Skocz do zawartości
JAGUAR

Green moray .Czy jest tu szczęśliwiec który ją ma lub miał ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Noszę się z zamiarem zakupu mureny zielonej mam Murene zebre ale chciałbym poznać doświadczenia innych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście żeby ktoś nie zarzucił mi małego zbiornika wspomnę że pod koniec roku planuje zmianę na ok. 1000 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak o tą wiesz ja nurkuje trochę w życiu miałem okazje ją dotykać .Wszedł mi do głowy taki pomysł ona plus 3/4 duże inne ryby same miękasy ewentualnie lpsy

Zbiornik w sumie mogę i większy zrobić miejsce jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wstępnie u Jadwigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pochwal się nią jak już trafi do baniaka


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz zerknij na zebre a green moray mam mieć w kwietniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bajka! karmienie mureny z ręki!


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie . Potrzebowałem trochę czasu na to

Muszę się wciągnąć trochę w technikę przesyłu tu filmików i zdjeć a wogóle nagrać coś może lepszym sprzętem bo iPhone trzymałem na stojąca i na telefonie ogłada sie fajnie ale na kompie obcięte są boki

Jak podałem jej czasem ze szczypiec to jest ostrzejsza w zachowaniu a z ręki zachowuje sie spokojnie z dystynkcją i klasa może jest poprostu ostrożna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dla mureny zbiornik musi byc szczelnie zakryty?

zakryty nie koniecznie.... ale na pewno wskazana korona , oraz zasłonięty siatką komin .


200x70x60 + 240L.sump , ośw.T5 10x80W ,cyrkulacja 2x tunze6080 + 2x JVP102 ,obieg tunzemaster10076.03 , odpieniacz skimz sv253 , reaktor wapnia

START: grudzień 2007r.4733_4750.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zabezpieczony komin plus korona plus zasłonięta szczelina pomiędzy ścianą a akwarium tak sie przygotowałem bo sie naczytałem powiem tak nie było to potrzebne no może kwestia zabezpieczonego komina ona nie jest głupia żeby wychodzić z wody ponadto wogóle ją to nie interesuje jeśli chodzi o zebrę bo zauważyłem po zachowaniach innych gatunków że powiedziałbym są bardziej pobudzone głupsze to może złe słowo ale coś w tym jest hahahhahaha. Z zebrą już jakieś małe doświadczenie mam mogę się podzielić i przypomne iż pływa w zbiorniku rafowym z przeróżną obsadą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.