Skocz do zawartości
tadzik443

Jaki telewizor wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

4k nie mam,a smuzenia nie widze nawet,jak nasi graja z Gibraltarem :p. A jesli chodzi o kupowanie tv na 10 lat,to bym sie za bardzo nie spinal,bo prawdopodobnie na czasie beda ekrany,o ktorych dzis nawet nikt nie mysli;).

baszurek nadaje mobilnie...

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o smugi tzn ze obraz zamazany przy szybkim ruchu. Gdyby moj sie ze tak powiem delikatnie nie zepsul to bym nie zmienial - moze za kilka lat :) to tak jak z akwarium najpierw mialem male zeby zobaczyc z czym to sie je, teraz mam wieksze i bardziej wymagajacy jestem, nie zmienie go dopuki sie nie przeprowadze. Tak samo z tv nie kupuje sie go co 3 lata chyba ze ktos jest bogaty :) i nie ma co z kasa robic. Wiadomo ze za 2 lata moze byc cos duzo lepszego ale tego sie nie przewidzi.

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko musisz sobie zdawac sprawde, ze teraz ciezko jest by tv wytrzymal 5 lat bez usterki.

a po 5 latach psuja sie coraz czesciej.


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 5? Moja lodowka tj amika zepsula sie po 2 latach i 1 miesiacu poszly 3 zawiasy z ktorych kazdy kosztowal ponad 120zl a cala lodowka kosztowala 1000 z groszami w promocji :) to sie nazywa dopiero zlom :> bede brac przedluzona umowe na 5lat niby obejmuje nawet czesci mechaniczne z winy urzytkownika ciekawe jak w praktyce to bedzie wygladac

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlatego - póki co jeszcze w Polsce 4K nie ma i jeszcze ze 2-3 lata nie będzie (a kto wie czy nie dłużej a jak się pojawi to i tak pojedyncze programy a wtedy sobie kupisz

8K hehe) - proponuje Ci - kup sobie tv z full hd.

Juz nawet nie oled ale po prostu led ( a i tak pradu za dużo nie będą ciągnąć).

A jak zrobisz to już tylko Twoja decyzja.

Pozdrawiam

Edytowane przez r_33 (wyświetl historię edycji)

IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem tv z lg mam nadzieje ze okaze sie lepszy od samsunga

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje zakupu:)

A jak w końcu kupiłem.

Podaj model:)


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lg 55ub830v myslalem nad samsungiem ju6400 ale podobno ten jest troche lepszy okaze sie w rzeczywistosci

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu i oby służył jak najdłużej.

Najważniejsze byś był Ty zadowolony z zakupu.

Póki co jak się sprawuje?

Jak działa ten upscaling?

A co do firmy Lg - to obecnie ja wszystko mam LG hehe (tv, blu-ray, monitor). Ja jestem bardzo zadowolony z tej firmy.


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomiedzy tamtym tv byla roznica taka ze tu jest matryca ips lepsze odwzorowanie kolorow 3d dodatkowo i wejscie na dekoder satelitarny mozliwosc grania na calym ekranie w 2 osoby na konsolach i to chyba wszystko

Jeszcze nie wiem wrocilem po 20 wiec nie wieszalem go lezy w pudelku jeszcze :)

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tv, bo ciekawy jestem.

Ostatnio kupowalem tv dla rodzicow (padlo na lg led 32 cale taki bez bajerow zadnych - ale musze przyznac,.ze obraz kosa) i widzialem na wystawie jakis tv 4k i bylo jakies demo puszczone - przyznaje obraz niesamowity, ilosc szczegolow ogromna - tylko, ze to bylo demo ale wrazenia bardzo pozytywne.


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam znac po paru dniach gdyz to jest 1 dzien i jestem z leksza poirytiwany :)

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Jak by Ci to powiedziec testy dobiegly konca tv powieszony dzis popoludniu. Godzina ok 24.30 tv idzie jak by to powiedziec do sklepu juz go nie chce paski sie zrobily matryca klekla lub inny bajer szal :) zastanawiam sie nad lg tak szybko nawet moja komorka sie nie zepsula.

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj szkoda - ale mysle ze to przypadek, ze sie cos takiego stalo.


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lg już trzeci rok i odpukać jest ok

Pozdrawiam Łukasz


375l z sumpem, Maxspect Gyre 150, 1x Jeba WP-25,Jebao DC 1200,Vertex Omega 180i,34kg skały, 6x 54W T5+ 60W Led multichipy, , auto dolewka, RO+DI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z forumowiczow moglby mi doradzic odnosnie tego co moge zrobic z tym faktem :

Kupilem tv 11.09 powiesilem tv 13.09 i go zalaczylem 1x chodzil od popoludniowych godzin do 00.30 ok 8h non stop ustawialem go i ogladalem.

Dzis tj. 17.09 bylem go oddac w media markcie sprawdzili go niestety usterki nie uznali bo jej nie bylo widac. Chcialem zwrocic calkowicie tv. Kierownik odmowil, jedynie zgodzil sie wymienic na ten sam model uwaga wystawowy bo tylko taki zostal. Musialem sie zgodzic czy ja mam prawo go oddac do 14 dni i prosic o zwrot kasy (kredytu)?. Powiedziano mi ze oni usterki nie stwierdzili po 30sec patrzenia w czarny ekran i ze to dobra wola sklepu media markt nie do idiotow czy mi wymienia lub oddaja kredyt kase.

