Skocz do zawartości
darekkuku

Tak wygląda wieloszczet . Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej zeby sie nie przysnil. Ten to juz chyba aktywnie poluje na ryby.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz taki okaz na patelke.


DSB-REFUGIUM-AQUAFOREST

 

POPRZEDNI ZBIORNIK MIEKASOW

Boże chroń mnie przed wlewaniem czegokolwiek do zbiornika !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że w nocy potrafi po domu chodzić.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zeby sie nie przysnil. Ten to juz chyba aktywnie poluje na ryby.

Ba, żeby tylko na ryby... Ja bym o kota i psa się obawiał :)

Słyszałem że w nocy potrafi po domu chodzić.... ;)

Coś w tym moze być. Kiedys widziałem jak u mnie siesział w skale przy tylnej ścianie jeden koniec, a drugi (przedni) koniec siedział w kominie i wyjadał coś. Miał koło 30 cm (wyciągnięty). Ale od jakiegoś pół roku, nie widzę ich zupełnie w akwarium.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zauważyłem u mnie takiego grubaska (jak mały palec u ręki ) chciałem go wyciągnąc ,ale nie udało się . Tak się zakotwiczył w skale ,że teraz mam dwa .


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Takiego gagatka ok 1.5m jakieś 4 miesiące temu wypuściłem na wolność ze swojego baniaka.

Wcześniej upolowal parę rybek nie wspominając o krabach,ślimakach i krewetkach.

Pozdrawiam

Robert


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie straszcie młodzieży :)

takiego killera to raczej ciężko trafić

najbardziej popularne są takie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie krewetka bokserka tylko czeka na takie kaski jak chwyci takiego to lata po cOuntry zbiornik i się chwali potem ucina po kawałku i zajada...oczywisoce nie mówię tu o potworach długości pół metra


80x35x40, LED PS black phyton 90w+ T5 24W Actynic, 2X tunze 6015, Deltec MCE600 Kolorowo miękko-lps-owo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bydle, wolałbym takiego potwora nie znaleźć w akwarium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak wyjdzie z akwarium to i psa wp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie z akwarium to i psa wp...

No nawet mnie nie strasz. Właśnie zaczynam się zastanawiać czy nie ubić u mnie bo mam kilka a jeden to ponad 10cm już ma.


Akwarium OW 120x60x60 + Sump 80x50x45h + Dolewka 40 l. / Deltec APF 600 na NJ 800 // Obieg Jebao DCT 8000 // Cyrkulacja 2 x Jebao RW 8 // Lampa Led Lumini glisten 150r2 + 120r1 // Grzałka Jager 250 wat // Sentry ATO //

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie dlatego ja wszystkie wieloszczety wyrzucam do kibla, jak tylko jakiegoś złapie, brzydkie to to a po co ma zabierać jedzenie wężowidłom i ślimakom kopiącym, ot po prostu kolejna plaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to nieszczęście mieć takiego w akwarium, wyjadał zoa, całą xenie też zeżarł. Tylko mój był czarny, żeby go wyciągnąć musiałem całą skałę wyjmować. Strach było go łapać.


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O masakra. A ja przezywalem gdy wylowilem 30cm "bydle"... a tu sie okazuje, ze to byl pikus...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jednego takiego delikwenta, żyje sobie w dziwnej symbiozie z pistoletowym złodziejem szczepek w jednej jamce.... :shuriken:


8500006d59c35e020df4373662c10630u1259a1107.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to nieszczęście mieć takiego w akwarium, wyjadał zoa, całą xenie też zeżarł. Tylko mój był czarny, żeby go wyciągnąć musiałem całą skałę wyjmować. Strach było go łapać.

Ja podejrzewam ze tez wieloszczet mi wcina szczepki tylko jak panietam ze jak kupywałem skałe widziałem raz go jak odwracałem ja w domu by skubaniec czerwony i gruby jak palec i za chwile jak chciałem go wyciągnąć to wpakował sie głeboko w skałę i tak go widziałem a nie chciałem psuć jej pomyślałem ze w nocy go dorwe ale nie tak w 30 jak miałem znikła mi anthelia szczepka ,teraz jak skała jestw nowym akwarium totezobok tej skały ponad tydzień leżała szczepka jej i znikła prubowałem szukać ale jest gdzies pewno miedzy skałami nie widać jej podejrzewam tez kraba włochatego ale ten jest mały wcina glony lub babkie żółtą ,a korale które mam przyklejone do skały wszystko ok jest jak i ryby moze jakos stynka w nocy skłonić go do wyjscia jesli to wieloszczet ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam podstawy sądzić, że u mnie wieloszczety dobrały się do wezowidła bo brak mu jednego ramienia i jest ono ewidentnie wygryzione z reszty ciała...wężowidło się zregenruje ale mam bokserkę to może sie weźmie za robale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.