Skocz do zawartości
wilson

Czyścik

Rekomendowane odpowiedzi

Tunze 0220.015 Care Magnet Long szkoda tylko że nie pływa. ale nie zamienił bym na inny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tunze 0220.015 Care Magnet Long szkoda tylko że nie pływa. ale nie zamienił bym na inny

Ostatnio czyscilem szyby nim po 3 tygodniach, zeby nie stresowac ryb w ospie. Sam czyscik nie dawal rady, dopiero ostrzem ktore jest w zestawie dalo sie zeskrobac chodz nie bylo prosto, ale to nie wazne, wazne jest to ze ani 1 ryski chodz czyscilem w zdluz, wszesz i na ukos. Do mnie ma 2 wady

1 nie plywa

2 jest za maly

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Tunze 220.010 - ma plastikowe wymienne ostrza. Nie rysuje szyby. Jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej. Bardzo dobry produkt.

Posiadam ten czyścik i śmiało moge go polecić.

Ostrze zbiera wszystko bez wyjątku.


7718_7930.png

250L + 120L sump wystartował 13.9.2016

Ok 20kg skały

Siporax 13L

Szkło 100x50x50 przód i boki opti

Obieg Jebao Dct 6000 odpieniacz DIY na pompie New Jet 6000 i meshu made by Robas78 lampa 6x39 1xJebao rw-15

Dozownik Jebao dp-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Tunze 220.010 - ma plastikowe wymienne ostrza. Nie rysuje szyby. Jestem zadowolony.

To jest to samo co wyzej tylko do cienszych szyb

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tunze 0220.015 Care Magnet Long szkoda tylko że nie pływa. ale nie zamienił bym na inny

Ja polecam Tunze 220.010 - ma plastikowe wymienne ostrza. Nie rysuje szyby. Jestem zadowolony.

To jest to samo co wyzej tylko do cienszych szyb

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Czyli ten 0220.010 też nie pływa? To kicha... A miałem go kupić...

Ja mam:

http://erybka.pl/product-pol-2405-Zoolux-Skrobak-do-szyb.html.

Kosztuje 10zł i jest na wymienne żyletki. Śmiało mogę polecić.

http://allegro.pl/tetra-tetratec-gs45-skrobak-do-czyszczenia-szyb-i5185775569.html

trochę drogi ale w tych tanich rdzewieją żyletki

u mnie działa idealnie

polecam

Te chińskie żyletki faktycznie rdzewieją, ale jak wymienisz na takie "lepsze" to już nie tak bardzo.

Ja też mam taki czyścić na patyku z tych tańszych, ale akurat tego zoolux nie polecam. Połamał mi się w rękach na trzy części, a machnąłem tylko, żeby wodę strzepnąć (w nic nie trafiłem). Lepsze są te gdzie ten patyk, jest w przekroju okręgiem, a nie krzyżykiem.

Dla mnie to jest trochę inna kategoria. Patyk jest dobry na czyszczenie zakamarków, bądź dokładniejsze czyszczenie od czasu do czasu. Natomiast na co dzień to raczej magnes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak to mówią- "tak masz, jak dbasz". Ja mam tego "patyka" za dychę. Oczywiście żyletkę od razu wywaliłem. Nie macham nim żeby strząsnąć wodę i służy mi już w słodkowodnym grubo ponad rok. Nie ma powodów do narzekań. Za takie pieniądze???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.