Skocz do zawartości
MaciejK

Pompa dozująca

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możecie mi doradzić jaką pompę dozującą do płynów kupić??

Zastanawiam się nad Pacyfic Sun Kore 5.

Wykluczam pompy Jebao.

Czekam na propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że firma eb tech polska robi dobre pompy może ktoś używa i się wypowie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i gorąco polecam


400L w obiegu, Schuran 150 , 5 L siporax, lampa T5/led DIY . Zeovit

Start 01.07.2014

0305c8113b0ae8718c033163a3be9263u293a275.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Kore. Kupilem podstawowa wersje i jestem mega zadowolony. Precyzyjne dozowanie kropelkowe, bardzo prosty interfejs. Mozliwosc rozbudowania do automatycznej dolewki, mozliwosc dolozenia czujnika temperatury i w przyszlosci sterowania wiatrakami, mozliwosc automatycznej podmiany wody. Takze to nie tylko dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda taka, że każdy będzie chwalił to co ma. Mam ebtecha, ale jak zamawiałem to nie było jeszcze na Polskim rynku Jebao bo pewnie z racji ceny by na nią padło. Wielu ludzi je używa i chwali. Odpalam takową u ojca właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jebao jest głośniejsza i ma strasznie upierdliwą obsługę, ebtech jest dużo wygodniejszy dzięki aplikacji na PC


400L w obiegu, Schuran 150 , 5 L siporax, lampa T5/led DIY . Zeovit

Start 01.07.2014

0305c8113b0ae8718c033163a3be9263u293a275.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda taka, że każdy będzie chwalił to co ma. Mam ebtecha, ale jak zamawiałem to nie było jeszcze na Polskim rynku Jebao bo pewnie z racji ceny by na nią padło. Wielu ludzi je używa i chwali. Odpalam takową u ojca właśnie.

chwali ? Troszkę poczytałem forum to jebao jako dozownik nie bardzo ...zależy kto ile dozuje i na jakiej dokładności mu zależy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie za Kore przemawia to że z czasem można ją rozbudowywać i mnie wszytko w jednym. Ale z drugie strony jak się zepsuje to nie mamy pompy do płynów, dolewki i innych rzeczy które do niej podłączyliśmy.

Naprawdę ciężki orzech do zgryzienia tym bardziej że ceny są zbliżone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że firma eb tech polska robi dobre pompy może ktoś używa i się wypowie..

Mam i polecam. Firma polska w pełnym tego słowa znaczeniu, kontakt wzorowy, pełny support, dokładne dawki

i intuicyjne sterowanie - zwłaszcza przez bluetooth. Cena bezkonkurencyjna. Jakość - nic do zarzucenia.

ps. nie wiem jak inne pompy, ale mój model obecnie ma 4 pompy - mogę je rozbudować do

8 szt. Mogą być różnej wydajności. Co jest przydatne np. przy dolewce.

Edytowane przez dale (wyświetl historię edycji)

125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam aquatrend doser one evolution. Jest bardzo precyzyjny i prosty w obsłudze, tylko podstawą jest prawidłowe skalibrowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.