDAZ...KŁAMSTWO JAK BY TEGO BYŁO MAŁO PACZKA PRZYSZŁA Z KTÓREJ WYLECIAŁA WSZYSTKA WODA Z POCZTY DZWONILI ABYM PRZYJECHAŁ BO KURIER JEJ NIE WEZMIE GDY JA ZOBACZYŁEM ZAŁAMAŁEM SIĘ ALE CÓŻ BYŁO ROBIĆ ZAPŁACONE NA KONTO OSOBISTE GDY ZADZWONIŁEM DO PANI I POWIEDZIAŁEM JEJ O MOICH ZASTRZEŻENIACH POWIEDZIAŁA ABYM PROTENSJE MIAŁ DO POCZTY I SAM SOBIE Z TYM WSZYSTKIM PORADZIŁ A GDY ZAPROPONOWAŁEM O ZWROCIE PIENIĘDZY CHOCIAŻ POŁOWY ODŁOŻYŁA TEL MÓWIĄC ŻE NIE CZUJE SIĘ WINNA KORALE SĄ WYSTAWIONE NA OLX I ALLEGRO UWAŻAJCIE! ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się uczyłes interpunkcji? Poza tym po co piszesz wszystko dużymi literami?


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa. Wysylka zawsze jest ryzykowna, dlatego ja preferuje odbior osobisty..


425b50f54c189bfa14c0e1e2990d0013u621a149

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj namiary na sprzeawce, na przyszlosc polecam odbior osobisty;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk1977

Sam wystawiam korale i ślimaki na olx ,ale kupujac od niektórych sprzedających nie raz sie przejechałem,szkoda zwierząt i straconej kasy,najlepiej wtedy płacić przez paypal i wystawka na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenia są miłe widziane bo wszyscy kupujemy korale. Ale pomówienia i bezpodstawne oskarżenia już nie.

Jeśli to ewidentne oszustwo to zamieść zdjęcie oferowanego korala, zdjęcie tego co przyszło i link. Zdjęcie paczki/opakowania z którego wyciekła woda też sie może przydać.

Niektórzy oferują wysyłkę na ryzyko kupującego i wtedy jeśli jest jakiś problem z pocztą (przesyłką) nie należy oczekiwać zwrotu kasy.Zawsze mozna kupować w sklepie, który daje gwarancje przesyłki.


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wysyła życie pocztą polską? Masz Kolego nauczkę na przyszłość;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto wysyła życie pocztą polską? Masz Kolego nauczkę na przyszłość;)

Bardzo dużo osób. I niestety - źle opakowane, opisane jako coś innego i bez ostrożnie. Widzę bo pracuję na PP. Widzę też jak posyłają ludzie kurierami - inne firmyvmają z nami wspólne " loty "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... akurat jestem z Legnicy i zapewne kupowałem od tej Pani korale, tyle tylko, że z odbiorem osobistym. Wszystko żyje do dziś i bez problemów. Jedno miałem zastrzeżenie... Ceny ma z kosmosu 2 razy więcej niż w sklepie. np. calauestra 30 PLN za główkę ;) tak więc raczej nie wrócę tam skoro AquaForest ma tak dobrą ofertę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się uczyłes interpunkcji? Poza tym po co piszesz wszystko dużymi literami?

Pewnie miało być WIELKIMI dla lepszej przejrzystości a wyszło jakoś kulawo. :thumbup:

No i trzeba bić :clap: za składnię.

Po korale najlepiej osobiście zawsze można potargować i zostanie na paliwko a wymiana doświadczeń to rzecz bezcenna.


Akwarium 104x50x60, ATI 8x39w dimm, Skimmer Skimz Oval SV203, Gyre XF130 + RW8+RW8

79f2a5736b72c7fb7330881dd9cde423u812a713.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo osób. I niestety - źle opakowane, opisane jako coś innego i bez ostrożnie. Widzę bo pracuję na PP. Widzę też jak posyłają ludzie kurierami - inne firmyvmają z nami wspólne " loty "

Komarek, to wyjaśnij mi, czemu dwie paczki na tej samej poczcie, o tej samej godzinie, tego samego dnia do tego samego odbiorcy na ten sam adres. W takich samych warunkach wysyłkowych (tu góra, nie rzucać, ostrożnie szkło - PACZKA 24 , oraz PAKIET UBEZPIECZENIA (nie wartość)) , w jednej było życie i sprzęt akwarystyczny (26kg paka) o wymiarach około 30x30x30 , druga zaś paka 52x52x52 i wadze 22kg z akwarium.

Paczka z życiem wpierw zaginęła, później okazało się że rozbito, przepakowano, a jak doszło do adresata - to po prostu DNO.

A teraz kombinują by nie wypłacić odszkodowania, że niby źle zapakowane.


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli deklarowałeś to co było i jest ubezpieczona - walcz o odszkodowanie. Wygrasz. Pocztex wypłaci - ma asekuracje.

Nie mówię że wszystkie. Widzę jednak ile i jak spakowane. Nawet psy! o zgrozo ludzie wysyłają. Oczywiście nie jako pies - bo tego im nie przyjmą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za ostrzeżenie... tylko na pierona te srogie litery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się uczyłes interpunkcji? Poza tym po co piszesz wszystko dużymi literami?

Ostrzeżenia są miłe widziane bo wszyscy kupujemy korale. Ale pomówienia i bezpodstawne oskarżenia już nie.

Jeśli to ewidentne oszustwo to zamieść zdjęcie oferowanego korala, zdjęcie tego co przyszło i link. Zdjęcie paczki/opakowania z którego wyciekła woda też sie może przydać.

Niektórzy oferują wysyłkę na ryzyko kupującego i wtedy jeśli jest jakiś problem z pocztą (przesyłką) nie należy oczekiwać zwrotu kasy.Zawsze mozna kupować w sklepie, który daje gwarancje przesyłki.

Tak wyglądała paczka którą odebrałem z poczty.. na 2 fotce koral który miał mieć 15 cm...a co do składni to myślę że nie jest ona najważniejsza ani duże litery chciałem ostrzec przed nieuczciwy sprzedawcą jeśli komuś się przydało to super a czepić się można do wszystkiego

post-24040-0-08304100-1434870493_thumb.jpg

post-24040-0-90636600-1434870509_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pirotechnic - swoja drogą,jak Ci przeszło w deklaracji życie do morszczyny? Z tego co wiem to tylko ptactwo domowe i ozdobne,pszczoły i owady... Nawet na PKP nie biorą nic innego niż rośliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.