Skocz do zawartości
Marcin-JM

Moje domowe 1700L [Marcin-JM]

Rekomendowane odpowiedzi

Głównie w celu zdobycia wiedzy. Bardzo dużo eksperymentuje z suplementami a tylko icp daje mi możliwość sprawdzenia jak zareagował np jod dozowany z pompki czy też potas który rozrabiam z proszku Reeflowers.

Sprawdzam też inne aspekty np. poziom Si po włożeniu 200 podstawek ceramicznych.

Każdy test analizuje godzinami i w ten sposób zdobywam wiedzę i szukam swojej metody na prowadzenie akwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmidło się zapodziało, z 8 kwietnia, jutro zrobię nowe !

 

18623518_1558513640888494_7772896398083059103_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękna ścianka, 

mam pytanie co to jest takie białe z czarną rączką z dwoma wyświetlaczami?  przez chwilę mi się skojarzyło z chillerem chłodzenia laserów Co2, ale może mam jakieś zboczenie zawodowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko przetwornica do zasilania awaryjnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Marcin-JM napisał:

To tylko przetwornica do zasilania awaryjnego :)

 

dzięki :) te chłodziarki od laserów to się do akwarium nie nadają chyba są na miedzianych rurach.

a tak to przetwornica plus akumulatory gdzieś schowane, fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze filmik w wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe szczepkarium ładne :) robi się różowo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, mam ją od 3 polipów. W tej chwili ma ponad 4 lata i była już w 3 czy 4 akwariach. Radzi sobie świetnie w każdych parametrach a wrażliwa jest jedynie na skoki kh nawet o 0.1 i już cała zamknięta. Pełni rolę testera ocenianego wzrokiem. 

Wczoraj wchodzę do pokoju a ona zamknięta to odrazu sprawdzanie sprzętu - skończył sie gaz co2 do reaktora :) godzinę później po zmianie butli cała otwarta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Marcin-JM napisał:

.. a wrażliwa jest jedynie na skoki kh nawet o 0.1 i już cała zamknięta. Pełni rolę testera ocenianego wzrokiem. 

:czapkizgłów:)

O proszę :o

to jakaś konkretna odmiana ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Marcin-JM napisał:

Wiesz co, mam ją od 3 polipów. W tej chwili ma ponad 4 lata i była już w 3 czy 4 akwariach. Radzi sobie świetnie w każdych parametrach a wrażliwa jest jedynie na skoki kh nawet o 0.1 i już cała zamknięta. Pełni rolę testera ocenianego wzrokiem. 

Wczoraj wchodzę do pokoju a ona zamknięta to odrazu sprawdzanie sprzętu - skończył sie gaz co2 do reaktora :) godzinę później po zmianie butli cała otwarta :)

To prawda. Moja gonia ma podobnie, moze na 0,1 nie zareaguje, ale na pewno jest wrazliwa na zmiany kh. 


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko:Nadal lecisz na dwóch reaktora  głosowych? Jeśli tak to 5 metrów taśmy używasz na każdy czy razem.Ile przypada taśmy na jeden filtr i czy ten zasilacz jest jeden czy dwa?z obliczeń wynika ze 5 x14.4W to styknie na jednym zasilaczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.