Skocz do zawartości
Waldi

Pomylili się o jedno zero ? ahahaha

Rekomendowane odpowiedzi

Juz od kilku miechow jest takie ogloszenie, albo przynajmniej podobne patrzac na cene, myslalem co tam moze byc, i kalkulujac ni w zab ni w oko nie doszedlem do tego dlaczego tak drogo. Moze dozywotnia gwarancja na ryby korale ?:))) Sadzac po tym co tam jest firmowe sklepy chyba by wzioly duzo mniej i dali by duzo wiecej i z wyzszej polki :) Fakt faktem sa ludzie na ktorych stac na wydanie takiego grosza...

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....

Fakt faktem sa ludzie na ktorych stac na wydanie takiego grosza...

.....

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

I o to w tym wszystkim chodzi .

Edytowane przez r_33 (wyświetl historię edycji)

IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz 500k to był taki z palca wyssany przykład a nawet niech zarabia 100k miesięcznie - to co? Nie stać go?

A takich ludzi, którzy zarabiają ponad milion złotych rocznie jest w Polsce prawie 15 tys:)

http://www4.rp.pl/ar...milionerow.html

A Ci nieco biedniejsi ;) - to co nie pozwolą sobie na taki zakup? Przestańcie mierzyć ludzi własną miarą.

Pozdrawiam

15K ponad milion czyli koło 100k na miesiąc. Zreszyą nawet Ci stanowią 0.04% populacji TO STRASZNIE MAŁO. I tak jak mówiłem u nas w kondominium tak najlepiej się nie żyje jak sądzisz.

Ta oferta nie ma sensu i jak widać nikt z niej nie skorzystał.

Nie nie pozwolą bo jak ktoś wyda 2 pensje na xoś co ma przebitkę 300% to się zastanowi

Edytowane przez SPS (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie napisałem o tym, że doświadczony jestem - przestań Waldi - już pisałem nie spinaj się tak.

A z drugiej strony a co z tego, że jak ktoś ma akwarium 30 litrów - to od razu świadczy, że nie ma nie mieć wiedzy czy doświadczenia o akwarium. Ostatni raz powtórzę nie mierz ludzi swoją miarą.

Przemawia przez Ciebie hipokryzja - weteranie :)

I już bez odbioru, bo i tak nie dojdziemy do porozumienia - a nie ma co się kłócić. A czytając Twoje wcześniejsze tutaj rozmowy na forum to zaraz jakimiś inwektywami we mnie zaczniesz rzucać ;) Więc szkoda prądu.

Pozdrawiam Cię.

Kompleksy to chyba masz własnie Ty - bo nie możesz przyjąć do wiadomości, że ktoś może inaczej robić/myśleć od Ciebie.

no właśnie pisząc tak obrażasz ludzi, którzy wydają taką kasę - choć ich nie znasz.

ja sie wcale nie spinam hehe

napiałem tylko że cena jest idiotyczna dla mnie,to mogłeś swoje napisać też zdanie tak?

ale baz atakowania innych i byłoby ok

a poza tym? co ty masz z tą miarą? ;)

ile razy można to samo pisać,no to jeszcze raz

to jest moje zdanie że to jest kwota idiotyczna za ogół całe to akwarium ,tyle

jak ktoś jest niedoświadczony i naiwny może myśleć inaczej,nikt nikomu nie broni


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15K ponad milion czyli koło 100k na miesiąc. Zreszyą nawet Ci stanowią 0.04% populacji TO STRASZNIE MAŁO. I tak jak mówiłem u nas w kondominium tak najlepiej się nie żyje jak sądzisz.

Ta oferta nie ma sensu i jak widać nikt z niej nie skorzystał.

Nie nie pozwolą bo jak ktoś wyda 2 pensje na xoś co ma przebitkę 300% to się zastanowi

Nie zrozumiałeś sedna sprawy albo ja nie zrozumiałem:)

Nie chodzi mi o to co tam jest zawarte (ze slaby sprzęt itp) - tylko o to ,że za taką cenę są ludzie co kupią sobie całe akwarium morskie a nawet i więcej wydadzą, by spełnić swoje jakieś tam hobbystyczne marzenie. Z dragonami w środku i innymi duperalami ;)

O to mi od początku chodzi.


