Skocz do zawartości
ILUZJONISTA

Nowe Akwarium 250l.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Na początku krótko o sobie. Mam na imię Marcin, lat 40 i mieszkam w Detmold (Niemcy). Od dawna miałem ochotę na posiadane solniczki ale zawsze był brak funduszy. A przy czwórce dzieci nigdy nie dało się nic odłożyć. Po przeprowadzce do Niemiec nagle znalazły się pieniądze i czas powoli stoczyć walkę z założeniem wymarzonego od lat akwarium.

Na początku jak wiadomo trzeba zakupić akwarium i tu już jest problem bo w moim rejonie jakoś kiepsko z akwariami. Więc poszukuję dobrego szklarza w Polsce z możliwością przewiezienia - wysłania zbiornika do Wrocławia. Z Wrocławia sobie już przywiozę do siebie.

Wymiary zbiornika:

Myślę o standardzie czyli 100x50x50 z przednią i prawą szybą opti, komin po lewej stronie w tylnim rogu.

Nie ukrywam, że nie mam projektu bo po prostu na tym się nie znam. Czy mógłby mi ktoś pomóc w tym temacie?


2cacc2e5b32ec2346ce6b46039b7f7acu1292a15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje 100x60x60 jesli jest możliwość a roznics będzie ogromna :) mysle ze firma ktora by się podjela może pomoże prY projekcie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szukam porządnej firmy. Gdzieś tu widziałem temat gdzie forumowicz zachwalał dobrego szklarza z Pomorskiego ale za cholerę nie mogę znaleźć tego tematu. Ponoć szklarz dobrze znany w świecie użytkowników akwarium.


2cacc2e5b32ec2346ce6b46039b7f7acu1292a15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przemek ze Szczecina, moim zdaniem robi najlepsze akwaria:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szukam porządnej firmy. Gdzieś tu widziałem temat gdzie forumowicz zachwalał dobrego szklarza z Pomorskiego ale za cholerę nie mogę znaleźć tego tematu. Ponoć szklarz dobrze znany w świecie użytkowników akwarium.

Przemek - LLS. Do wykonania nie ma się gdzie przyczepić. Możesz próbować w e-rybce - dowiozą. Możesz szukać aqua medica. Ale jestem pewien że LLS wypadnie lepiej jakościowo i cenowo.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie w Szczecinie wiąże się z długim czekaniem.Ja na swoje zamówienie czekam już prawie dziesięć tygodni.I prawdę mówiąc nie mam pojęcia kiedy otrzymam swoje zamówienie.Od pięciu tygodni,jak tylko uda mi sie dodzwonić dostaję informację,że akwarium stoi gotowe i już wysyła.W sobotę dostałem e-maila, że w poniedziałek otrzymam serię zdjęć do oceny a na wtorek jest już zamówiony transport.Wyszło jak zawsze.Zabawa w kotka i myszkę, tylko pytam się "po co??".Pięć tygodni słuchania dziwnych wymówek lub obietnic z których nic nie wynikało sprawiło, że jestem negatywnie nastawiony na tą firmę.Ale możliwe,że to pojedynczy przypadek a reszta klientów jest zadowolona z obsługi klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestes sam . Obsluga klienta lezy na calej lini . P


zbiornik 120x60x60 +sump . odpieniacz Sebastek czarna perla na Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040 , cyrkulacja wp-40 rw-15 , obieg Jebao9000 , oswietlenie Gieseman Matrix II 8x39w . 

8744f73183d58f0a59fb88f54dc034b6u1589a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek Was po prostu uczy najważniejszej rzeczy w morszyźnie - cierpliwości :D

Ja też z przebiegu realizacji byłem niezadowolony ale jak zobaczyłem łączenia, szlify to mi przeszło - warto było zwłaszcza, że cenowo mi wyszło 50% tego co u konkurencji. Następne pewnie też zamówię u Przemka.


Acropolis 800L ++ na ZEOVIT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagacie bardzo duzo od Przemka. Na prawdę nie da się szybko, porządnie i do tego tanio. Gdyby miał robić akwaria szybciej, jednocześnie odpisując na wszystkie maile i odbierając telefony od rana do wieczora, to musiałby ludzi zatrudnić, zapłacić im i już nie byłoby tanio. Jak chce się szybko, to trzeba więcej zapłacić, nic w tym dziwnego. Nie zamawiałam akwarium u Przemka, ale na temat jakości wykonania czytam tu same dobre opinie. Myślę, że Przemek jest dobrym wyborem dla ludzi, którzy liczą się z groszem, chcą mieć dobry towar i nie spieszy im się.

Robiłam swoje w erybce, bo chciałam szybciej, ale to i tak trwało 3 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko jak sie pisze ze bedzie za dwa dni wysylane bo jest juz gotowe a nastepnie jest cisza i nie odbieranie tel. a ty nadal czekasz . To chyba jest to oklamanie i olanie klienta .


zbiornik 120x60x60 +sump . odpieniacz Sebastek czarna perla na Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040 , cyrkulacja wp-40 rw-15 , obieg Jebao9000 , oswietlenie Gieseman Matrix II 8x39w . 

8744f73183d58f0a59fb88f54dc034b6u1589a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ibiza ja mam tak od pięciu tygodni.A dzisiaj usłyszałem,że całe opóźnienie jest z mojej winy bo zaliczkę zapłaciłem miesiąc po złożeniu zamówienia.Prawda jest taka,że zaliczkę wpłaciłem tydzień później ale tylko dlatego, bo nie mogłem doprosic się o numer konta do wpłaty.Możecie oczywiście bronić Przemka,ja pisze o swoich doświadczeniach z tą firmą.Nigdy nie spotkałem się z taką arogancją i zbywaniem klienta na każdym kroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nawet nie odpisali na zapytanie ofertowe. Po telefonie obiecali,że odpowiedza i do dzisiaj nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.