Skocz do zawartości
gnom

Aquario, Jebao i gwarancja.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Miałeś ?? używałeś?? że z góry zakładasz że to tandeta??

miałem, używałem i wy..je..ba..łem to g..wo :)

Edytowane przez mario_mario (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem, używałem i wy..je..ba..łem to g..wo :)

jebao chwale jeśli chodzi o pompy obiegowe,falowniki przynajmniej te co mam mogły by być cichsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak wielu z nas jestem posiadaczem sprzętu tej firmy podczas użytkowania cyrkulatorów WP 25 raz reklamowałem jeden z nich gdzie wymieniony został stojak po upływie około 20 miesięcy pracy. Do chwili obecnej przez 6 miesięcy wszystko jest ok. Jeśli chodzi o sklep Aquario reakcja z ich strony na reklamację zakupionego CP 40 który pracował głośno zaraz po zakupie wręcz ekspresowa wizyta w sklepie prośba obsługi proszę chwilę poczekać i za 15 min odebrałem naprawioną pompę. Więc jak dla mnie podejście sklepu pełna profesja. A sprzęt z tej firmy uważam że względu na cenę za dobry. Moim zdaniem z uwagi na przystępną cenę pozwala wielu z nas na zajęcie się tym hobby. Jego awaryjność wynika według mnie także z ilości jaka jest sprzedawana biorąc pod uwagę że sprzedajesz towar firmy X w tysiącach sztuk zdarza się kilkaset reklamacji i niezadowolonych klientów natomiast sprzęt firmy Y sprzedany w ilości kilkuset sztuk w tym kilka awarii tłumaczy się przypadkiem a z matematycznego punktu widzenia jest to to samo tylko mniej niezadowolonych klientów i tym samym wiadomości o tym. Wiadomo, że jest także sprzęt z tak zwanej górnej półki, który ze względu na cenę wręcz musi trzymać klasę jednak coś za coś i nie wszystkich na niego stać. Pozdrawiam wszystkich Artur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

"Tester" dzięki za ostrzeżenie - dbaj o język polski dalej :) Pozdrawiam

Ponieważ mnie zablokowałeś i nie mogę do ciebie wysyłać wiadomości to pokaż mi palcem gdzie piszę w regulaminie, że "kropkowane wulgaryzmy są ciągle wulgaryzmami" ???

Chyba nad interpretowałeś regulamin.

Sory, że wcinam się z takim sprawami w tym wątku, ale gdybym mógł napisać wiadomość do Testera to by tego tutaj nie pisał.

Edytowane przez mario_mario (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem, używałem i wy..je..ba..łem to g..wo :)

to jakie pompy są takie cudowne? I nie chińskie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie ma tych cudownych, i nie wszystkie są chińskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jakie pytanie taka odpowiedź.Masz net to sobie poszukaj.

:welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No odpowiedz na pytanie? Podaj marki.

Wiem że się powtarzam, ale zostaw trola. Nie karm. Może sobie pójdzie...


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć tylko tyle że udając sie do tego sklepu trzeba wiedzieć co sie chce kupić i ile bo jak sie jest nie zdecydowanym albo liczy na pomoc obsługi to cię mogą władować na ładną mine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię u nich zakupy od lat i zawsze zdaje się na obsługę, doradzą, rezpakują , pokażą, włącza i dadzą pomacać. Zawsze wychodzę zadowolony z zakupów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, reek napisał:

Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć tylko tyle że udając sie do tego sklepu trzeba wiedzieć co sie chce kupić i ile bo jak sie jest nie zdecydowanym albo liczy na pomoc obsługi to cię mogą władować na ładną mine

Masz duże doświadczenie jak na 13 postów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Dantee napisał:

Masz duże doświadczenie jak na 13 postów :)

Wytłumacz mi co ma 13 postów do kupowania w sklepie?

I jakbyś choć trochę sie wysilił to byś wszedł na ich stronę i zobaczył ze nie sprzedają wyłącznie towaru do akwarystyki morskiej  

Edytowane przez reek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem ostatnio z reklamacją zasilacza do lampy T5, dostał przebicia i lekko "kopał". Podszedł do mnie właściciel i po krótkiej rozmowie dostałem nowy od ręki. Zero problemów, a obsługa b.dobra 5+. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamowałem CP 40 . Nowy sprzęt otrzymałem bez problemu i bez żadnych komplikacji , obsługa na 5 + . Dla mnie super. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez reklamowałem cyrkulator. Wymiana na nowy bez żadnego problemu. Sprawdzili na miejscu uszkodzony i wymienili od ręki na nowy.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.