Skocz do zawartości
Dephire

Sklep Solniczka.eu i Pan Fabian Lidmann Oszustwo!!

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.facebook.com/solniczka.eu/?fref=ts

od dawna wisi na fejsie ze sklep zamkniety na stałe.

jedank warto mies fejsa i przegladac fanpage sklepow.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ostatnich 2 postów nie mam do nikogo żalu tylko mówię że strona www i sklep działa w najlepsze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

https://www.facebook...zka.eu/?fref=ts

od dawna wisi na fejsie ze sklep zamkniety na stałe.

jedank warto mies fejsa i przegladac fanpage sklepow.

nie ma to znaczenia jeżeli działa sklep on line

kupując - zawierasz umowę cywilno prawną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 4 miesięcy temu chciałem kupić tam trochę życia bo mieli dobre ceny i dobrze, że pojechałem osobiście i okazało się że sklepu stacjonarnego już nie ma, a krążyłem tam chyba z godzinę. Strona istniała ale na szczęście nie zamówiłem nic. Pamiętam jaki byłem zły, że nie mogę znaleźć tego sklepu, a teraz widzę jakie miałem szczęście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ostatnich 2 postów nie mam do nikogo żalu tylko mówię że strona www i sklep działa w najlepsze .

Może masz jakiś inny superkomputer,ale na moim strona nie działa.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa. Nie zawsze załapuje ale jak w google wpiszesz solniczka.eu to da się wejść w podstrony.

Edytowane przez Gothmog (wyświetl historię edycji)

Akwa: 375l (1500x50x50), Sump 70l (70x40x40), Cyrkulacja: Jebao CP-55, Światło: QMaven 6600 + 2x80W, Ceramika, Piasek: 20kg

156005748a1c0dfed1d13c2debaa7203u1054a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa. Nie zawsze załapuje ale jak w google wpiszesz solniczka.eu to da się wejść w podstrony.

ni diabla nie działa,biała ściana.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z przed chwili

post-25849-0-17409300-1466598398_thumb.png


Akwa: 375l (1500x50x50), Sump 70l (70x40x40), Cyrkulacja: Jebao CP-55, Światło: QMaven 6600 + 2x80W, Ceramika, Piasek: 20kg

156005748a1c0dfed1d13c2debaa7203u1054a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości wszedłem sprawdzić i działa. Nawet nie trzeba się było przez google męczyć, normalnie główna strona się odpala. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ni diabla nie działa,biała ściana.

Oczywiście że działa - bez problemu wkładam przedmioty do koszyka i da się zrobić zamówienie

screen sprzed chwili :

fwcl028gyj1j.jpg

ale robić zakupów nie polecam

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że działa - bez problemu wkładam przedmioty do koszyka i da się zrobić zamówienie

screen sprzed cforum,:

fwcl028gyj1j.jpg

Twoimi wypowiedziami namawiasz ludzi do zakupów w tym nie istniejącym sklepie, a potem szarpanie się na drodze prawnej. Sklep nie istnieje i było już sporo napisane na forum jak klienci nie mogą nawiązać kontaktu z tym sklepem po wpłaceniu gotówki i nie otrzymaniu zamówienia. Sklep nie istnieje i tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Twoimi wypowiedziami namawiasz ludzi do zakupów w tym nie istniejącym sklepie, a potem szarpanie się na drodze prawnej. Sklep nie istnieje i było już sporo napisane na forum jak klienci nie mogą nawiązać kontaktu z tym sklepem po wpłaceniu gotówki i nie otrzymaniu zamówienia. Sklep nie istnieje i tyle w temacie.

przeczytaj od początku cały wątek

nie namawiam - wręcz przeciwnie - i udowadniam że sklep ON LINE DZIAŁA a nie powinien !!!

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem cały wątek. Jak dla mnie namawiasz do zakupów, a potem chodzenie na policję i do sądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

źle zrozumiałeś więc prostuję :

jeżeli masz dużo czasu i ochotę na sądowne batalie - zrób zakupy

(po prostu ten sklep w sieci nadal istnieje ... pomimo że teoretycznie został zamknięty, i nie rozumiem dlaczego właściciel nie wyłączył www narażając się na kłopoty - bo sprawę w sądzie raczej przegra "w przedbiegach")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Twoich wypowiedzi nieświadomy klient może wywnioskować, że ma zrobic zakupy. A że strona www powinna być wyłączona pisałem kilka postów wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

wy edytowałem posta - teraz powinno być jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze powinnieneś dopisać, że sklep nie istnieje praktycznie tylko istnieje teoretycznie. Bo zdanie "nie polecam zakupów" to za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I że jeżeli wyszukałeś jakiś przedmiot w googlach to obowiązkowo przez zakupem ten temat także musisz przeczytać ?

(bo wydaje mi się że wedle prawa ten sklep ISTNIEJE/działa, a to że właściciel ma on-line "gdzieś" lub po prostu o nim zapomniał? to inna sprawa)

jeżeli ktoś dokonał zakupów ma prawo domagać się wydania towaru - to czy zechce to już jego sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zdziwilabym sie , jak ten facet a rsczej chlopak przekrety robi swiadomie . Zadluzyl sie na duza sume i jest w dlugach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem celowe działanie.

