Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz mogę iść spać. Dobranoc.


Akwarium OW 120x60x60 + Sump 80x50x45h + Dolewka 40 l. / Deltec APF 600 na NJ 800 // Obieg Jebao DCT 8000 // Cyrkulacja 2 x Jebao RW 8 // Lampa Led Lumini glisten 150r2 + 120r1 // Grzałka Jager 250 wat // Sentry ATO //

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Taki będzie jak raz :secret:

https://www.youtube....yer_detailpage

Edytowane przez strugas (wyświetl historię edycji)

Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert moja się śmiała co na dobranoc oglądam :) ale taki byłby w sam raz dla szeryfa . Szeryf nie klej już tych chłodnic tylko smigaj w weekend na molo i te bałtyckie krewecie szukaj.

Zapomniałem napisać dobranoc :)

Edytowane przez Darecki (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szeryf nie podobaja ci sie roślinne akwaria a idziesz ścieżką, która prowadzi do roslinnego lecz słonowodnego. Tzn. Glonowego. Jak dla mnie to już wszystko wiesz co ci potrzeba. Masz odpieniacz sól i wodę. Wrzuć otoczatki z rzeki . xsenia przyrosnie bez problemu.

mobilnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szeryf nie podobaja ci sie roślinne akwaria a idziesz ścieżką, która prowadzi do roslinnego lecz słonowodnego. Tzn. Glonowego. Jak dla mnie to już wszystko wiesz co ci potrzeba. Masz odpieniacz sól i wodę. Wrzuć otoczatki z rzeki . xsenia przyrosnie bez problemu.

mobilnie

Kolego poszedłem dalej, otoczaki to ja przywiozlem sobie z wydm z Polskiego bałtyku no i są .

A co do glonów to widziałem juz te wasze akwa na różnych zdjęciach i też dużo do życzenia mają ,

A swoją drogą to czy ja musze mieć jakiś ideał, do tego może Panie z szympansem daj ten twój idealny zbiornik na zdjecia z przyjemnością obejrzę sobie ten wzór , ale zapewne nie bendę sie na nim wzorował .

Bo wiadomo plagiat to plagiat.


916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O masz.... Hehe. Jesteś niestety nie reformowalny. Ale masz rację, nie musisz mieć ideału. Ważne żeby cieszyło Twoje oko p. Szeryf.

Z przyjemnością obejrzę twoje sukcesy, które tak ukrywasz. i to cudo-odpieniacz wersja.... Xxx Pewnie jeszcze kilka wersji zrobisz i składa się całkiem spora kwota i zapewne starczyło by na prawdziwy odpieniacz.

mobilnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O masz.... Hehe. Jesteś niestety nie reformowalny. Ale masz rację, nie musisz mieć ideału. Ważne żeby cieszyło Twoje oko p. Szeryf.

Z przyjemnością obejrzę twoje sukcesy, które tak ukrywasz. i to cudo-odpieniacz wersja.... Xxx Pewnie jeszcze kilka wersji zrobisz i składa się całkiem spora kwota i zapewne starczyło by na prawdziwy odpieniacz.

mobilnie

Oj Kolego forumowiczu i acz zacny sasiedzie :

Ja nie mam czego narazie pokazać lecz Ty to co innego bo na pewno masz bardzo dobrze prowadzony zbiornik , tylko nie weim czemu odpowiadasz wymijająco . ja jeszcze zdąże pokazać a Ty ?

A co do odpieniacza działa super aż za super no i niestety tak wydałem 12 zł na kostkę lipową do niego bo przez dwa dni szukałem kawałka lipy i sie wkurzyłem i poszedłem kupiłem ostatnia z pólki . Zepsuła się po drugim dniu .

Teraz mam już swojej produkcji i normalnie jak patrzę na tą super oryginalną to mi się nie dobrze robi jaki chłam sprzedają w sklepach .

A co do kosztó to narazie 12 zł no i koszty prądu no i moja robocizna tutaj akurat to duże koszta , bo ja biorę 300 zł za 1h w robocie wiec.


916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno takich pierdół nie czytałem ,ale pomimo to kibicuje koledze w starcie akwarium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Ciechanowie jest to akwarium, w jakim sklepie? Aż jak będę u rodziny to podjadę zobaczyć czy rzeczywiście takie straszne

Edytowane przez DoK (wyświetl historię edycji)

Różnica między posiadaniem a życiem jest taka, że życie jest jedyną rzeczą, której nie możesz kupić za pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowilem ze to pobije mulapke na pysk :):)

Ten watek sprawia ze smiech sam sie rysuje na twarzy :)

Szeryf kiedy foty??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno takich pierdół nie czytałem ,ale pomimo to kibicuje koledze w starcie akwarium.

To nie czytaj daj se luz nie mam ochoty psuć każdemu dnia z tego powodu że nie ma o niczym pojecia i się tu wymandrza .


