Skocz do zawartości
lapsiak84

Tatuaż... Znak rozpoznawczy morszczaków.

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadł mi do głowy pewien pomysł... Ostatnio modne jest znakowanie ciała tatuażem który określa przynależność do jakiejś grupy... Tak oczywiście było zawsze np w więzieniach (cynkówy, grepsiarze itp) ale obecnie funkcjonuje to wśród współczesnych grup młodzieży i dorosłych i tak np średnik ";" jest oznaką przynależności do grupy osób z problemami psychicznymi heheh :) taki akurat przykład przyszedł mi do głowy. Może więc my morszczaki też możemy mieć jakiś znak rozpoznawczy no wytatuowanego błazenka albo skrzydlicę :) Co o tym myślicie?

Białostocka Solniczka 112 L + 40 L Sump

http://nano-reef.pl/index.php?/topic/84690-Bia%C5%82ostocka-Solniczka-112-L-%2B-40-L-Sump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Albo ośmiornica żeby było ze smakiem bo błazenek taki trochę wiesz nie halo na męskim ramieniu :p

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... Też o tym myślałem że mało męski ale np na karku już teoche mniej... Ale ośmiornica też dobry pomysł. Jednak musiało by to być coś wspólnie ustalonego aby był to jeden znak a nie np wszystkie gatunki ryb i weź tu się człowieku domyślaj... :)

Białostocka Solniczka 112 L + 40 L Sump

http://nano-reef.pl/index.php?/topic/84690-Bia%C5%82ostocka-Solniczka-112-L-%2B-40-L-Sump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo wieloszczet od stopy do karku :), szczerze sam lubię i posiadam tatuaże, Ale żeby dziarac sobie coś z akwarium w dodatku jako znak rozpoznawczy przynależności do grupy akwarystow jak dla mnie średni pomysł

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może rozgwiazda na czole?


Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja już wolę odpieniacz na brzuchu :beer:


Akwarium OW 120x60x60 + Sump 80x50x45h + Dolewka 40 l. / Deltec APF 600 na NJ 800 // Obieg Jebao DCT 8000 // Cyrkulacja 2 x Jebao RW 8 // Lampa Led Lumini glisten 150r2 + 120r1 // Grzałka Jager 250 wat // Sentry ATO //

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kajtek w Rosji nawet oglądałem taki program iz niewolnicom na czole robili tatuaże .

Może jakiego nemo mógł byś soie np na szyi zrobić .

Z tą rozgwiazą to może za bardzo pro socjalistycznie chociaż gwiazdę maja też amerykańce na czole - czołgu .

Więc może kajtek pójdzie na całość i pokaże nam jak to wygląda.


916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dużo ciekawsze motywy o tematyce morskiej wydziarane niż ty mi proponujesz.Może kiedyś jakiś akcent rafowy też dorzucę. A tobie na czole proponuje coś z akwarystyki słodkowodnej. Gupika bo do Blazenka to jeszcze musisz się podszkolić.


Akwarium OW 120x60x60 + Sump 80x50x45h + Dolewka 40 l. / Deltec APF 600 na NJ 800 // Obieg Jebao DCT 8000 // Cyrkulacja 2 x Jebao RW 8 // Lampa Led Lumini glisten 150r2 + 120r1 // Grzałka Jager 250 wat // Sentry ATO //

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kajtek w Rosji nawet oglądałem taki program iz niewolnicom na czole robili tatuaże .

Może jakiego nemo mógł byś soie np na szyi zrobić .

Z tą rozgwiazą to może za bardzo pro socjalistycznie chociaż gwiazdę maja też amerykańce na czole - czołgu .

Więc może kajtek pójdzie na całość i pokaże nam jak to wygląda.

Szeryfie przeczytaj co napisałeś a potem zobacz co napisałeś w temacie "Nano- reef rzeczy do zrobienia"... i co? Holewę robisz z gęby.

Edytowane przez Przemek78 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończcie już z tą nagonką na szeryfa. Robi się to niesmaczne.

The more you know, the less you don't know


The more you know, the less you don't know.

5a2103787c297b436c09ce400f180611u966a839.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie robi nagonki, po prostu kolega Szeryf celowo lub nie ma wyjątkowy talent do prowokowania.

Poniżej cytat wedle życzenia Szeryfa

"Pozwolę sobie zgodziś cię z przdmówca dedym

Przypychanki nie sa wskazane na tym forum .

Bo to one jak domino napędzaja hejterów."

Po czym idziesz do innego tematu i zaczynasz przepychanki- o to mi chodziło i to nie jest żadna nagonka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by to powiedzieli na Dniach M.. , św... sło....

Aż dziwne że coś takmądrego byłem w stanie wymyśleć .

Jestem całkowicie przeciwny przepychankom . (powtarzam )


916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.