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja :) Moze w cenie jest serwis akwarium prowadzony co tydzien przez kolejne 20 lat hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

jak ktoś jest niedoświadczony i naiwny może myśleć inaczej,nikt nikomu nie broni

Waldi!! Ale oni nie są naiwni. Jego nie obchodzi co tam jest - ma działać i ładnie wyglądać.

On zamawia i ma mu to chodzić - raczej nigdy tam nawet nie zaglądnie - no chyba, że z raz tak z ciekawości.

Jak się zepsuje - to zadzwoni i mają zrobić.

Jak się woda rozleje to sprzątaczka posprząta itd.

Dobrym przykładem jest program Tanked - przecież tam polowa klientów nie ma pojęcia co mają w środku itp. A płacą i po kilkaset tys dolarów.

Stosujemy skalę odpowiednią do naszego kraju i mamy te 200 tys złotych hehe

tyle - Ciach temat:)


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu udowadniam że nikt tefo nie kupi bo w Polandii mało osób stać na 200K na nic w tym 100K marży. Maks te 15 czy 30K a tak jak już pisałem ile osób znajdzie tą ofertę ilenosób interesuje się akwarystyką ike osób da się naciągnąć. A te 15K na 37mln naród to bardzo mało jak na ,,europejski" kraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu udowadniam że nikt tefo nie kupi bo w Polandii mało osób stać na 200K na nic w tym 100K marży. Maks te 15 czy 30K a tak jak już pisałem ile osób znajdzie tą ofertę ilenosób interesuje się akwarystyką ike osób da się naciągnąć. A te 15K na 37mln naród to bardzo mało jak na ,,europejski" kraj.

Wiesz mam w nosie czy ktoś to kupi czy nie - nie w tym sęk.

Mnie ciągle chodzi o to, że są ludzie co takie rzeczy sobie sprawiaja.

Zajrzałem na Ich stronę - i ktos sobie chyba kupił - większe i pewnie cena była większa:0


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest tak wysoka żeby została solidna marża dla sprzedawcy .Ten zestaw jest do wykonania za 50 000zł i zdecydowanie z lepszym osprzętem.

Spotkałem się z klientami dla których akwarium za 10 000zł to jak zakup bułek na śniadanie.

Edytowane przez LLS (wyświetl historię edycji)

Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LLS 10K to nie 200K w tym 150K bezsensownie wydanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

"Skała w odpowiedniej ilości, około 400 kg."

żywa ? x 40zł kilo i już masz 16 tys ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Skała w odpowiedniej ilości, około 400 kg."

żywa ? x 40zł kilo i już masz 16 tys ...

Myslisz ze przy zakupie 400kg bedzie po 40zl?:) a gdzie gratisy ? Jakis bonus ? :)

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może być to gruz z remontu portu w Indonezji za 20zł z rabatem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten baniak jest jak iphone za pare dobrych tysiakow nic nie ma ale wazne ze jest znaczek

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Myslisz ze przy zakupie 400kg bedzie po 40zl? :) a gdzie gratisy ? Jakis bonus ? :)

gratisy i bonus jest - ale nie dla nabywcy :p

Ten baniak jest jak iphone za pare dobrych tysiakow nic nie ma ale wazne ze jest znaczek

dokładnie - WYŁĄCZNIE dla tzw. "organizatorów sprzętowych" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie czepiał , jeśli znajdą się chętni to co im szkodzi dobrze zarobić? Faktycznie cena jest tak wysoka że budzi zainteresowanie wokół tej oferty.Ludzie codziennie przepłacają za paliwo ponad 50% i się na to godzą to czemu mają się nie zgodzić i tu?

To jest prawo wolnego rynku, jeden ma drożej drugi taniej.A ktoś kto u nich zamówi może po prostu nie wiedzieć co z kasą zrobić...

