Skocz do zawartości
stf

Chyba już przyszła pora :)

Rekomendowane odpowiedzi

Solanka :) 275 plus sump ;) co więcej chcecie wiedzieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz odgrodzic odpieniacz od swiatla, bo niepotrzebnie zarosnie algami wapiennymi.

Mozesz zrobic zdjecie lampy od dolu ? :thumbup:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś ładnie ta skalę poukladal to by było git narazie wyglada jakbyś wiadrem do akwarium gruz wsypal


80x35x40, LED PS black phyton 90w+ T5 24W Actynic, 2X tunze 6015, Deltec MCE600 Kolorowo miękko-lps-owo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem ze oswietlenie na ulicach Gdanska ukradli i wszystko jasne, warto by bylo jeszcze podlaczyc pod miejskie napiecie.

Po za tym pieknie panie kolego, Stani mnie teraz zmobilizowal do zrobienia czegos co od 10 mc zapominam

Oslonic odpieniacz.


DSB-REFUGIUM-AQUAFOREST

 

POPRZEDNI ZBIORNIK MIEKASOW

Boże chroń mnie przed wlewaniem czegokolwiek do zbiornika !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam oświetlenie walcowni huty katowice, a ułożenie skały na wzór składowiska koksu do wielkiego pieca - czyli wszystko cacy. Się czepiacie bo zazdrościćie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampa mistrz !


Akwarium 300 litrów 120x50x50 przód OW + sump 100lwody , Odpieniacz H&S 150, Grzałka Fluval E 300 W, lampa led DIY 200w, żywa skała 15kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś więcej o lampie i sprzęcie no i o obsadzie :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


150x50x60h; sump 87x40x45h; PS BP 2x160W; Jecod 6000; Hydor performer Duo 1000 na jednej pompie Aquabee 2000; Tunze 6015,6065;dolewka ebtech; kilka glonów w sumpie:) Teco TC 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba abw go zgarneła za lampę :police: może to ksenon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kuwa.....ale lampa.... :thumbup:

W czołgach chyba mniejsze montują....


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam lampe t5 plus led. Tak mi sie przynjmniej wydaje po zdjeciu calosci i odbicie na wodzie. A obudowa to chyba pochlaniacz kuchenny :).

Kazdy ma swoja wizje :)

Pozdrawiam mobilnie


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że lampa pasuje do wystroju wnętrza. Coś mi mówi że komponuje się w całość pomieszczenia. Co zaś do wystroju wnętrza, to ma swój urok. Aparat nie zawsze oddaje kształt, spłyca głębie. Ja u siebie jednak nie dam tak niebiesko. Może i ma to swój urok, ale nie w moim typie.

Jednak jeśli się właścicielowi podoba - to o to chodzi przecież :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze ta obudowa do lampy jak kupiona w sklepie a nie z odzysku kosztowala niwiele mniej niz firmowa lampa do morskiego. Ale duzy plus za taka, fajowska jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apart ciut kłamie bo tele robiłem fotkę i mało starannie. Lampa jest z odzysku i wsadzona jest do niej samoróbka i 2 panele z zetlight z poprzedniego zbiorniczka.

Jeden żarnik się przepalił i ciut mocno na niebiesko Daje.

7cc55c5cf17616447c221cfb4095c5e8.jpg3e946e5955340983c9fe5d21c0a99917.jpg8a0dc93d66c82186928261ab62ede997.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliłeś chyba wszystkich tą lampą supe!! Orygilnalna:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to nie ATI albo inne cudo ale daje radę :D

A ja myślę że lampa pasuje do wystroju wnętrza. Coś mi mówi że komponuje się w całość pomieszczenia. Co zaś do wystroju wnętrza, to ma swój urok. Aparat nie zawsze oddaje kształt, spłyca głębie. Ja u siebie jednak nie dam tak niebiesko. Może i ma to swój urok, ale nie w moim typie.

Jednak jeśli się właścicielowi podoba - to o to chodzi przecież :)

Słuszna uwaga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalnie i ciekawie :) a jak z funkcjonalnością? nie uderzasz się w głowę przy karmieniu?

Ja myślałam, żeby upchac radiator z diodami do obudowy zwykłej lampy rastrowej, ale teraz się zastanawiam, że będzie banalnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się ludzie co potrafią zrobić coś z niczego. Lampa jest ekstra i pasuje do wystroju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co niektórym zazdrość podskoczyła. Ale to nie jest mój problem :)

Fajnie ze są ludzie co potrafią docenić cos więcej niż markową naklejkę na sprzęcieI żeby dolać oliwy do ognia :D szafka też samoróbka ;)

0f187cdbd00c279225c5708aabd45b89.jpg

Edytowane przez stf (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysł super - i ta obudowa ma swoje zalety poza oczywiściem byciem dopasowaną do pokoju - super pomysł - można wsadzić spore wiatraki wolnoobrotowe a odbłyśniki do T5 i stateczniki jakby co da się kupić oryginały - mówię o ATI lub nawet lepsze :) a ledy... no cóż - nie znam się na tym ale na bank się da :)

Edytowane przez Kroczek (wyświetl historię edycji)

OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, że całość zestawu jest idealnie skomponowana z całością mieszkania, a, jaki fun był ostatnim razem jak przerabialiśmy lampę :D Zdjęcia w ogóle nie odzwierciedlają tego jak akwarium wygląda na żywo :) Zajadę do kolegi to zrobię ładny opis akwarium do leniwy jest :D

edit:

Lampa ma chłodzenie sterowane więc jest dobrze. Ta lampa to pikuś do tego co jest na suficie w tym pokoju :D

Edytowane przez Dantee (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, żeby spełniało swoje zadanie, a jak jeszcze pasuje do całości wystroju pomieszczenia, to już bomba.

A w sumpie jest to, co trzeba :)

Może ta lampa zapoczątkuje nowe trendy nie tylko w obudowie oświetlenia, ale także aranżacji otoczenia akwarium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wyczucie z tą lampa :) fajny projekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Hali jest hqi 400 wygladaja dokladnie tak samo, zawsze jak jestem na produkcji zerkam na gore i tak mysle jak bym cie powiesil nad zbiornikiem to wszytkie korale powychodzily by ze zbiornika :thumbsup:


DSB-REFUGIUM-AQUAFOREST

 

POPRZEDNI ZBIORNIK MIEKASOW

Boże chroń mnie przed wlewaniem czegokolwiek do zbiornika !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.