Skocz do zawartości
rafik73

Żółtek w opałach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie gdyż muszę się zmierzyć z pewnym problemem.

Znacie moje akwarium mam w nim 3 pokolce. Wiem , że za małe , wiem , że jestem sadystą itp....

Ale -Żółtek , Biały i Hepcio są ze mną bardzo długo i nie zamierzam się z nimi rozstawiać nawet jakby mi ANIMALS wpadł z CBŚ na chatę :)

Do póki Żółtek był tych samych rozmiarów co Biały i Hepcio wszystko było elegancko. Cwaniakował sobie miał ksywę KILER. Ale od momentu gdy jego koledzy go znacznie przerośli jest PIERDOŁĄ. Dostaje co jakiś czas kolca i ukrywa się po kątach. I tyle z KILERA zostało :(

Co zrobic?

1. Powiększyć akwarium -opcja dostępna dopiero za rok.

2. Pozbyć się Żółtka zanim nie dostanie śmiertelnego kolca

3. Dokupić 2 żółtki żeby rozklad agresji był na inne ...

????

Serio proszę o poradę - skłaniam się ku opcji nr.3 ale nie wiem czy ma sens.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Białobrody go głownie atakuje tak? Jeśli tak to powinieneś wiedzieć czemu :p zostaje opcja nr 1 opcja nr 3 tragiczna

Edytowane przez Manticorepl (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam

Manti

Uwaga: To co pisze na forum, jest moim prywatnym zdaniem, wynikającym z własnego doświadczenia. Czasem się mylę lub po prostu się z wami nie zgadzam. Przepraszam jak kogoś uraziłem.

"Moja jest tylko racja i to święta racja, bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza, ze właśnie moja racja jest racja najmojsza"

www.invoi.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Takie spostrzeżenie

Nie wiem jak by to było u ciebie ale możesz spróbować jak chcesz ;)

Jest fajne zachowanie Siganus vulpinus - dla mnie niesamowity rozjemca pokolców :)

Jak się zaczynają zaczepki - przyglądnijcie się co potrafi ta ryba zrobić w akwa ,wchodzi między ryby napina się i tamte się uspokajają(rozpływają po bokach)

Już nie raz takie zachowanie widziałem

Sam mam pokolce ostatnio je brało na zabawę - obydwa Acanthurus - "Borsuk" oczywiście im wyjaśnił co i jak :D

Takie moje spostrzeżenie

Pozdrawiam Daniel


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.