916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory , nie wytrzymałem , ale pewnie użyłeś sprężarki od tira, to spoko zwracam honor mogłeś zepsuć kostkę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


ca423fe0c577ab52c4072b862333e025u1247a1097.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowilem ze to pobije mulapke na pysk :) :)

Ten watek sprawia ze smiech sam sie rysuje na twarzy :)

Szeryf kiedy foty??

Muł łapka tak

A co to takiego

Hahah

Sory , nie wytrzymałem , ale pewnie użyłeś sprężarki od tira, to spoko zwracam honor mogłeś zepsuć kostkę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie mogę z was to żałosne jacy jesteście nie poradni życiowo .

Jak czytam te wypowiedzi i zdziwienia to naprawde aż przykro tego słuchać .

Nie będę komętować takich infantylnych wypowiedzi w tym temacie .

Muł łapka tak

A co to takiego

Hahah

Nie mogę z was to żałosne jacy jesteście nie poradni życiowo .

Jak czytam te wypowiedzi i zdziwienia to naprawde aż przykro tego słuchać .

Nie będę komętować takich infantylnych wypowiedzi w tym temacie .

do tego sprubujcie wypowiadać się w temacie .


916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz poważnie... każdy wytyka coś Szeryfowi, że to źle, że tamto nie tak... itp. itp. a ja uważam, że max. 6 miesięcy i będzie miał TOTM 'ma :smiling: i wtedy Wam kopary opadną.... acha tylko Szeryfie przed cyknięciem zdjęcia proszę zlituj się i zalej chociaż zbiornik do pełna, teraz niestety powinno to figurować jako namiastka paludarium... - chociaż to też jest fajna forma prowadzenia akwa:)

P.S

Tak już całkowicie poważanie.... zrób sobie tygodniowe ferie od pisania, i przestudiuj kilkanaście fotorelacji z zakładania akwariów - jest tego cała masa, myślę że wtedy zrozumiesz jakie "kankany" odpierdzielasz....

Powodzenia i głowa do góry akwa wcale nie musi mieć pieńka za 5 koła żeby było ładne!

Edytowane przez Walker (wyświetl historię edycji)

Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apeluję do moderatora o wyczyszczenie wątku ze zbędnego spamu produkowanego głównie przez nowych użytkowników forum. Rozumiem, że autor swoim stylem mógł na początku prowokować takie wpisy, ale ostatnio jego posty są rzeczowe,a że nie chce słuchać bardziej doświadczonych, to nie uprawnia świeżaków do zaśmiecania wątku.

Pozdrawiam, Marek.


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No weź nie daj się prosić pokaż jak pieni to cudo.


Akwarium OW 120x60x60 + Sump 80x50x45h + Dolewka 40 l. / Deltec APF 600 na NJ 800 // Obieg Jebao DCT 8000 // Cyrkulacja 2 x Jebao RW 8 // Lampa Led Lumini glisten 150r2 + 120r1 // Grzałka Jager 250 wat // Sentry ATO //

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta jeśli wam się wydaje że moja nie wiedza spowoduje że przestanę pisać to jest w błędzie , jak komuś sie nie podoba mój odpieniacz diy to jego sprawa niech pisze że brzydki albo co i wszystko a nie mi tu z jakimś "śmietikem zajeżdza na działkę"

Do tego wiele razy zwracałem uwagę tym co piszą OT .

.

No weź nie daj się prosić pokaż jak pieni to cudo.

A zrobiłem zdjęcia tego .

Sam jestem w szoku że to działa

.

Wiecie pokażcie mi swoje odpieniacze to sobie porównamy z moim , każdy szczegół wezmiemy po uwagę ok ?

Proszę o fotki.

na początek odpieniacze .

A co do Pana z "@"

Pan chyba da te zdjęcia czy to wstyd dla Pana ?


916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że też miałem problem z nową kostką lipowa bo puszczała więcej bombli bokiem niż przez drewno. Szeryf mógłbyś zdradzić jak produkujesz swoje kostki? Jak przygotowujesz drewno? Trzymam kciuki i pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra daje zdjęcia słabej jakości kostki lpowej i mojej oczywiście moja jest na zd nr. 2 i jest to prototyp.

Ale no dam zdjęcie też prototypu góry szeryfa 2003. jak pieni zaraz zrobie zdjęcia , ale czemu nie ma waszych ?

Daję zdjęcia mega profesjonalnej super francuskiej firmy , kostki lipowej.

Także odpowiedz któregoś tam z kolegów jest tu poniżej :

a co do mojego odpieniacza to zdjęcia będą po tym jak dacie zdjęcia swoich odpieniaczy ,

Ale powiem szczeże że coś długo wam idzie robienie tych zdjęż. (pewnie je teraz tam szorujecie i podmalowywujecie , uheheh )

Czekam czekam będzie to wspaniały i wielce pomocny gest z waszej strony, a do tego będzie niespodzianka .

