Skocz do zawartości
dampus

Lumini smart controler

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie potrzebuje pomocy w ustawieniu oświetlenia przy pomocy sterownika lumini smart controler. Najlepiej instrukcja PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PL nie ma (nie znalazłem) ale to znowu nie jest takie trudne :) . Tu masz linka do instrukcji EN w .pdf

http://www.luminiaqu...port/download/#

Edytowane przez Kajtek77 (wyświetl historię edycji)

Akwarium OW 120x60x60 + Sump 80x50x45h + Dolewka 40 l. / Deltec APF 600 na NJ 800 // Obieg Jebao DCT 8000 // Cyrkulacja 2 x Jebao RW 8 // Lampa Led Lumini glisten 150r2 + 120r1 // Grzałka Jager 250 wat // Sentry ATO //

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi z funkcją burza? Czytałem że jest, jak to symulować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w necie to znajdziesz filmik jak to wygląda ale chodzi o to że masz efekt piorunów. Z tego co wiem to spoko to wygląda jak masz ciemno w pomieszczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Programowalny masz tylko tryb "auto" . W tym trybie możesz ustawić jak lampa ma świecić w ciągu 24h . Tryb burzy możesz ustawić tylko w trybie "manual" . Powiedzmy mamy 20.18 klikasz na tryb burzy i ON na 20.20 a OFF na 20.25 i przechodzisz do trybu manualnego . Twoja burza trwa 5min :) .

Generalnie ten sterownik d..y nie urywa i nie ma co poszaleć ale ale wschody , zachody, tryb nocny, idzie fajnie ustawić. Może ktoś ma wersję Wi-Fi i się podzieli możliwościami ustawienia spod PC.


Akwarium OW 120x60x60 + Sump 80x50x45h + Dolewka 40 l. / Deltec APF 600 na NJ 800 // Obieg Jebao DCT 8000 // Cyrkulacja 2 x Jebao RW 8 // Lampa Led Lumini glisten 150r2 + 120r1 // Grzałka Jager 250 wat // Sentry ATO //

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy w wersji z Wi-Fi jest możliwość ustawienia tego na "auto" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić Wi-Fi ale jest na dzień dzisiejszy nie osiągalny w pl. Dystrybutor się wycofał. Zaczynam kapowac pomalutku sterownik. Rodzi się następne pytanie: jak świecić w akwa dojrzewajacym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale spróbuj to kupić. Na akwarystyczny wyraźnie pisze brak towaru, a w Poznaniu mówią że to dobro lux którego nie muszą mieć na stanie żeby wystawić oferte. Jak ktoś ma na sprzedaż to biorę:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście w akwarystycznym 24 brak towaru.

Ale w reef-poznań wydaje mi się że powinno być skoro jest wystawione ale nie jestem pewny

I jak się nie mylę to regulamin allegro nie pozwala na wystawianie towaru którego się nie posiada. Czyli powinno być . Jeśli się mylę to proszę o poprawkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Rzeczywiście w akwarystycznym 24 brak towaru.

Ale w reef-poznań wydaje mi się że powinno być skoro jest wystawione ale nie jestem pewny

I jak się nie mylę to regulamin allegro nie pozwala na wystawianie towaru którego się nie posiada. Czyli powinno być . Jeśli się mylę to proszę o poprawkę

nie mylisz się - jest dostępne 8 sztuk

(jeżeli sprzedawca nie dostarczy towaru to można go sądzić o odp. raporcie do allegro nie wspominam - za takie numery zamykają konta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jakby była ostatnia sztuka to zawsze można "stwierdzić" sprzedała się w sklepie stacjonarnym/testowaliśmy przed wysyłką i jest wadliwa - ale jak jest wystawione 8 - to nie ma przebacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy wyżej wymienionej sytuacji z 1 szt zawszę można poprosić o dowód sprzedaży lub zdj uszkodzonego sprzętu aby sprawdzić autentyczność informacji. I wydaje mi się że wtedy też możesz żądać zamówionego towaru .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona z konkretnym sterownikiem się nie chce włączyć więc nie wiem czy to kwestia braku towaru czy awarii na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

zauważyłem - czasem się otwiera a czasem nie - da się od razu dodać do koszyka - więc jest w systemie czyli na stanie też powinno być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ale 550 zł to chyba przegięcie. Generalnie z elektroniki jestem totalne Zero ale się zastanawiam czy dało by się ten normalny przerobić na wi-fi albo mając orginalne oprogramowanie od lampy na PC zrobić taki samemu ???


Akwarium OW 120x60x60 + Sump 80x50x45h + Dolewka 40 l. / Deltec APF 600 na NJ 800 // Obieg Jebao DCT 8000 // Cyrkulacja 2 x Jebao RW 8 // Lampa Led Lumini glisten 150r2 + 120r1 // Grzałka Jager 250 wat // Sentry ATO //

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiecie co ale 550 zł to chyba przegięcie. Generalnie z elektroniki jestem totalne Zero ale się zastanawiam czy dało by się ten normalny przerobić na wi-fi albo mając orginalne oprogramowanie od lampy na PC zrobić taki samemu ???

tak i raczej zmieścił byś się w stówce - może półtorej jak ma być ładnie :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia 130zł różnicy pomiędzy Smart a Master ( wi-fi ) Więc decydując się na te lampy warto się najpierw orientować że na sterownik też trochę wydamy.

A co do kombinowania z sterownikiem to nie znam się i nie jestem w stanie odpowiedzieć.

I należy dodać że masz gwarancję na to jak ma to działać kupując gotowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas te lampy są sprzedawane ze sterownikiem smart za free dlatego się kiedyś zdecydowałem , czy warto było czas pokaże .

Edytowane przez Kajtek77 (wyświetl historię edycji)

Akwarium OW 120x60x60 + Sump 80x50x45h + Dolewka 40 l. / Deltec APF 600 na NJ 800 // Obieg Jebao DCT 8000 // Cyrkulacja 2 x Jebao RW 8 // Lampa Led Lumini glisten 150r2 + 120r1 // Grzałka Jager 250 wat // Sentry ATO //

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do sedna problemu... Jak macie ustawiony tryb auto nie kapuje o co chodzi z tym np. ch1 i sce1-8? Mógłby ktoś wyjaśnić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ten sklep już nie istnieje, to ciekawe czy by to przysłali.

... jednak strona nadal działa - słabo - ale działa i da się zrobić zamówienie

i jeżeli ktoś kupi (zamówi i zapłaci) to znaczy że zawarł umowę i może domagać się wydania towaru (np. sądownie) nawet jeżeli nie mają go fizycznie na stanie (albo zwrotu gotówki czy "odszkodowania" za zerwaną umowę) pytanie tylko jak bardzo ktoś się uprze i czy ma czas na ewentualne "przepychanki"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.