  1. Utrzymywanie domeny kosztuje a nieopłacenie wiąże się z natychmiastową blokadą i błędem 404 lub innym
  2. Każda strona a tym bardziej sklep potrzebuje hostingu. Nieopłacenie wiąże się z blokadą aż do momentu powtórnego opłacenia.

Wyłączenie każdego sklepu można dokonać za pomocą jego admina prostym klikiem. Jeżeli działa tam też płatność online ( nie wiem na pewno czy jest i czy działa ) To to też wymaga opłat i aktualnej umowy którą może zawrzeć jakiś istniejący podmiot. Sprawa nie dla Policji tylko dla UOKiK. Jedno zgłoszenie i ma problemy że ho ho...

Edytowane przez Mat_Mat (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I cały czas piszesz, że jak ktoś zrobi zakupy, namawiasz do zrobienia zakupów itd. Według prawa sklep istnieje, ale nie istnieje. Jeśli ktoś dokonał zakupów, ale tylko teoretycznie to piszesz, że ma żądać wydania towaru i cały czas namawiasz do zakupów w tym sklepie, ale sklp nie istnieje i nikogo nie interesują aspekty prawne. Mam wrażenie, że piszesz prawie w każdym temacie żeby zostać "top użytkownikiem" i być numer 1 na liście. To było do top użytkownika "SILVIA"

Edytowane przez maciej01 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 i 2 zazwyczaj wykupuje się to na przynajmniej rok. Domeny czasami się opłaca na kilka lat z góry.

Sprawa dla policji. Nie rozumiem co do tego ma mieć GIODO. Nie wiesz czy w ogóle jakiekolwiek dane są przechowywane poza danymi adresowymi wykorzystywanymi do realizacji zamówień (nie masz wyroku, że nie są realizowane). Prawie nikt nie przechowuje danych kart jeśli nie musi. Nikt też nie rozsyła spamu, ani brak znamion nadużywania zebranych danych. Nikt również nie zgłaszał problemu z nadużyciami dotyczącymi obróbką danych klientów. Nie słyszałem o żadnej skutecznej i szybkiej interwencji GIODO

A ogólnie to można to zgłosić do google, żeby w wyszukiwarce domena dostała bana, albo ostrzeżenie o scamie. To chyba jedna z szybszych metod.

https://support.goog...1115658,1115686

no i oczywiście zgłoszenie do rejestratora domeny i hostingu.

Organisation: OVH

Language: fr

Phone: +33.899701761

Fax: +33.320200958

support@ovh.com

A serwer ma pewnie tutaj:

https://www.netdc.pl/

Edytowane przez FunWorld (wyświetl historię edycji)

500 +

-zakładając akwarium morskie nic nie wiemy

-po trzech miesiącach uważamy że już cos wiemy;

-po roku jesteśmy ekspertami,

-po dwóch latach dochodzimy do wniosku że kompletnie nic nie wiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 i 2 zazwyczaj wykupuje się to na przynajmniej rok. Domeny czasami się opłaca na kilka lat z góry.

Sprawa dla policji. Nie rozumiem co do tego ma mieć GIODO. Nie wiesz czy w ogóle jakiekolwiek dane są przechowywane poza danymi adresowymi wykorzystywanymi do realizacji zamówień (nie masz wyroku, że nie są realizowane). Prawie nikt nie przechowuje danych kart jeśli nie musi. Nikt też nie rozsyła spamu, ani brak znamion nadużywania zebranych danych. Nikt również nie zgłaszał problemu z nadużyciami dotyczącymi obróbką danych klientów. Nie słyszałem o żadnej skutecznej i szybkiej interwencji GIODO

A ogólnie to można to zgłosić do google, żeby w wyszukiwarce domena dostała bana, albo ostrzeżenie o scamie. To chyba jedna z szybszych metod.

https://support.goog...1115658,1115686

no i oczywiście zgłoszenie do rejestratora domeny i hostingu.

Organisation: OVH

Language: fr

Phone: +33.899701761

Fax: +33.320200958

support@ovh.com

A serwer ma pewnie tutaj:

https://www.netdc.pl/

Przepraszam zwracam Honor. Chodziło i chodzi mi o UOKiK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

(...) namawiasz do zrobienia zakupów itd. (...) że ma żądać wydania towaru i cały czas namawiasz do zakupów w tym sklepie (...)

pokaż mi gdzie tak napisałem

zaś Ty pisząc że sklep nie istnieje - się mylisz - zapytaj w pierwszym lepszym UOKiK

(sklep stacjonarny zamknięty ale poprzez www da się zrobić zakupy - co Oni na to - czyli jaki jest stan faktyczny)

jeżeli powiem że to ognisko się pali - to znaczy że namawiam żebyś w niego wskoczył ?

nawet jeśli twierdzisz że się nie pali - i czy wskoczysz żeby sprawdzić ... to TWOJA SPRAWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to już inna sprawa, chociaż nie oczekiwałbym szybkiej reakcji. Najpierw powinno się domenę wyłączyć, później poszkodowani powinni zgłosić się na policję, a dalej to już można linczować na 101 sposobów włączając w to UOKIK.


500 +

-zakładając akwarium morskie nic nie wiemy

-po trzech miesiącach uważamy że już cos wiemy;

-po roku jesteśmy ekspertami,

-po dwóch latach dochodzimy do wniosku że kompletnie nic nie wiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.