Sory , nie wytrzymałem , ale pewnie użyłeś sprężarki od tira, to spoko zwracam honor mogłeś zepsuć kostkę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

O masz tam odpowiedz na zdjęciach i proszę cię jak coś piszesz to przemyśl to .

post-26210-0-27959900-1452629718_thumb.jpg

post-26210-0-21902900-1452629724_thumb.jpg

Edytowane przez Szeryf Hornet (wyświetl historię edycji)

916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyściutki jak chciałeś przed chwilą wyszorowałem

20141024 125123


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyściutki jak chciałeś przed chwilą wyszorowałem

Nie no teraz to mam ubaw ..

Kurde normalnie wy to chyba za bardzo serio te forum traktujecie

Sygen chłopie jeśli to prawdziwe twoje zdjęcie , to ja nie wiem jak ty kurde to szczoteczk,ą do zębów to myłeś .

Nonie spodziewał bym się po tobie tego .

No

ale no szacun a Rzadko daje szacun ,

No urosłeś w moich oczacg a początki konwersacji z tobą były trudne , no no ale no

Nie mogę wyjść z podziwu .

że ty pierwszy itd .

OK ale naprawde chodziło mi o pracujący ale swoją drogą takich też nie zaszkodzi .

Daj jeszcze zdjęcia pracującego i opisz w jakim akwa Tobie pracuje no i jakie on ma zalety i co to za model i ile kosztował .


916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie w Ciechanowie jest to akwarium, w jakim sklepie? Aż jak będę u rodziny to podjadę zobaczyć czy rzeczywiście takie straszne

W Brico. Jest to ekspozycja kostki aquamedic. Sprzęt fajny lecz zanim dojrzało wrzucili super euphyllie - ciemne polipy i białe tipy na końcach. Co tydzien schodziła jedna główka. :( teraz zostala jedna i moze przetrwa. Opiekują sie nim osoby z przypadku. Może z czasem zalapia o co chodzi. Każdy kto widzi pierwszy raz akwarium rafowe do konca tego nie rozumie. Tak jak ja kiedyś w Gdyni. Dziś uważam że tam sa same plagi ;)

Panie Szeryf . Nie mam odpieniacza w związku z tym ci nie pokażę.

mobilnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz co naprawde daję cie do znajomych normalnie nie spodziewałem się że ty dasz pierwsze zdjęcie myślałem ze to bedzie sylvia

czyściutki jak chciałeś przed chwilą wyszorowałem

Tak sobie go oglądam to pierwsze wrażenie to on robi taki widać fajne estetyczne wykonanie , aż mnie podkusiło aby se taki kupić ale nie o nie nie dla mnie te numery ale jak zadowolony w pełni jesteś /


916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no teraz to mam ubaw ..

Kurde normalnie wy to chyba za bardzo serio te forum traktujecie

Sygen chłopie jeśli to prawdziwe twoje zdjęcie , to ja nie wiem jak ty kurde to szczoteczk,ą do zębów to myłeś .

Nonie spodziewał bym się po tobie tego .

No

ale no szacun a Rzadko daje szacun ,

No urosłeś w moich oczacg a początki konwersacji z tobą były trudne , no no ale no

Nie mogę wyjść z podziwu .

że ty pierwszy itd .

OK ale naprawde chodziło mi o pracujący ale swoją drogą takich też nie zaszkodzi .

Daj jeszcze zdjęcia pracującego i opisz w jakim akwa Tobie pracuje no i jakie on ma zalety i co to za model i ile kosztował .

nie no nie myłem szczoteczką tylko pędzelkiem do brwi żony szybciutko

Edytowane przez Sygen (wyświetl historię edycji)

Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Brico. Jest to ekspozycja kostki aquamedic. Sprzęt fajny lecz zanim dojrzało wrzucili super euphyllie - ciemne polipy i białe tipy na końcach. Co tydzien schodziła jedna główka. :( teraz zostala jedna i moze przetrwa. Opiekują sie nim osoby z przypadku. Może z czasem zalapia o co chodzi. Każdy kto widzi pierwszy raz akwarium rafowe do konca tego nie rozumie. Tak jak ja kiedyś w Gdyni. Dziś uważam że tam sa same plagi ;)

Panie Szeryf . Nie mam odpieniacza w związku z tym ci nie pokażę.

mobilnie

O coś podobnego to jak co to ja

Następny szok !

U a mądrzył Pan u lala

No ciekaw jestem co tudziś jeszcze wyjdzie dziś 12 ale oj ostro idzie ten 13

No dobra da Pan zdjęcia zobacze jak wygląda akwa bez plag to przynajmniej sobie porównam za wzór postawie .


916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.