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to zadzwonic Do Rzecznika Praw Konsumenta.

Bedziesz wiedzial co robic.


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko dobra wola sklepu.

Zwrócić nie zwrocisz, bo oni nie mają takiego obowiązku.

Zepsuty tv zgłoś bezpośrednio do serwisu LG w ramach gwarancji w Twoim mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest prawo wrotu do 14dni ?

Co do tv sprzedawca mowi tak 30dni testujemy w domu w razie czego mozna zwrocic oddac wymienic.

Serwisant - gdyby widzial usterke w ciagu az tych 30sec to bym dostal pieniadze.

Moim zdaniem dziekuje mu za to ze wogole chcialo mu sie te AZ 30sec poswiecic.

Dzis bede sie wiecej dowiadywac moim zdaniem tv ktory chodzil ok 8h wart pare tysiecy to nie tv tylko zwykly bubel.

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawo zwrotu nie dotyczy zakupów stacjonarnych, tylko Internet i jest teraz chyba 21 dni.

U Ciebie w Media pracują serwisanci LG?

Podejrzewam, że spojrzał na to zwykły doradca nie za bardzo kojarzacy o co chodzi.

I skoro nie dostałeś deklaracji testowania tv przez 30 dni na piśmie to zwykly wałek to był.

Jeśli wymienili Ci na sprzęt z wystawy i Ty na to poszedles to już po wszystkim.

Jeśli spece z Media nie widzieli problemu powinni pokierowac Cię do serwisu danej marki. Po to jest gwarancja. Oni nie mają podstaw prawnych by decydować czy sprzęt jest sprawny czy nie.

Warto poczytać o prawach konsumenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygladalo to tak :

- Wziasc ten tv kolejny raz zepsuty do domu, ledwo mieszczacy sie do samochodu zmarnowac czas i paliwo a pozniej wezwac serwisanta zeby mogl go wziasc i byc ogolnie bez tv a bylem tam od godz 17 do 21 z groszami co juz nic nie szlo zalatwic

- wymienic na wystawowy bo tylko taki mieli i martwic sie ile u nich juz chodzil miesiac lub trzy miesiace, po 3 lub 12h dziennie i ile u mnie pochodzi?

Moim zdaniem i tak cos tu jest nie tak.

To nie byla moja wina ze tv sie zepsul, poprostu stracilem zaufanie do kolejnej marki. Dlatego chcialem go zwrocic i jednak dolozyc ten tysiac wiecej i wziasc z samsunga.

Zadnej pisemnej gwarancji na testowanie nie dostalem ale czy wydajac ponad 5kafli na tv po tym jak pare godz pochodzil czy ktos by myslal inaczej ze to jest badziewie ? Ja rozumiem jak bym wlasnie bral z wystawy jak teraz zrobilem i pochodzilby nawet 2 h to bym to zrozumial bo nie wiadomo ile na sklepie juz dziala ale nie takie cos. Moim zdaniem powinni to wziasc w niedziele pojade specjalnie do media markt zobaczyc czy jest ten moj byly tv jezeli powiedza ze sie zepsul to bede inaczej z nimi rozmawiac bo to jest robienie ze zwyklego czlowieka w konia nic wiwcej bo wielkie korporacje najwidoczniej maja nas w powazaniu.

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak niestety jest. Na każdym kroku trzeba być świadomym swoich praw.

Kiedyś miałem podobną sytuację z tą samą firmą. Po roku tv zaczął wyświetlać zielony pasek przez środek. Nie wiozlem go do sklepu. Zadzwoniłem do serwisu, przyjechał serwisant, obejrzał, porobil fotki i pojechał. Na drugi dzień zadzwonił ze decyzją firmy mogą wymienić mi matrycę lub cały tv. Wybrałem pierwszą opcję. Za 48h gość przywiózł mi nowy tv (stary cały czas używałem) zabrał zepsuty i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek to sa wypalone pixele pewnie ida w pionie od gory do dolu takie mm paseczek. No coz bede probowac jeszcze cos z tym zrobic, trzeba tez walczyc o swoje, bo tak beda nas kopac w zadek i sie smiac, a tak przynajmniej bedziemy miec swiadomosc ze nic wiecej nie szlo zrobic.

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tadzik zwracałem już tuner i ostatnio laptopa po dwóch dniach od zakupu

nie miałem żadnych problemów, po prostu powiedziałem że nie spełnia moich oczekiwań

zrobiłeś błąd mówiąc że sprzęt jest uszkodzony, żaden sklep nie przyjmie zwrotu uszkodzonego towaru, taki sprzęt podlega naprawie gwarancyjnej

idź do punktu obsługi klienta i po prostu powiedz że chcesz zwrócić ponieważ jesteś niezadowolony z jakości wykonania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem jest jeszcze takie prawo jak :

Reklamacja z tytułu niezgodności towaru z umową.

Tylko ze rzecznik praw konsumenta nie odbieral telefonu ale poniedzialek tuz tuz wiec bede probowac

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak tam z tv załatwiłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.