Myślę że cena samodzielnego montażu oscylowała by gdzieś 40tys-60tys w zależności od obsady i użytych materiałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam ukwiał na sprzedaz ,ładny czerwony quadicolor

za jedyne 5.000 zł może ktoś chętny?

co większość sobie pomyśli?

wszystko w temacie

ps.aha i mierze się własną miarą :rofl:

Edytowane przez Waldi (wyświetl historię edycji)

900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę tak. Pierwsze akwa kupiłem od tej firmy. Jako że nie zoriętowany byłem w temacie cen a za to napalony jak szczerbaty na suchary ;) zapłaciłem 7500 zł za ReefMax z szafką. Pan Jakub oczywiście zadowolony z klienta ( kto by nie był ). Niestety pomimo zakupów miał być serwis porady. Skończyło się jednak na gadaniu i nieodbieranych telefonach. Zlewka konkretna. Klient zapłacił niech spada. Teraz mam drugie akwarium 500l w obiegu za tą samą cenę. Jeśli macie za dużo kasy to można kupować. Taka moja dygresja na temat.

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, czy to uczciwe czy nie uczciwe to już odrębny temat, ale jak widać w mniejszej skali ale zdarzają się klienci na akwaria od tej firmy.

Pozdrawiam, Marek.


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena kosmiczna to nie ulega watpliwosci. Na pewno utrzymując solidna marze dałoby rade obciąć powiedzmy 60-80k...ale. Ktos kto zdecyduje sie na taka oferte to osoba, ktora prawdopodpbnie kompletnie nie ma pojęcia o akwarystyce a w szczególności o jej morskiej odmianie. Za to bardzo podoba jej sie spory kawalek rafy w domu/biurze- widziala cos takiego w telewizji i cos takiego chce. Kompleksowo, estetycznie, bajerancko i do tego przyjada i posprzataja')

Inna sprawa jest to ze dla Nas zakladanie takiego zbiornika byloby sama przyjemnoscia- kompletowanie sprzetu, montowanie hydrauliki, ukladanie skal etc. a przy tym poglebianie swojej wiedzy. My robimy to z pasji ale gdy ktos robi to dla kogos to niestety musi kosztowac.

Skala plus minus 16k...a jej przewiezienie, przeniesie, ułożenie?? To pewnie praca dla wiecej niz jednej osoby i nie na godzinkę czy dwie. To samo ma sie z kazdym elementem zakładania tego zbiornika w jakże niebagatelnej skali.

Na koniec zleceniodawca i tak potraktuje to jako za....scie bajerancii mebel, ktorym pochwali sie swoim znajomym

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostana zlecenie na 1 taki baniak w miesiacu i zyja jak lordowie lepiej niz w sejmie :)

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez tadzik443 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaa jeden w miesiacu chyba tadzik jak bank okradniesz i go sobie kupisz


80x35x40, LED PS black phyton 90w+ T5 24W Actynic, 2X tunze 6015, Deltec MCE600 Kolorowo miękko-lps-owo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heheh zejdz na ziemie ,u nas nie ma takich ludzi,jak Polaka coś interesuje to pochodzi koło tego kilka razy,obojętnie ile by miał kasy

to nie obraz za pół bańki ze kupi i powiesi ,nie nie uwierz mi :smiling:

to Polska nie Holywood

mimo wszystko nie zmienia to faktu że cena to kompletny kretynizm

1. Thorstein Veblen i jego teoria próżności.

2. Skąd masz wiedzę że nie ma w naszym kraju takich ludzi?

tapatalk>Gdańsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwisowałem baniak bogaczowi kilka lat temu,sknerus straszny,zejdzcie panowie na ziemie,czym ktos bogatszy tym bardziej skrupulatnie liczy kase,dlatego jest bogaty,to biedacy wydają kase nie zastanawiając sie czy jutro będa mieć co do gara włożyć.

Brat ma firme robi instaklacje elektryczne,przecietniak to i kawe zrobi i sie nie targują,a bogacze kombinuja jak koń pod góre by jak najmniej zapłacic za robote.

Myśle że cena zestawu jest wygórowana by było z czego zejść z ceny, przy targowaniu sie.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.